Komunikaty PR

Apartamenty inwestycyjne z gwarancją najmu przez 12 miesięcy od Grupy Murapol

2024-06-06  |  13:00
Biuro prasowe

Osoby inwestujące w lokale lub takie, które mają dopiero w planach ulokowanie swojego kapitału w nieruchomościach, mogą skorzystać z nowej, atrakcyjnej propozycji Grupy Murapol. Deweloper objął czerwcową promocją ponad 240 apartamentów inwestycyjnych z gwarancją najmu w Gdańsku i Toruniu. W przypadku braku najemcy, klienci mogą liczyć na regularne wypłaty na konto przez okres 12 miesięcy, które sfinansuje Grupa Murapol. Na czym dokładnie polega aktualna akcja specjalna dewelopera i co trzeba zrobić, by skorzystać z programu?

Nowa oferta dewelopera została przygotowana z myślą o inwestorach, którzy szukają atrakcyjnej formy lokowania swoich środków i chcą zyskać gwarancję wpływów z najmu bez obaw o najemcę. By wziąć udział w programie wystarczy wybrać apartament inwestycyjny z gdańskiej lub toruńskiej oferty Grupy Murapol. Jeśli mimo ogłoszeń, w ciągu co najmniej pierwszych trzech miesięcy od wykończenia lokalu klient nie znajdzie na niego najemcy, otrzyma bonus od Grupy Murapol w postaci regularnych wypłat na konto przez 12 miesięcy. Łączna kwota wsparcia wynosi 10% ceny netto zakupionej nieruchomości. Dodatkowo, w tym czasie deweloper oferuje też pomoc w znalezieniu odpowiedniego najemcy.

- Dlaczego warto zainwestować w apartamenty inwestycyjne z naszej oferty? To atrakcyjna forma lokowania środków dla rentierów i osób, które żyją z wynajmu lub też chcą zabezpieczyć swój kapitał w nieruchomościach. Inwestycje Murapol Portovo w Gdańsku i Murapol Aviator w Toruniu mają wysoki potencjał najemców z uwagi na wyjątkową i prestiżową lokalizację. Apartamenty inwestycyjne usytuowane w miastach turystycznych, blisko centrum oraz w dużych ośrodkach biznesowych i akademickich cieszą się sporym zainteresowaniem najemców, a mniejsze metraże od 25 mkw., jak w przypadku naszego gdańskiego i toruńskiego projektu, przynoszą szybsze stopy zwrotu z inwestycji. Dodatkowo, przyszli lokatorzy naszych apartamentów inwestycyjnych będą mogli korzystać z innowacyjnych, wysokiej klasy udogodnień, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Podsumowując, warto w czerwcu wypełnić dedykowany akcji formularz, zainwestować w lokal z naszej oferty i czerpać stabilny przychód z wynajmu, bez martwienia się o najemcę - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Murapol Portovo to inwestycja realizowana w rejonie gdańskiego Śródmieścia, tuż u zbiegu Opływu Motławy. To doskonałe miejsce dla osób kochających wodę i morze, ponieważ do Zatoki Gdańskiej można stąd dotrzeć już w 10 minut samochodem. Przyszli lokatorzy Murapol Portovo będą mogli spacerować przepełnionym zielenią nadbrzeżem inwestycji i wypoczywać z widokiem na rzekę. Centrum miejskiego życia, czyli Długi Targ wraz z fontanną Neptuna znajduje się w odległości jedynie 20-minutowej przechadzki. W standardzie apartamentów inwestycyjnych deweloper zaplanował pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z urządzeń smart home. Na terenie inwestycji zaprojektowano też stację ładowania aut elektrycznych, a na dachach budynków panele fotowoltaiczne. W ramach przedsięwzięcia powstanie łącznie 580 apartamentów inwestycyjnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z naziemnymi miejscami postojowymi.

Murapol Aviator to atrakcyjna inwestycja w mieście gotyku, usytuowana przy ul. Grudziądzkiej. W ramach projektu klienci mają do dyspozycji 170 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych w 4-piętrowym budynku, w odległości zaledwie 5 minut jazdy do toruńskiej starówki. 4-piętrowy budynek został przestrzennie zaprojektowany w zielonej okolicy ogrodów działkowych, jednocześnie blisko ważnej arterii w rejonie pl. Ugrechelidze, skąd można sprawnie przemieszczać się po Toruniu, jak i z niego wyjechać. Ponadto 10-minutowy spacer dzieli przyszłych lokatorów od wyjątkowego w tej części miasta parku Mokrzańskie Stawy. W standardzie lokali znajdzie się pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z urządzeń inteligentnego domu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy Biuro prasowe
2024-07-22 | 15:00

Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy

Z okazji 20-lecia, przypadającego na 2024 rok, OKAM zorganizował sportowe wyzwanie, połączone z działaniami CSR. Przez cztery letnie miesiące pracownicy OKAM dążą do zdobycia 20 tys.
Nieruchomości Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi
2024-07-22 | 10:30

Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi

Kompleks hotelowo-rekreacyjny, Termy Karkonosze Resort & Spa to oaza spokoju i równowagi, skomponowana z dwóch unikatowych stref – kameralnych willi i luksusowego hotelu.
Nieruchomości Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?
2024-07-22 | 01:00

Katastrofa budowlana, nieszczęśliwy wypadek i co dalej?

Katastrofy budowlane i nieszczęśliwe wypadki, takie jak pożary, wybuch gazu czy te wynikające z błędów ludzkich, stanowią poważne wyzwania dla bezpieczeństwa konstrukcji oraz jej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.