Komunikaty PR

Apartamenty inwestycyjne z gwarancją najmu przez 12 miesięcy od Grupy Murapol

2024-06-06  |  13:00
Biuro prasowe

Osoby inwestujące w lokale lub takie, które mają dopiero w planach ulokowanie swojego kapitału w nieruchomościach, mogą skorzystać z nowej, atrakcyjnej propozycji Grupy Murapol. Deweloper objął czerwcową promocją ponad 240 apartamentów inwestycyjnych z gwarancją najmu w Gdańsku i Toruniu. W przypadku braku najemcy, klienci mogą liczyć na regularne wypłaty na konto przez okres 12 miesięcy, które sfinansuje Grupa Murapol. Na czym dokładnie polega aktualna akcja specjalna dewelopera i co trzeba zrobić, by skorzystać z programu?

Nowa oferta dewelopera została przygotowana z myślą o inwestorach, którzy szukają atrakcyjnej formy lokowania swoich środków i chcą zyskać gwarancję wpływów z najmu bez obaw o najemcę. By wziąć udział w programie wystarczy wybrać apartament inwestycyjny z gdańskiej lub toruńskiej oferty Grupy Murapol. Jeśli mimo ogłoszeń, w ciągu co najmniej pierwszych trzech miesięcy od wykończenia lokalu klient nie znajdzie na niego najemcy, otrzyma bonus od Grupy Murapol w postaci regularnych wypłat na konto przez 12 miesięcy. Łączna kwota wsparcia wynosi 10% ceny netto zakupionej nieruchomości. Dodatkowo, w tym czasie deweloper oferuje też pomoc w znalezieniu odpowiedniego najemcy.

- Dlaczego warto zainwestować w apartamenty inwestycyjne z naszej oferty? To atrakcyjna forma lokowania środków dla rentierów i osób, które żyją z wynajmu lub też chcą zabezpieczyć swój kapitał w nieruchomościach. Inwestycje Murapol Portovo w Gdańsku i Murapol Aviator w Toruniu mają wysoki potencjał najemców z uwagi na wyjątkową i prestiżową lokalizację. Apartamenty inwestycyjne usytuowane w miastach turystycznych, blisko centrum oraz w dużych ośrodkach biznesowych i akademickich cieszą się sporym zainteresowaniem najemców, a mniejsze metraże od 25 mkw., jak w przypadku naszego gdańskiego i toruńskiego projektu, przynoszą szybsze stopy zwrotu z inwestycji. Dodatkowo, przyszli lokatorzy naszych apartamentów inwestycyjnych będą mogli korzystać z innowacyjnych, wysokiej klasy udogodnień, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Podsumowując, warto w czerwcu wypełnić dedykowany akcji formularz, zainwestować w lokal z naszej oferty i czerpać stabilny przychód z wynajmu, bez martwienia się o najemcę - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Murapol Portovo to inwestycja realizowana w rejonie gdańskiego Śródmieścia, tuż u zbiegu Opływu Motławy. To doskonałe miejsce dla osób kochających wodę i morze, ponieważ do Zatoki Gdańskiej można stąd dotrzeć już w 10 minut samochodem. Przyszli lokatorzy Murapol Portovo będą mogli spacerować przepełnionym zielenią nadbrzeżem inwestycji i wypoczywać z widokiem na rzekę. Centrum miejskiego życia, czyli Długi Targ wraz z fontanną Neptuna znajduje się w odległości jedynie 20-minutowej przechadzki. W standardzie apartamentów inwestycyjnych deweloper zaplanował pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z urządzeń smart home. Na terenie inwestycji zaprojektowano też stację ładowania aut elektrycznych, a na dachach budynków panele fotowoltaiczne. W ramach przedsięwzięcia powstanie łącznie 580 apartamentów inwestycyjnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z naziemnymi miejscami postojowymi.

Murapol Aviator to atrakcyjna inwestycja w mieście gotyku, usytuowana przy ul. Grudziądzkiej. W ramach projektu klienci mają do dyspozycji 170 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych w 4-piętrowym budynku, w odległości zaledwie 5 minut jazdy do toruńskiej starówki. 4-piętrowy budynek został przestrzennie zaprojektowany w zielonej okolicy ogrodów działkowych, jednocześnie blisko ważnej arterii w rejonie pl. Ugrechelidze, skąd można sprawnie przemieszczać się po Toruniu, jak i z niego wyjechać. Ponadto 10-minutowy spacer dzieli przyszłych lokatorów od wyjątkowego w tej części miasta parku Mokrzańskie Stawy. W standardzie lokali znajdzie się pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z urządzeń inteligentnego domu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.