Komunikaty PR

Nowe hulajnogi FIAT500 dla dzieci i dorosłych.

2020-04-29  |  01:00
Kontakt

Karolina Krzeska
Rocket Science

Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
biuro|rocketscience.com.pl| |biuro|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/

Pierwsza hulajnoga marki FIAT to model F500-F55, która jest pierwszym modelem na rynku tej marki dla najmłodszych i w pełni dostosowana do potrzeb dzieci w przedziale wiekowym od 8 lat. Kolejna nowość dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia to największa z dotychczasowych e-hulajnóg FIAT F500-F10, która posiada 10-calowe koła i udźwig aż do 140kg.

 

Trend na elektryczne pojazdy wydaje się rosnąć z każdym rokiem. Nic dziwnego, skoro pozwalają one w prosty i przyjemny sposób przemieszczać się z miejsca na miejsce. Do tego są lekkie, łatwo je złożyć i przewieźć oraz zapewniają ruch na świeżym powietrzu. Teraz, gdy szczególnie powinniśmy o siebie zadbać warto zastanowić się nad zamianą auta albo autobusu na elektryczną hulajnogę.

 

FIAT 500-F55 to pierwsza propozycja marki dla dzieci od 8 roku życia. Pojazdy tego typu cieszą się bardzo dużą popularnością i są chętnie wybierane przez konsumentów, ponieważ są w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Model F500-F55 waży niewiele ponad 9kg, ma 5,5-calowe koła i dzięki elektrycznemu silnikowi o mocy 120W rozwija prędkość do maksymalnie 12 km/h. Dzięki akumulatorowi o pojemności 4.5 Ah można pokonać na niej do 10 km.

 

Hulajnoga FIAT F500-F10 to z kolei gratka dla dorosłych fanów nowinek technologicznych i starszych dzieci powyżej 12 lat, które do 16 roku życia mogą z niej korzystać wyłącznie w asyście dorosłych. Model, z największymi jak do tej pory w hulajnogach tej marki 10-calowymi kołami, został wyposażony w nowoczesny wyświetlacz LED, który pokazuje aktualną prędkość, dzienny przebieg oraz informuje o włączonym oświetleniu, hamowaniu i wybranym trybie jazdy. Pojazd posiada solidną ramę, która uniesie nawet do 140 kg. Silnik 350W pozwala rozpędzić się aż do 25km/h, a litowy 7.5 Ah akumulator zapewnia nawet do 20 km jazdy na jednym ładowaniu baterii. Do wyboru mamy trzy tryby jazdy: zwykły (do 25 km/h), eco (15 km/h) i light (do 10 km/h). Tempo reguluje się specjalną manetką, która umiejscowiona jest na rączce kierownicy, a o bezpieczeństwo na drodze dbają dwa hamulce:  elektroniczny hamulec silnika i tarczowy hamulec koła tylnego. Warto też wspomnieć o bardzo przemyślanym systemie składania. Nowy model hulajnogi FIAT F500-F10 ma na tylnym błotniku niewielki uchwyt, o który można zaczepić złożoną kierownicę i zablokować ją w tej pozycji.

 

Hulajnoga FIAT 500-F55 kosztuje 799 złotych i jest dostępna w sklepie 4cv.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

●       Rozmiar kół: 5.5 "

●       Moc silnika: 120 W

●       Zasilanie AC: 110-240V/50-60Hz

●       Bateria: 4500 mAh

●       Napięcie baterii: 24V

●       Pojemność baterii: 4.5 Ah

●       Czas ładowania baterii: około 6-8 h

●       Prędkość maksymalna: 12 km/h

●       Zasięg maksymalny: do 10 km

●       Kąt nachylenia: 10°

●       Obciążenie max: 70 kg

●       Obciążenie min: 30 kg

●       Wymiary: 78 x 40 x 96 cm

●       Waga: 9.3 kg

 

Dostępna w sklepie 4cv hulajnoga FIAT F500-F10 kosztuje 1799 złotych.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

  • Wymiary (złożona): 114 x 42, 5 x 51, 5 cm
  • Wymiary (gotowa do jazdy): 114 x 42, 5 x 117 cm
  • Średnica kół: 10"
  • Prędkość maksymalna: do 25 km/h
  • Moc silnika: 350W
  • Zasięg maksymalny: od 15 do 20 km
  • Akumulator: 36V 7.5Ah
  • Czas ładowania baterii: ok 3-4 godzin
  • Max dozwolone obciążenie: 140 kg
  • Oświetlenie: przód i tył
  • Sygnalizacja hamowania: tak
  • Min wymagane obciążenie: 30 kg
  • Max obciążenie: 140 kg
  • Waga: 14 kg
  • Klasa odporności: IPX4
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Rocket Science
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja VW FS umacnia pozycję lidera w finansowaniu aut osobowych Biuro prasowe
2024-07-16 | 12:00

VW FS umacnia pozycję lidera w finansowaniu aut osobowych

Udział w rynku leasingu i CFM na poziomie 18,7 proc., ponad 215 tys. finansowanych samochodów oraz 83 proc. zadowolonych klientów. Volkswagen Financial Services to nr
Motoryzacja Grupa Cichy-Zasada otwiera pierwszy w Warszawie salon BYD w Fabryce PZO
2024-07-15 | 14:48

Grupa Cichy-Zasada otwiera pierwszy w Warszawie salon BYD w Fabryce PZO

Projekt PZO II ponownie został w pełni skomercjalizowany. Nowy najemca – Grupa Cichy-Zasada – wynajął blisko 1000 mkw. powierzchni na parterze budynku. We współpracy
Motoryzacja Kto zostanie nowym Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy Arval? Rusza 4. edycja konkursu
2024-07-09 | 10:00

Kto zostanie nowym Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy Arval? Rusza 4. edycja konkursu

1 lipca br. rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval” – wiodącego programu CSR-owego dla kierowców flotowych korzystających z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.