Komunikaty PR

Gotowe domy od KM Building

2021-09-27  |  13:00

Obecnie większość nowych mieszkań czy domów wyprzedaje się na etapie „dziury w ziemi”. Na rynku można jednak nadal znaleźć atrakcyjne oferty nieruchomości, gdzie termin odbioru jest na tyle bliski, że perspektywa przeprowadzki to kwestia tygodni a nie roku czy dwóch lat.
 

Bliski termin ukończenia budowy to jeden z argumentów mogących decydować o zakupie konkretnego miejsca do zamieszkania. Nie wszyscy chcą czekać rok albo dłużej na odbiór kluczy. I choć takie oferty stanowią obecnie mniejszość na rynku mieszkaniowym to nadal można znaleźć atrakcyjne nieruchomości, które są już gotowe, albo prace budowlane są na finiszu. Takim przykładem są domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Rodzinny Zakątek. Już niedługo gotowe będą dwa szeregowce po 10 domów każdy. – Kończymy prace związane z elewacją budynków oraz podjazdami przed domami. Wykonywane są również tarasy z kostki brukowej na ogródkach. Warto dodać, że niemal wszystkie domy wykończone są w podwyższonym standardzie deweloperskim. - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Zakup gotowego już domu oczywiście daje możliwość dokładnego obejrzenia nieruchomości, pierwszych przymiarek do układu pomieszczeń i tym samym planów ich aranżacji. – Wszystkim klientom zapewniamy dostęp do ostatnich dostępnych w sprzedaży domów z V etapu Rodzinnego Zakątka. To najlepszy sposób na realną ocenę wielkości pomieszczeń czy standardu wykończenia. – dodaje Maciej Bartczak. Poza kończącą się budową dwóch szeregowców z 20 domami, trwa realizacja kolejnych czterech szeregowców. Zgodnie z przyjętym harmonogramem powinny być one gotowe w 2022 roku. Łącznie w ramach V etapu powstaną 62 domy w zabudowie szeregowej.

Deweloper KM Building oferuje dwa typy domów o powierzchni 74 i 92 mkw. Cena pierwszego wynosi 369 tys. zł brutto, natomiast drugiego uwarunkowana jest od powierzchni działki i mieści się w przedziale od 420 do 450 tys. zł brutto. Na parterze mieści się salon z aneksem kuchennym, toaleta, a także pomieszczenie gospodarcze. Z kolei na piętrze, łazienka i dwie lub trzy sypialnie w zależności od metrażu wybranego domu. Każdy z domów to również dodatkowa przestrzeń w formie balkonu oraz zielonego ogródka, gdzie mieszkańcy mają zagwarantowany taras i pergole. Jest także strych, który można zaadoptować na powierzchnię mieszkalną o metrażu 22 - 27 mkw. Deweloper zadbał również o drogę dojazdową z kostki brukowej, powstały także dwa ogrodzone place zabaw. Funkcjonuje również sklep spożywczy. Inwestycja zlokalizowana jest w Błażejewie w gminie Kórnik, która zapewnia dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych, a także komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Ta spokojna oraz pełna lasów okolica jest miejscem dogodnym dla rodzin, które pragną zarówno odpocząć od miejskiego zgiełku, jak i spędzić aktywnie czas wśród przyrody.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Akademia SEGRO przybliża licealistom branżę magazynową Biuro prasowe
2021-10-15 | 15:00

Akademia SEGRO przybliża licealistom branżę magazynową

Finał projektu Akademia SEGRO organizowanego przez firmę SEGRO, dewelopera, zarządcę i właściciela powierzchni produkcyjno-magazynowych i Fundację Wspierania Edukacji i Rozwoju
Nieruchomości TECH LIGHT z nową lokalizacją pod Warszawą
2021-10-15 | 09:30

TECH LIGHT z nową lokalizacją pod Warszawą

Firma TECH LIGHT, producent i projektant profili oświetleniowych LED, zdecydowała się na relokację do parku magazynowego Panattoni A2 Warsaw East Park położonego tuż przy węźle
Nieruchomości Jesienny przestój na budowie. Jak zabezpieczyć konstrukcję dachu?
2021-10-15 | 05:50

Jesienny przestój na budowie. Jak zabezpieczyć konstrukcję dachu?

