Grupa Murapol zaprasza na Mieszkaniowy Dzień Otwarty
W najbliższą sobotę, 28 stycznia, ogólnopolski deweloper organizuje w swoich biurach sprzedaży, pierwszy w tym roku, Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Doradcy będą do dyspozycji odwiedzających od godz. 9:00 do 14:00. Dla kogo dedykowane jest to cykliczne wydarzenie?
Mieszkaniowy Dzień Otwarty to ceniona przez klientów Grupy Murapol forma wsparcia w podejmowaniu decyzji zakupowych. Osoby zastanawiające się nad zakupem lokalu mogą podczas takich sobotnich spotkań z doradcami uzyskać szczegółowe informacje na temat interesujących ich inwestycji. Ale to nie wszystko. Mieszkaniowy Dzień Otwarty to także okazja do porozmawiania o aktualnych ofertach promocyjnych, a tych u dewelopera nie brakuje.
- W Nowym Roku warto postawić na spełnianie swoich marzeń. Dla osób, których marzeniem jest zakup własnego M, przygotowaliśmy styczniową promocję, w której oferujemy 285 lokali z atrakcyjnymi pakietami bonusów. Wybierając mieszkanie objęte noworoczną promocją można zaoszczędzić nawet 220 tys. zł! Co ważne, inwestycje Grupy Murapol znajdują się w pożądanych lokalizacjach z rozwiniętą lub sukcesywnie rozwijaną infrastrukturą miejską. W pobliżu naszych osiedli można znaleźć liczne punkty handlowo-usługowe, miejskie zieleńce, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Sąsiedztwo ośrodków akademickich jest ogromnym atutem każdej nieruchomości deweloperskiej – lokale w takich miejscach zawsze będzie pożądane przez studentów. Dostarczamy kompaktowe i funkcjonalne mieszkania w segmencie popularnym i popularnym premium i to one wybierane są z naszej oferty zarówno przez klientów kupujących na własne cele mieszkaniowe, jak i inwestycyjnych, szczególnie w czasach wysokiej inflacji. Mieszkaniowy Dzień Otwarty to zatem idealny moment, by spotkać się z naszymi doradcami, którzy chętnie przedstawią najkorzystniejsze opcje i pomogą w wyborze nowego lokalu – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Doradcy będą czekać na klientów tradycyjnie od godz. 9:00 do 14:00 w biurach sprzedaży w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce i we Wrocławiu.
Co ważne, w standardzie mieszkań oferowanych przez dewelopera znajduje się pakiet antysmogowy, czyli system nowoczesnych filtrów, chroniący przed zanieczyszczonym powietrzem oraz pyłkami, grzybami i kurzem. Inwestycje wyposażone są również w technologię Home Management System, umożliwiającą montowanie w mieszkaniach rozwiązań smart home. Dzięki stałej kontroli mediów, oszczędności na rachunkach za energię sięgają nawet blisko 30%.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.