Newline VEGA Pro – już w Polsce!
VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline Interactive.
Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że mamy do czynienia z połączeniem wysmakowanego designu z szeroką funkcjonalnością. Monitor sprawdzi się podczas spotkań stacjonarnych i cyfrowych dając wysoki komfort pracy i podnosząc efektywność.
Certyfikat Google EDLA to przede wszystkim gwarancja bezpiecznego logowania do konta Google z bezproblemowym dostępem do Google Play i Google Workspace. Za wydajność, bezpieczeństwo i płynną pracę odpowiada system Android 13.
Kamera Newline UHD 4K AI ma szeroki kąt widzenia i automatyczne kadrowanie. Współpracuje z oprogramowaniem do wideokonferencji, takim jak Zoom, Google Meet, Microsoft Teams, Webex i innymi.
Najwyższej klasy cyfrowe spotkania i współpraca na odległość są możliwe dzięki doskonałej jakości dźwięku immersyjnego, generowanej przez 8 mikrofonów i potężny system głośników 2.1-kanałowych, połączony z wyświetlaczem 4K z technologią Optical Bonding, która zapewnia krystalicznie czysty obraz pod każdym kątem.
Monitor Newline VEGA Pro jest dostępny w rozmiarach - 65”, 75” 86”
Urządzenie można przetestować w Showroomie Newline w Warszawie po wcześniejszym umówieniu terminu - e-mail poland@newline-interactive.com
VEGA Pro wspiera kreatywną współpracę oferując 40 punktów dotyku (OPS/SDM) i umożliwiając użytkownikom jednoczesne dzielenie się pomysłami i korzystanie z wysoce responsywnej, bezproblemowej funkcji multi-touch. Dzięki technologii Palm Rejection wyświetlacz inteligentnie rozróżnia kontakt rysika, czubka palca i dłoni - skutecznie i precyzyjnie.
Do dyspozycji użytkownika są dwa systemy – Android i Windows. System operacyjny Android 13 zapewnia dużą wydajność, wyjątkowo szybką reakcję i bezpieczeństwo najwyższej klasy. Dzięki 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci ROM, VEGA Pro oferuje zwiększoną wydajność i rozszerzoną pojemność pamięci masowej. Moduł Wi-Fi 6 działa na częstotliwościach 2,4/5 GHz, a połączenia Ethernet obsługują prędkości 1Gb/s.
Za wygodą użytkowania przemawia możliwość tworzenia indywidualnych profili użytkowników, które łatwo skonfigurować. Dzięki temu każdy korzystający z monitora ma własne środowisko dostosowane do swoich potrzeb z zestawem wybranych aplikacji i narzędzi używanych najczęściej. Towarzyszy temu pełna personalizacja z wyborem ustawień i motywów indywidualnie wybranych.
Urządzenie mobile można podłączyć do Vegi PRO za pomocą jednego kabla USB-C, który zapewnia obraz, dźwięk, dostęp do internetu, obsługę dotykową oraz ładowanie do 100 W. Czujnik zbliżeniowy odpowiada za automatyczne włączanie i wyłączanie monitora w powiązaniu z wykryciem w pobliżu obecności człowieka. Rozbudowę i elastyczną integrację z systemem operacyjnym Windows lub Linux wspiera gniazdo rozszerzeń SDM-S. Dostępny jest również port do podłączenia komputera OPS, który nie jest w zestawie.
W ramach funkcji prozdrowotnych monitor jest wyposażony w szkoło antybakteryjne zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii oraz filtry ochrony oczu.
Monitory Newline są wyposażone w unikalny zestaw narzędzi i aplikacji pozwalających na nowoczesne i wygodne korzystanie z monitora. Należy do nich Newline Display Management Plus. Służy do zdalnego zarządzania wyświetlaczem z dowolnego miejsca za pośrednictwem dedykowanego, bezpiecznego portalu internetowego. Dzięki temu można instalować aplikacje i zarządzać nimi zdalnie, konfigurować ustawienia wyświetlacza, publikować wiadomości i korzystać z funkcji Digital Signage.
Newline Cast + to innowacyjne oprogramowanie łączące funkcje przesyłania i nadawania. Pozwala ono nie tylko – w czasie rzeczywistym - transmitować cały obraz z monitora, ale także udostępniać ekrany z dziewięciu urządzeń mobilnych na monitorze. Newline Click2Cast (dongle) podłączony do laptopa poprzez USB-C lub USB-A pozwala na szybkie i bezproblemowe udostępnianie ekranu komputera na monitorze Newline.
W skład najnowszego ekosystemu aplikacji Newline dla użytkowników VEGA Pro wchodzą: WHITEBOARD, CAST+, ENGAGE; DISPLAY MANAGEMENT PLUS, CLASSROOM TOOLS, VISUAL COMMUNICATION SOLUTION.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Osoby najlepiej wykształcone padają najczęściej ofiarą oszustów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.