Muszkieterowie otwierają kolejny sklep sieci Bricomarché
Havas PR Warsaw
ul. Dziekońskiego 1
00-728 Warszawa
angelika.szpregiel|havas.com| |angelika.szpregiel|havas.com
+48 502 552 334
havaspr.pl
Grupa Muszkieterów kontynuuje rozwój swojej sieci z kategorii „dom i ogród”. Od 27 października mieszkańcy Pyrzyc mogą korzystać z bogatej oferty nowego supermarketu Bricomarché. To pierwsza placówka sieci działająca w tym mieście, 17. w województwie zachodniopomorskim i 175. w Polsce. Dzięki otwarciu Bricomarché mieszkańcy zyskali dostęp do szerokiej gamy produktów remontowo-budowlanych, nowe miejsca pracy oraz dodatkowe korzyści płynące z organizowanych przez Grupę akcji społecznych.
Klienci pierwszego sklepu spod szyldu Bricomarché w Pyrzycach mają do dyspozycji 28 tys. artykułów z czterech głównych działów: artykuły budowlane, ogród, dekoracja oraz majsterkowanie. Supermarket będzie regularnie zaopatrywany w rośliny od lokalnych dostawców. Powierzchnia budynku wynosi 1 200 m2, a na zewnątrz znajdują się wiata budowlana zajmująca 300 m2, ogród zewnętrzny o powierzchni 1 000 m2 oraz parking mieszczący 60 pojazdów.
– Bardzo cieszymy się z otwarcia pierwszego supermarketu Bricomarché w Pyrzycach, odpowiadającego na lokalne zapotrzebowanie w tym segmencie. Mamy nadzieję, że okoliczni mieszkańcy bardzo szybko odczują pozytywne skutki naszej obecności na rynku – mówi Paweł Kotliński, właściciel sklepu Bricomarché w Pyrzycach i dodaje – Chcemy być przyjaznym i dobrym sąsiadem. Działamy siedem dni w tygodniu, gwarantując przystępne ceny, profesjonalne doradztwo oraz produkty najwyższej jakości. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pyrzyc i okolic do nowego sklepu Bricomarché już od dziś.
Oprócz dostępu do artykułów ułatwiających budowę domu, przeprowadzenie kompleksowego remontu czy dekorowanie wnętrz, klienci nowego Bricomarché mogą korzystać z dodatkowych usług takich jak cięcie na wymiar oraz transport zamówionego towaru. Z okazji otwarcia dla mieszkańców przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawy z animatorem.
Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Pyrzycach:
- Adres sklepu: ul. Warszawska 1, 74-200 Pyrzyce
- Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 8:00-20:00, sobota: 08:00-18:00, niedziela: 09:00-17:00
- Liczba pracowników: 24
- Liczba kas: 3
- Liczba referencji: 28 tys.
- Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, raty, bony Grupy Muszkieterów i Sodexo
Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności
Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.
Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce
Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2020 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 500 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (45. pozycja w 2020 r.), w rankingu „1 000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez „Gazetę Finansową” (47. miejsce w 2020 r.) czy rankingu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.
Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl

AI w Sprzedaży B2B: Jak Automatyzacja i Dane Zmienią Przyszłość sprzedaży b2b

Nie znosisz przepłacać? Na ERLI znajdziesz tylko najlepsze ceny!

Komentarz rynkowy DPD Polska: Nowoczesna logistyka dla e-commerce – jak fulfillment zmienia reguły gry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.