Nowe referencje haków holowniczych w ofercie Steinhof
Firma Steinhof wprowadza na rynek kolejne referencje haków holowniczych dla wielu popularnych modeli marek Audi, BMW, Citroen oraz Dacia. Większość oferowana jest z wiązkami zarówno 7, jak też 13-pinowymi. Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowych pozycji, Steinhof zaktualizował katalog na 2020 rok oraz cennik.
W przypadku marki Audi, oferta została poszerzona o haki holownicze do modeli: A6 (C8, 4A5), A6 (C8, 4A5 Kombi), o numerach katalogowych A-113 i A-114 oraz Q8 od 2018 roku, o numerach katalogowych A-115 oraz A-116.
Dla samochodów marki BMW, wprowadzono referencje o numerach katalogowych B-086, B-087, które odpowiadają modelowi X2 (F39), również z pakietem M-Sport (modele od 2018 roku). W najbliższym czasie producent planuje także wprowadzenie kolejnych haków dla serii 3.
Rozszerzenia oferty doczekała się także marka Citroen, a konkretnie model Berlingo III (od 2018 roku) oraz Dacia dla modeli Duster II (od 2018 roku) oraz Sandero (od 2017 roku, także z instalacją gazową). Numery katalogowe Steinhof dla tych referencji to odpowiednio C-023/C-024, D-016/D-017 a także D-082/D-083.
Wszystkie haki można zamawiać poprzez rozbudowaną sieć krajowych dystrybutorów.
VEHIS z dealerami budują stock samochodowy dostępny online
Atrakcyjna i przejrzysta oferta Mazdy – nowe samochody dostępne od ręki
Wyprzedaż aut z rocznika 2024 w salonach Toyoty. Najpopularniejsze modele w Polsce w obniżonych cenach
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.