Komunikaty PR

85% domów sprzedanych w pierwszym etapie projektu mieszkaniowego Neo Natolin

2024-01-30  |  13:00
Biuro prasowe

Grupa deweloperska Real Management S.A. sprzedała 85% domów w pierwszym etapie projektu mieszkaniowego wysokiej klasy domów jednorodzinnych Neo Natolin. Inwestycja jest realizowana w warszawskim Wilanowie przy ul. Stefana Korbońskiego, a zakończenie jej pierwszego etapu zaplanowane jest w lipcu 2024 r.

Duże zainteresowanie projektem mieszkaniowym Neo Natolin, realizowanym w warszawskim Wilanowie, grupa deweloperska Real Management S.A obserwowała już po uruchomieniu inwestycji na początku 2023 roku. Na kilka miesięcy przed zakończeniem pierwszego etapu budowy, który obejmuje 84 lokale o łącznej powierzchni 17 000 mkw. PUM, sprzedanych jest już 85% domów.
Drugi i trzeci etap inwestycji będzie obejmował 120 lokali o łącznej powierzchni 28 000 mkw. PUM.

– Osiągnięcie sprzedaży domów jednorodzinnych Neo Natolin na poziomie 85%, jeszcze przed zakończeniem budowy, potwierdza, że inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co świadczy o jej atrakcyjności na rynku warszawskich nieruchomości. Nasi Klienci doceniają wyjątkową lokalizację, która pozwala na życie w otoczeniu natury, a jednocześnie stwarza możliwości korzystania w pełni z miejskiej infrastruktury i bogatej oferty miejskiego stylu życia. Niemniej ważna jest oczywiście najwyższa jakość realizacji. Specjalizujemy się w budowaniu osiedli domów jednorodzinnych o standardzie premium. Naszą filozofią działania jest tworzenie miejsc, które spełniają najwyższe oczekiwania pod względem estetyki i funkcjonalności. Chcemy budować przestrzeń, która znacznie podniesie jakość życia jej mieszkańców, ale jednocześnie będzie uwzględniała zrównoważony rozwój z poszanowaniem otaczającej nasze projekty przyrody.– powiedział Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management.

Neo Natolin to warszawskie osiedle wysokiej klasy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję wyróżnia elegancka i nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy jednorodzinne są połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewni maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z  nich będzie posiadał działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. do 990 mkw., której 70 proc. to powierzchnia biologicznie czynna. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Inwestycja, w której znajdą się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów zostanie wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.

W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.

Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracownia APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Inwestycja Neo Natolin jest trzecim projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów, obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami. 

Więcej informacji o inwestycji znajduje się na: https://neonatolin.com/

Real Management S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką deweloperską, powstałą w 2002 roku. Działalność firmy koncentruje się w sektorze nieruchomości produkcyjno-przemysłowych  i mieszkaniowych. Innowacyjność

i efektywne zarządzanie – to czynniki, pozwalające spółce na stały rozwój i ekspansję w sektorze nieruchomości. Od początku działalności Real Management S.A. zrealizował projekty komercyjne i mieszkaniowe o powierzchni  265 000 mkw. Wśród nich znajdują się m.in. kompleks biurowy Bolero Office Park, osiedla domów jednorodzinnych premium Rezydencje Pałacowa i Rezydencje Chojnów, centra produkcyjno-przemysłowe Good Point oraz parki convenience Przyczółkowa Vis a Vis i Point.44.

Zgodnie z założeniami strategicznymi na najbliższe lata, Real Management S.A. planuje realizację kolejnych        500 000 mkw. nowoczesnych powierzchni produkcyjno-przemysłowych pod nazwą Good Point oraz 44 000 mkw. powierzchni mieszkalnych w Warszawie w ramach osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin.

Real Management S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof Biuro prasowe
2024-07-23 | 10:20

Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof

Do 16 sierpnia internauci mogą oddawać głosy na najciekawsze budynki architektoniczne Polski i świata, w plebiscycie „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Nowa siedziba firmy
Nieruchomości Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego
2024-07-23 | 08:10

Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego

Najnowsza informacja Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), prezentująca statystyki budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz I poł. 2024 roku, zakomunikowała ich dość optymistyczne
Nieruchomości BRAK ZDJĘCIA
2024-07-23 | 08:00

Niski wkład własny - program BK 2% go przywrócił?

Polscy kredytobiorcy mogli już przywyknąć do tego, że bez wkładu własnego wynoszącego co najmniej 10% kosztów zakupu lokum lub budowy domu nie ma co wybierać się do banku. Taki wymóg dotyczący wkładu (10%)

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.