Nawet 2 lata bez rat kredytowych za mieszkanie od Grupy Murapol
Spłata rat kredytu hipotecznego oraz jednoczesna płatność za wynajem mieszkania jest dla wielu osób sporym wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem tego problemu może być nowa promocja Grupy Murapol. Pierwszych 30 klientów, którzy wybiorą mieszkanie spośród ponad 3,5 tys. propozycji dewelopera, będzie mogło zapomnieć o ratach kredytowych nawet na 2 lata!
W aktualnej ofercie Grupy Murapol znajdują się lokale w 24 inwestycjach na terenie 14 miast w Polsce. Klienci dewelopera nie powinni więc mieć problemu ze znalezieniem mieszkania, które będzie odpowiadało na ich potrzeby. By wziąć udział w akcji, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i umówić się na rozmowę z doradcą Grupy Murapol na temat możliwej do uzyskania nagrody na poczet rat kredytowych. Co ważne, limitowana promocja będzie dostępna tylko dla pierwszych 30 osób, które wybiorą mieszkanie z szerokiej oferty dewelopera i złożą wniosek o skorzystanie z programu. Wysokość nagrody uzależniona będzie od ceny wybranego mieszkania.
- Dla wielu rodzin, par czy singli, 2 lata bez obciążania domowego budżetu ratami kredytu hipotecznego to olbrzymia ulga. Trzeba przyznać, że równoczesne koszty kredytu i bieżące opłaty za wynajmowane mieszkanie mogą przysparzać sporo trudności. Nasza czerwcowa akcja to zatem idealna okazja, by zapomnieć o ratach kredytu mieszkaniowego nawet na 2 lata – więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie programu. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie Grupy Murapol, wybrać swoje wymarzone M i zyskać nagrodę na poczet rat kredytowych za mieszkanie. Nasze inwestycje charakteryzują się nie tylko wygodą i komfortem – jesteśmy deweloperem, który kładzie duży nacisk na stosowanie w projektach mieszkaniowych nowoczesnych, ekologicznych i innowacyjnych technologii. Ponadto, do wszystkich lokali przynależy dodatkowa przestrzeń plenerowa w postaci przestronnych balkonów lub tarasów z zielonymi ogródkami. Nowoczesne mieszkania o kompaktowych układach i zróżnicowanych metrażach to doskonały wybór dla osób poszukujących dla siebie nowego miejsca do życia - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Z programu „Nawet 2 lata bez rat kredytowych za mieszkanie” będzie można skorzystać tylko do końca czerwca, dlatego warto już dziś wypełnić formularz i umówić się na spotkanie z doradcą dewelopera.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów
Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.
Firma
Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.
Ochrona środowiska
Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.