Mio MiVue C314 - wideorejestator na każdą kieszeń
Mio MiVue C314 - wideorejestator na każdą kieszeń
Największy producent wideorejestratorów w Europie - marka Mio wprowadziła do swojej oferty nowy produkt. Jest nim Mio MiVue C314, który udowadnia, że niższa cena nie musi wiązać się z niską jakością nagrań zarówno w dzień jak i w nocy.
Na dobry początek
Nowy produkt należy do serii „C”, którą pokochali polscy kierowcy. W przypadku Mio MiVue C314 gwarantem wysokiej jakości nagrania jest sensor 2M, oraz przysłona F2,2. To dzięki nim obraz, który zostanie nagrany będzie ostry, a kolory na nagraniu będą wyraziste. Niewątpliwym atutem tego urządzenie jest fakt, że nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę. W połączeniu z rzeczywistym kątem widzenia wynoszącym 130 stopni kierowca korzystający z Mio MiVue C314 otrzyma nagranie, które pokaże mu nie tylko pełny obraz sytuacji na drodze, ale również zapewni komfort oglądania filmu, który będzie się płynnie odtwarzał.
Dodatkowo dzięki autorskiemu rozwiązaniu Mio Night Vision Crystal nową jakość zyskały nagrania nocne. Rozwiązania Mio Night Vision Crystal sprawiają, że brak oświetlenia na drodze przestaje być problemem. W trakcie nocnej jazdy wideorejestrator przy pomocy Mio Night Vision Crystal wychwytuje nawet najmniejsze wiązki światła przez co nagrany obraz jest czytelny.
Ponadto, aby jak najdokładniej zobrazować sytuację na drodze producent wyposażył urządzenie w trzyosiowy sensor przeciążeń. To za jego pomocą wideorejestator mierzy wszystkie dane, które uwiarygodnią nagranie jak na przykład informację o kierunku i sile uderzenia. W momencie, gdy sensor zanotuje dane świadczące o tym, że miało miejsce niestandardowe zdarzenie, tj. stłuczka Mio MiVue C314 automatycznie zabezpieczy dane przed skasowaniem.
Łatwy w obsłudze i montażu
Projektując urządzenie MiVue C314 producent postawił na klasyczne rozwiązania znane z innych modeli. W niewielkiej sześciennej obudowie umieszczony został czytelny dwucalowy wyświetlacz, który na bieżąco pozwala weryfikować nagrany obraz. Proste intuicyjne menu w języku polskim oraz umieszczone po bokach wygodne przyciski sprawiają, że urządzenie jest łatwe w obsłudze. Wraz z urządzeniem kierowcy, którzy zdecydują się na zakup Mio MiVue C314 otrzymają wygodny obrotowy uchwyt, który stabilizuje i umożliwia dopasowanie jego położenia.
Urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach w cenie 199 złotych.
![Sytuacja na rynku samochodów w Polsce korzystna dla branży leasingu i MŚP [RAPORT EFL] Biuro prasowe](https://www.newseria.pl/files/703287956/depositphotos-386621210-l,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Sytuacja na rynku samochodów w Polsce korzystna dla branży leasingu i MŚP [RAPORT EFL]

Wygraj przejazd supersamochodem na lotnisko! Easy Parking i Cylindersi zapraszają do konkursu

Polski rynek dóbr luksusowych rośnie, Mercedes odpowiada
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.