Przerwa w harmonogramie robót to coś, z czym powinien liczyć się każdy inwestor. Inaczej wygląda ona jednak w ciepłych miesiącach letnich, a inaczej gdy nadchodzą jesienne słoty

Więcej ważnych informacji

Media i PR

W Warszawie powstało największe i najnowocześniejsze centrum prasowe w Polsce. Ma pomóc w rozwoju ekosystemu innowacji

Od października rozpoczęło działalność największe centrum prasowe w Polsce. Fundacja Venture Café Warsaw wspólnie z agencją informacyjną Newseria otworzyły Centrum Prasowe Newseria. Innowacyjne centrum komunikacji – zlokalizowane przy ulicy Chmielnej w biurowcu Varso – ma być odpowiedzią na rosnący popyt na tego rodzaju usługi. Będą w nim organizowane konferencje, śniadania prasowe i debaty. Centrum umożliwia streaming, także w wersji hybrydowej, i system tłumaczenia symultanicznego. W przyszłości powstanie tu także wirtualne studio.

Polityka

Samorządy łączą siły w walce przeciw Polskiemu Ładowi. Straty w budżetach mogą się odbić na usługach dla mieszkańców

 Jako samorządy nie mamy nic przeciwko temu, żeby nasi mieszkańcy płacili mniej podatków, ale oczekujemy w związku z tym rekompensaty, bo my z tych podatków również utrzymujemy inne usługi publiczne – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent miasta stołecznego Warszawy. Jak wyliczyło Ministerstwo Finansów, na planowanych zmianach podatkowych samorządy stracą 145 mld zł w ciągu dekady. Razem z obniżką podatków wprowadzoną w 2019 roku straty przekraczają 200 mld zł. Z kolei proponowane przez rząd rekompensaty opiewają na 48 mld zł. Samorządowcy, którzy w środę w Warszawie protestowali przeciw wprowadzanym zmianom, przestrzegają, że odbiją się one na mieszkańcach.

Zdrowie

Szczepienia wśród młodych ludzi będą kluczowe dla przebiegu czwartej fali COVID-19. To oni stanowią największe ryzyko przenoszenia wirusa

– Czwarta fala pandemii koronawirusa ma wiele scenariuszy, ale pewne jest, że jej przebieg zależy od liczby osób zaszczepionych. Teraz najważniejsze jest, aby zaszczepili się młodzi ludzie, tzw. superrozprzestrzeniacze – mówi prof. dr hab. n. med. Jarosław Pinkas, dziekan Szkoły Zdrowia Publicznego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, konsultant krajowy w dziedzinie zdrowia publicznego. Jak podkreśla, system ochrony zdrowia jest przygotowany na czwartą falę – nie brakuje respiratorów, szpitale tymczasowe są w gotowości, a większość pracowników służby zdrowia przyjęła dwie dawki szczepionki i czeka na dawkę przypominającą. Do tej pory przyjęło ją ponad 350 tys. osób.

Telekomunikacja

Ceramika może być podstawą innowacji w wielu branżach. Stosuje ją już telekomunikacja w smartfonach 5G czy zbrojeniówka w czołgach

Medycyna, elektronika, telekomunikacja czy przemysł zbrojeniowy oraz jądrowy – to dziedziny gospodarki, w których zastosowanie znajduje ceramika, dziś kojarzona głównie z materiałami budowlanymi czy akcesoriami do wnętrz. Co więcej, zaawansowana ceramika jest zaliczana do materiałów determinujących innowacyjność tych branż. Ceramiczne elementy w smartfonach pozwolą w pełni wykorzystać łączność w technologii 5G, a produkowane w drukarkach 3D ceramiczne protezy są dobrze przyjmowane przez organizm pacjenta. Rynek tego typu materiałów wzrośnie w ciągu kilku najbliższych lat o jedną trzecią.