MSI prezentuje nowe chłodzenie wodne AIO - MAG CORELIQUID E Series
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
MSI przedstawia najnowsze chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series. Ten innowacyjny produkt, zainspirowany upływem czasu i zaćmieniem słońca, łączy w sobie zaawansowaną technologię chłodzenia i efektowny design.
Wymagania obliczeniowe komputerów stale rosną, a razem z nimi zapotrzebowanie na coraz wydajniejsze rozpraszanie ciepła i najwyższą wydajność systemów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, seria MSI prezentuje CORELIQUID E, czyli chłodzenie cieczą zaprojektowane, by osiągnąć ten cel.
Producent oddaje użytkownikom niespotykany dotąd poziom kontroli i możliwość wszechstronnego sterowania swoimi systemami, harmonizując CORELIQUID E z płytami głównymi i wykorzystując moc ekskluzywnego oprogramowania MSI CENTER.
Chłodzenie wodne MAG CORELIQUID E Series poprawia odprowadzanie ciepła z procesora, zwiększając powierzchnię styku pomiędzy kanałem wodnym a miedzianą podstawą bloku wodnego. Wszystko za sprawą powiększonej konstrukcji i ulepszonej wysokości mikrokanalików, które optymalizują proces chłodzenia.
Konstrukcja pompy została udoskonalona także poprzez oddzielenie gorącego i zimnego płynu chłodzącego w celu utrzymania różnicy temperatur, co pozwala na szybsze chłodzenie i efektywniejsze odprowadzanie ciepła z miedzianej podstawy. Nowy design zapewnia również niezawodność podczas długotrwałego użytkowania - produkt utrzymuje skuteczną kontrolę temperatury nawet podczas pracy pod dużym obciążeniem, wydłużając żywotność sprzętu.
Nowe chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series zachowuje ułatwiającą montaż funkcję obracania korka bloku wodnego o 270 stopni, a żeby zapewnić użytkownikom większą elastyczność, można je zintegrować z płytą główną MSI i dostosować prędkość wentylatora i pompy za pomocą oprogramowania MSI CENTER.
Użytkownicy mogą dokonywać regulacji i modyfikacji odpowiednich parametrów w oparciu o różne scenariusze i warunki użytkowania. Dzięki MSI CENTER chłodzenie jest łatwe w obsłudze i pozwala na osiągnięcie optymalnej wydajności komputera niezależnie od aktywności - grania, pracy twórczej czy relaksu przy multimediach.
Chłodzenie MAG CORELIQUID E Serie jest dostępne w dwóch rozmiarach, z radiatorem w rozmiarze 240 mm i 360 mm oraz w dwóch kolorach, czarnym i białym.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Firmy dzierżawiące grunty od Skarbu Państwa muszą zwrócić majątek rolny. Zagrożony jest też wspierany przez nich ośrodek rehabilitacyjny
Działalność ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami w Głubczycach, w województwie opolskim, jest zagrożona, o czym alarmuje Stowarzyszenie „Tacy Sami”. Zagrożenie jest konsekwencją restrukturyzacji spółki Top Farms Głubczyce, która jest jednym z największych pracodawców w okolicy i od lat wspiera działalność stowarzyszenia. Rolnicza spółka nie wie, jakie będą dalsze losy dzierżawionych do tej pory przez nią ziem, które w listopadzie br. muszą wrócić do Zasobu Skarbu Państwa. Zarząd spółki od wielu miesięcy apeluje do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa o wiążące decyzje w sprawie powołania Ośrodków Produkcji Rolniczej, które miałyby powstać na zwróconych gruntach, oraz kryteriów wyboru ich nowych dzierżawców.
Bankowość
Polskie kredyty hipoteczne wciąż jednymi z najdroższych w Europie. Zdaniem członka RPP odgórne ograniczanie marż banków się nie sprawdzi

Hipoteki w Polsce, co podkreśla też wielu polityków, należą do najdroższych w Europie. To nie tylko kwestia wysokości stóp procentowych, ale też marży banku. Zdaniem członka RPP prof. Ireneusza Dąbrowskiego jest tylko możliwość wpływania na ten pierwszy czynnik, bo regulacyjne ograniczenie wysokości marży byłoby trudne do wdrożenia.
Ochrona środowiska
Budowa morskich farm wiatrowych w Polsce szansą na kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy. Wciąż brakuje jednak wykwalifikowanych pracowników

W Krajowym Planie w dziedzinie Energii i Klimatu rząd przewiduje zainstalowanie do 2030 roku około 5,9 GW w morskich farmach wiatrowych i kolejnych 12 GW w ciągu następnej dekady. Offshore ma być istotnym filarem dekarbonizacji krajowej gospodarki. Realizowane przez polskie spółki wraz z partnerami zagranicznymi projekty tzw. fazy I nabierają tempa i wkraczają w etap budowy infrastruktury na lądzie. Wśród wyzwań, które czekają wykonawców, jest m.in. brak pracowników z branży offshore. Pomocne może być ściąganie do kraju Polaków, którzy pracują na zagranicznych projektach morskich.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.