Komunikaty PR

Newline X - Jak działać skutecznie w nowych warunkach?

2020-03-26  |  11:30
Biuro prasowe

Dzięki rozwojowi technologicznemu świat skurczył się do rozmiarów globalnej wioski. Współpraca zespołów z dwóch różnych końców świata może być równie (albo nawet bardziej) skuteczna niż uczestników pracujących w tym samym pomieszczeniu. Poznaj system Newline X, który wnosi komunikację zdalną w firmie na nowy poziom. Oferta znajduje się na stronie AGRAF, polskiego dystrybutora produktów Newline: www.agraf-it.pl.

Kiedy odległość przestaje mieć znaczenie

Newline serii X to więcej niż „monitor interaktywny dla biznesu” - to kompleksowy system do współpracy zdalnej, łączący monitor dotykowy, platformę do wideokonferencji oraz oprogramowanie ułatwiające komunikację na odległość. Włączasz i działasz. Zestaw do wideokonferencji – 2 wbudowane szerokokątne kamery 1080p, zestaw 4 zaawansowanych mikrofonów oraz wysokiej jakości głośniki - zapewniają wrażenie bliskości, wzmacniają poczucie pracy zespołowej i umożliwiają każdemu uczestnikowi pełne uczestnictwo w spotkaniu.

Znajdcie wspólną przestrzeń do pracy

Newline X jest ucieleśnieniem idei Unified Collaboration – zaawansowany technologicznie sprzęt dopełnia oprogramowanie, które wnosi współpracę zdalną na nowy poziom. Newline Workspace zmienia monitor w wirtualną salę konferencyjną – w jednym oknie możesz prowadzić wideokonferencje, wymieniać się plikami i wspólnie pracować na wirtualnym flipcharcie – jakbyście znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Zobacz, jak działa Newline Workspace.

Nie rezygnuj ze sprawdzonych rozwiązań

Wiemy, że macie już swoje sprawdzone rozwiązania – dzięki wbudowanemu komputerowi OPS z systemem Windows możecie nadal korzystać z dobrze znanych programów i platform do współpracy zdalnej, jak Skype czy Microsoft Teams.

Wszystko to w rozdzielczości 4K, z niespotykaną głębią obrazu i precyzją dotyku, dzięki technologii Optical Bonding. Model Newline X jest dostępny w trzech rozmiarach:65” (X6), 75” (X8) i 86” (X9). Pełna oferta: www.agraf-it.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Etykiety RFID i technologia RFID od podstaw Biuro prasowe
2020-04-07 | 11:00

Etykiety RFID i technologia RFID od podstaw

RFID to akronim pochodzący od angielskich słów Radio-Frequency Identification. Genialna w swej prostocie technologia RFID wykorzystuje fale radiowe do identyfikacji i śledzenia
IT i technologie Sklepy redukują godziny pracy. Kupujemy więcej, ale coraz rzadziej
2020-04-06 | 19:00

Sklepy redukują godziny pracy. Kupujemy więcej, ale coraz rzadziej

W wyniku ograniczeń spowodowanych epidemią koronawirusa, w małych sklepach zaobserwowano wzrost obrotów oraz wartości średniego paragonu. Niestety, równolegle wiele z nich
IT i technologie Nowy P30 lite z większą pamięcią w promocji ze słuchawkami FreeBuds 3
2020-04-06 | 17:00

Nowy P30 lite z większą pamięcią w promocji ze słuchawkami FreeBuds 3

Huawei wprowadza na rynek nową edycję P30 lite, popularnego wśród polskich konsumentów smartfona z fotograficznej serii P. Nowy model P30 lite otrzymał większą pamięć –

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Prawo

Mikroprzedsiębiorcy i samozatrudnieni masowo wnioskują o zwolnienie ze składek na ubezpieczenia społeczne. Dziennie do ZUS wpływają dziesiątki tysięcy wniosków

Ponad pół miliona mikrofirm i milion samozatrudnionych może skorzystać z ulgi w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne. Łącznie do 6 kwietnia złożono ponad 264 tys. wniosków o wsparcie w ramach rozwiązań przewidzianych w tarczy antykryzysowej. Zdecydowana większość – ok. 212 tys. – dotyczyła zwolnienia z obowiązku opłacania składek na ubezpieczenia społeczne. – Wnioski można przesyłać pocztą i składać do skrzynek w placówkach, ale zachęcamy do przesłania ich przez Platformę Usług Elektronicznych – mówi prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

W branży deweloperskiej nie widać jeszcze symptomów kryzysu. Utrudniony dostęp do finansowania może jednak uderzyć w kondycję deweloperów

Prace na budowach są w większości kontynuowane przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa. Eksperci jednak oceniają, że z czasem także branża deweloperska odczuje skutki pandemii, m.in. wskutek załamania na rynku pracy i zmniejszonego popytu, problemów z dostawami materiałów budowlanych czy utrudnionego dostępu do finansowania. To może zastopować prowadzone inwestycje. W takim scenariuszu, jeżeli termin realizacji inwestycji się opóźni, odpowiedzialność będzie spoczywać na deweloperze, a nabywca lokalu będzie uprawniony do zerwania z nim umowy.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Problemy społeczne

Uchodźcy szczególnie zagrożeni koronawirusem. Zła sytuacja w obozach w Grecji

Ponad 80 proc. uchodźców na świecie mieszka w krajach o niskim i średnim dochodzie, często w państwach, gdzie toczą się konflikty oraz brakuje podstawowych środków czystości czy wody. Koronawirus to dla nich znacznie większe zagrożenie niż dla pozostałych osób. W przeludnionych obozach dla uchodźców nie ma warunków do izolacji, nie jest możliwa kwarantanna czy zachowanie odpowiedniego dystansu i higieny. W akcję zapobiegania pandemii w obozach dla uchodźców włączyła się Polska Akcja Humanitarna.