Komunikaty PR

Dlaczego warto wybrać Nowe Szczytniki? Zobaczcie

2024-03-07  |  09:00

Spółka Nowa Murowana, znana do tej pory między innymi z kompleksowo przygotowanego osiedla w podpoznańskiej Murowanej Goślinie, wprowadziła do sprzedaży nową inwestycję, w gminie Kórnik, również niedaleko Poznania. – Nowe Szczytniki stają się coraz bardziej popularne, za czym przemawia co najmniej kilka powodów – informuje Patrycja Waligóra z biura sprzedaży. 

Poznaniacy coraz częściej wyprowadzają się poza granice miasta. Regularnie potwierdzają to wszelakie statystyki związane z saldem migracji w gminach ościennych, ale też… wyniki sprzedażowe firm deweloperskich, których oferty mieszkaniowe są bardzo konkurencyjne. Stąd duża popularność między innymi Murowanej Gośliny i rzecz jasna inwestycji Nowa Murowana. Na przestrzeni kilku lat, deweloper sprzedał łącznie 180 lokali mieszkalnych, z czego zdecydowana większość trafiła już w ręce nabywców. Teraz czas na Nowe Szczytniki, także pod Poznaniem, ale w gminie Kórnik, położnej przy wschodniej granicy z miastem. – Tutaj także mamy spore zainteresowanie nabywców, a wynika ono z co najmniej czterech powodów. Proponujemy ciekawą lokalizację niedaleko Jeziora Kórnickiego, projekt dwupoziomowego mieszkania o większej przestrzeni, rozwiązania ekologiczne, w tym pompę ciepła w standardzie każdego lokalu. Ponadto klienci zwracają uwagę na nasze dotychczasowe realizacje. W tym kontekście Nowa Murowana jest naszą wizytówką i utwierdza nabywców w podjętej decyzji – informuje Patrycja Waligóra z biura sprzedaży inwestycji Nowe Szczytniki.

Warto podkreślić, że wybierając osiedle, nabywca stawia nie tylko na konkretny projekt mieszkaniowy, ale też na otoczenie – to bliższe i dalsze. Nowe Szczytniki znajdują się w gminie Kórnik, czyli lokalizacji do zamieszkania dobrej, a na pewno sprawdzonej przez poznaniaków, którzy zdecydowali się zamieszkać pod miastem. Gmina Kórnik wyróżnia się wieloma atrakcjami, np. Promenada im. Wisławy Szymborskiej, położona tuż nad malowniczym Jeziorem Kórnickim, Arboretum przy Zamku w Kórniku i wiele tras rowerowych pośród terenów leśnych. Z drugiej strony, można dosłownie w kilkanaście minut dojechać autem do stolicy Wielkopolski, a najpopularniejsza trasa nr S11 pozwala to uczynić bardzo komfortowo. – Kolejna kwestia, na którą zwracają uwagę klienci, to pompa ciepła w standardzie. Wiele norm związanych z eko-budownictwem już teraz jest wyśrubowanych, ale nasz standard do nich pasuje i pozwala na oszczędności – podkreśla Patrycja Waligóra. 

Koncepcja dewelopera zakłada, że w ramach inwestycji Nowe Szczytniki powstają mieszkania dwupoziomowe. Na parterze każdego z nich znajdzie się salon z aneksem kuchennym (z oknem) i toaleta. Natomiast na piętrze zaplanowano dwa pokoje, garderobę i łazienkę. Natomiast w wariancie 92 mkw. na piętrze będą aż trzy sypialnie. Co ważne dla nabywców, do każdego lokalu przynależy zielony ogród i miejsca postojowe. W standardzie jest ogrzewanie podłogowe na obu poziomach. 

Inwestycja cieszy się sporą popularnością, choć dla spółki Nowa Murowana jest premierowa w tej lokalizacji. – Nowe, interesujące miejsce, rozwiązania eko, więcej przestrzeni, niż w bloku w mieście i znany już na rynku deweloper to kwestie, na które zwracają uwagę nasi klienci – podsumowuje Patrycja Waligóra. Spółka podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu 16 i 17 marca zaprezentuje ofertę mieszkań w projektach Nowe Szczytniki oraz Nowa Murowana na stoisku nr H6. Organizatorzy z firmy Nowy Adres zapraszają na Międzynarodowe Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu do hali nr 3 w sobotę w godzinach 10-17 i w niedzielę w godzinach 10-16. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof Biuro prasowe
2024-07-23 | 10:20

Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof

Do 16 sierpnia internauci mogą oddawać głosy na najciekawsze budynki architektoniczne Polski i świata, w plebiscycie „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Nowa siedziba firmy
Nieruchomości Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego
2024-07-23 | 08:10

Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego

Najnowsza informacja Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), prezentująca statystyki budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz I poł. 2024 roku, zakomunikowała ich dość optymistyczne
Nieruchomości BRAK ZDJĘCIA
2024-07-23 | 08:00

Niski wkład własny - program BK 2% go przywrócił?

Polscy kredytobiorcy mogli już przywyknąć do tego, że bez wkładu własnego wynoszącego co najmniej 10% kosztów zakupu lokum lub budowy domu nie ma co wybierać się do banku. Taki wymóg dotyczący wkładu (10%)

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.