Komunikaty PR

836 kolejnych mieszkań od Grupy Murapol w ofercie rynku pierwotnego w 5 miastach

2022-06-23  |  12:00
Biuro prasowe

Grupa Murapol rozpoczyna sprzedaż 836 mieszkań w kolejnych etapach inwestycji realizowanych w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Tychach. Wprowadzone do oferty lokale w standardzie będą posiadały pakiet antysmogowy, zaś wdrożony w budynkach Home Management System pozwoli  mieszkańcom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu.

- Ponad 60 proc. naszych klientów obecnie stanowią klienci gotówkowi, nabywający mieszkania głównie w celach inwestycyjnych. Zainteresowanie lokalami w tej grupie klientów zauważamy w każdym mieście, w którym działamy. Odpowiedzią na tę sytuacje jest poszerzenie oferty zarówno na największych rynkach mieszkaniowych, jak i w mniejszych lokalizacjach. Łącznie w bieżącym roku wprowadziliśmy do sprzedaży blisko 2,1 tys. mieszkań w 9 miastach zarówno w nowych projektach, jak i kolejnych etapach już realizowanych przedsięwzięć deweloperskich. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Nowa oferta mieszkań skierowana jest do klientów z 5 miast.

3 ostatnie budynki ze 123 lokalami mieszkalnymi zostały prowadzone do sprzedaży w ramach Murapol Osiedle Natura. Projekt realizowany na warszawskiej Białołęce to nowoczesna inwestycja, w której wprowadzanym do sprzedaży ostatnim etapie, do dyspozycji klientów stawiamy szeroką ofertę metraży i układów, od kawalerek po lokale 5-pokojowe, każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem. Dla zmotoryzowanych klientów, oferta obejmuje także 139 miejsc postojowych. Docelowo w 10 budynkach powstanie blisko 500 mieszkań. 7 obiektów zostało już oddanych do użytkowania, a w ich ofercie znajdują się ostatnie, wolne gotowe do odbioru lokale.

O 211 mieszkań powiększa się oferta Murapol Jagodna Parku, nowej inwestycji na mapie wrocławskich propozycji mieszkaniowych Grupy Murapol. Deweloper rozpoczyna sprzedaż szerokiej oferty lokali o zróżnicowanych układach i metrażach, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe, które powstaną w czterech 6-kondygnacyjnych budynkach. Ponadto do dyspozycji klientów postawionych zostało ponad 200 miejsc postojowych w hali garażowej oraz na terenie inwestycji. W Murapol Jagodnie Parku zostanie wdrożony pakiet eco obejmujący m.in. stacje ładowania samochodów elektrycznych, a dla fanów jednośladów - stojaki rowerowe. Łącznie w ramach inwestycji powstanie 5 budynków z 277 lokalami mieszkaniowymi.

Murapol Osiedle Novelo to nowa inwestycja w Gdańsku, której ofertę poszerzamy o 188 mieszkań zaprojektowanych w trzech 4- i 5-kondygnacyjncyh budynkach. Do dyspozycji klientów stawiamy zróżnicowane układy, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe i siłownia plenerowa, a także plac zabaw i stojaki rowerowe. Dla zmotoryzowanych mieszkańców oferta obejmuje także 132 miejsca postojowe. Docelowo w 7 budynkach osiedla zamieszka blisko 1,2 tys. lokatorów.  

Kolejnych 170 lokali mieszkalnych w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach wprowadzamy do sprzedaży na Murapol Osiedlu Akademickim, powstającym na Nowym Fordonie w Bydgoszczy. Oferta obejmuje szeroką gamę zróżnicowanych metraży i układów mieszkań, każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem. Na terenie inwestycji powstanie stacja ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki rowerowe. Docelowo w ramach inwestycji powstanie 6 budynków z ponad 500 lokalami mieszkaniowymi.

Murapol Osiedle Fit to nowoczesna inwestycja realizowana przy al. Bielskiej w Tychach. Do dotychczasowej oferty wprowadzamy kolejne 144 lokale zaprojektowane w dwóch budynkach. Do dyspozycji klientów stawiamy kompaktowe i funkcjonalne układy mieszkań, każdy z balkonem na wyższej kondygnacji lub ogródkiem z tarasem na parterze. Na dachu jednego z budynków powstanie siłownia plenerowa, a na terenie osiedla stacja ładowania samochodów elektrycznych i stojaki rowerowe. Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy także plac zabaw. Docelowo w 4 budynkach zamieszka ponad tysiąc lokatorów.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości JLI Trading wprowadzi się do BIK Park Wrocław Biuro prasowe
2022-06-30 | 16:00

JLI Trading wprowadzi się do BIK Park Wrocław

Park logistyczny BIK Park Wrocław zyskał nowego najemcę. Brytyjska firma działająca w sektorze e-commerce wynajęła 6.050 m2 powierzchni w nowo budowanej hali pod Wrocławiem. Inwestycja
Nieruchomości Rusza nowy apartamentowy hotel w Gdańsku
2022-06-30 | 11:00

Rusza nowy apartamentowy hotel w Gdańsku

  To jedna z największych Trójmiejskich multifunkcyjnych inwestycji,  zrewitalizowana została na obszarze 6 hektarów w historycznej części Gdańska Wrzeszcza.
Nieruchomości Bogata oferta nowych mieszkań i domów od ROBYG
2022-06-30 | 11:00

Bogata oferta nowych mieszkań i domów od ROBYG

Kameralne domy w szwedzkim stylu, prestiżowe apartamenty nad morzem, osiedle otulone kwitnącymi wiśniami – ROBYG wzbogacił swoją ofertę o kolejne etapy wyjątkowych osiedli. Lagom

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Handel

Coraz większa niepewność w gospodarce zbiera żniwo. Liczba upadłości firm rośnie

– Czynników ryzyka w biznesie jest dziś tak wiele, że dla przedsiębiorców, zwłaszcza małych i średnich, sytuacja stała się nieprzewidywalna jak nigdy dotąd – mówi Tomasz Starus, prezes zarządu Allianz Trade w Polsce. Widać to w statystykach dotyczących niewypłacalności firm. W maju było ich o 17 proc. więcej niż rok temu i aż o 150 proc. więcej niż na początku pandemii. W całym roku może być ich o 12 proc. więcej w ujęciu rocznym, podobnie jak w krajach Europy Zachodniej, które są głównym partnerem gospodarczym dla polskich firm. Dlatego rodzime firmy muszą dziś działać zgodnie z zasadą ograniczonego zaufania wobec kontrahentów, dokładniej analizować partnerów biznesowych oraz korzystać z narzędzi pozwalających zabezpieczyć się przed wzrostem ryzyka w biznesie.

Konsument

Członkostwo w Unii Europejskiej znacząco poprawiło polski system prawny. Zwiększyła się m.in. ochrona i bezpieczeństwo konsumentów

Wspólnota prawa w ramach UE ma przełożenie na życie zwykłych konsumentów. Od 2004 roku znacznie zwiększyła się bowiem ich ochrona wobec usługodawców i producentów. Unijne wymogi poprawiają także bezpieczeństwo żywności, samochodów i wielu innych towarów użytkowanych na co dzień przez Europejczyków i Polaków – wynika z raportu „Osiemnaście lat Polski w Unii Europejskiej” przygotowanego przez In.Europa. Jak podkreślają jego autorzy, to także unijnej legislacji zawdzięczamy większe bezpieczeństwo energetyczne w czasie kryzysu w relacjach z Rosją.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.