Steinhof wprowadza nowe referencje haków holowniczych
Steinhof, polski producent haków holowniczych, po raz kolejny poszerza swoją ofertę. Spółka poinformowała o wprowadzeniu referencji w gamie haków holowniczych do wielu marek samochodów z roczników produkcji od 2014 do 2019 roku. W skład nowych pozycji wchodzą kule zarówno odkręcane, jak też wypinane automatycznie.
W przypadku marki BMW, oferta została poszerzona o rozwiązania o numerach katalogowych B-090 i B-091 do Serii 3 (4D, G20) dla rocznika produkcji od 11.2018 do obecnie produkowanych. Dla marki Ford wprowadzono referencje F-215 i F-216 dla modelu Ka+ (5D) od 06.2016 roku. Dużą nowością są haki dedykowane marce Kia model ProCeed GT (5D), o numerach katalogowych K-087, K-088, dla roczników produkowanych od października 2018 roku.
Nowych referencji doczekały się także marki Land Rover, Mazda oraz Nissan. Producent poinformował o wprowadzeniu nowych pozycji do modeli odpowiednio Range Rover VELAR (L560 od 03/2017 do obecnie), 3 (od 01.2019 do obecnie) oraz Murano III (od 10.2014 do obecnie, dla produkcji w USA). W katalogu Steinhof to odpowiednio numery L-118, L-119, M-059, M-60, N-109 i N-110.
Wszystkie haki holownicze dostępne są w szerokiej sieci dystrybucji marki Steinhof.

Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.