Dlaczego warto mieszkać i inwestować w Hiszpanii?
Agencja Face It!
ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
a.koszyczek|agencjafaceit.pl| |a.koszyczek|agencjafaceit.pl
794714937
www.agencjafaceit.pl
Kraj ten kojarzony jest powszechnie z wysoką temperaturą, przepięknymi plażami, smakowitym jedzeniem, lejącym się litrami owocowym winem, rozrywką, harmonią i pozytywnym podejściem do życia.
Zakup nieruchomości w tym gorącym miejscu, to bardzo opłacalny sposób na lokowanie dochodów. Zyskać można nie tylko dodatkowe pieniądze, lecz także stać się właścicielem apartamentu wypoczynkowego, z którego można korzystać przez cały rok. Wysokość i szybkość zwrotu
z inwestycji, są uzależnione od wielu czynników m.in. lokalizacji nieruchomości, jej wielkości, układu, standardu.
Raj na wyciągnięcie ręki
Zakup własnego miejsca w Hiszpanii może być naprawdę łatwy, prostszy niż nam się wydaje. Nie potrzeba do tego nawet miejscowych pośredników, dobrej znajomości języka hiszpańskiego czy fortuny. Wystarczy skontaktować się z zaufanym polskim biurem, np. tripinvest, oferującym rodakom wszelkiego rodzaju nieruchomości w rajskich regionach od Costa Blanca, aż po Costa del Sol.
- Mamy bardzo duże zainteresowanie ze strony rodaków. Odnotowujemy wzrost zapytań o nieruchomości o kilkaset procent. Skala dynamiki i aż tak optymistyczna tendencja przechodzi nawet nasze oczekiwania i mile nas zaskakuje – mówi Damian Juszyczk, marketing manager w tripinvest.
Najzdrowszy kraj na ziemi!
Dlaczego Hiszpania to podobno najzdrowszy kraj na ziemi? Przewaga słonecznych dni doskonale wpływa na dobry nastrój, samopoczucie, a także zdrowie fizyczne. Sezon na bogate w witaminy owoce i warzywa trwa tam przez cały rok, a ryby i owoce morza zawsze są świeże. Do tego mentalność Hiszpanów nie pozwala na tak powszechne życie w biegu. Brzmi kusząco nie tylko dla mieszkańców Polski.
– Życie w Hiszpanii jest przyjemne i wygodne, co m.in. wynika z przyjaznego i otwartego podejścia Hiszpanów do obcokrajowców. Jeśli ktoś może pozwolić sobie na pracę zdalną, przeprowadzka do tego kraju jest atrakcyjnym rozwiązaniem na zmianę swojego życia – dodaje Juszczyk.
Kawałeczek Hiszpanii na własność
Wielcy miłośnicy Hiszpanii mogą też pomyśleć o innej formie inwestycji w nieruchomości w tym kraju, i to symbolicznym budżetem. Vela Poland S.A., właściciel marki tripinvest, już w czerwcu planuje bowiem emisję swoich akcji. Szczegóły na temat tego, jak stać się współwłaścicielem i akcjonariuszem tej agencji nieruchomości można znaleźć na akcjetripinvest.pl.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.