Komunikaty PR

Apartamenty i mieszkania w Zalasewie

2021-04-30  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania Zdj. Bud. ( 1.82 MB )

Jeszcze w tym roku zakończy się budowa trzeciego, jednocześnie ostatniego budynku w ramach projektu Zalasewo Park. Powstanie kolejnych 36 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanym metrażu.

 

W ramach projektu Zalasewo Park powstały już 2 budynki wielorodzinne. Oba są już w większości zamieszkałe. Jednocześnie trwa intensywna realizacja budynku ostatniego. KM Building proponuje mieszkania oraz dwupoziomowe apartamenty. Łącznie 36 lokali. Na parterze i I piętrze powstają mieszkania (2-, 3- i 4- pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 m.kw. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców są przestronne apartamenty 3-, 4- i 5- pokojowe o powierzchni od 77 do 131 m.kw Dodatkowo lokale na parterze posiadają ogródki o powierzchni od 30 do 155 m.kw. – Budynek trzeci to już gotowe pokrycie dachowe. Wszystkie mieszkania na parterze mają już wykonane tynki wewnętrzne, a na zaawansowanym etapie są również prace elewacyjne. - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. W sprzedaży zostały ostatnie apartamenty z budynku nr 2, gdzie cena metra kwadratowego wynosi 5000 złotych brutto. Również budynek nr 3 to jeszcze kilka wolnych mieszkań i apartamentów. Tu cena zaczyna się od 4600 złotych brutto. Warto dodać, że pomimo kameralnego charakteru inwestycji budynki posiadają podziemną halę garażową oraz windę. Dodatkowe miejsca postojowe znajdują się także przed budynkami. Nie zabraknie zieleni wokół budynków, chodników, a uzupełnieniem będzie również mały skwer z ławeczkami od strony ulicy Kórnickiej. Natomiast już teraz inwestycję wzbogacają murale zdobiące ściany pierwszego oraz od kilku dni także drugiego budynku. KM Building oddaje wszystkie lokale w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz.

Zaletą lokalizacji inwestycji jest szybki dojazd do Poznania oraz bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska i podmiejska. Zalasewo i pobliski Swarzędz to także dobre zaplecze szkolno-oświatowe. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje również licznych sklepów i punktów usługowych. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi, tak istotnymi dla miłośników aktywności fizycznej.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.