Grupa Tubądzin i CAD Projekt powracają z cyklem szkoleń dla architektów
Przed architektami, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, kolejny cykl szkoleń przeprowadzanych przez specjalistów z Grupy Tubądzin oraz firmy CAD Projekt K&A. Spotkania odbywać się będą w inspirujących przestrzeniach największych polskich miast – już od 23 lutego.
Projektowanie to proces niezwykle dynamiczny, w którym bezustannie wypracowuje się nowe rozwiązania technologiczne oraz designerskie. Dlatego tak istotne jest śledzenie trendów i wymiana doświadczeń, szczególnie w towarzystwie ekspertów z branży. Właśnie na tym opiera się cykl szkoleń dla architektów, od kilku lat kontynuowany przez Grupę Tubądzin oraz pracownię CAD Projekt K&A, zajmującą się modułami do projektowania wnętrz.
Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć wydarzenie na 16 miast w całej Polsce. Udział w projekcie jest bezpłatny, a każde spotkanie podzielone jest na dwa bloki: rozmowy z przedstawicielami Grupy Tubądzin na temat nowoczesnych produktów z branży wnętrzarskiej oraz wykłady dotyczące użytkowania programu CAD Decor PRO. Pierwsze z nich odbędzie się w hotelu Courtyard by Marriott w Gdyni już 23 lutego 2023.
- Spotkania z kreatywnymi ludźmi zawsze są dla nas niezwykle inspirujące. Możliwość dzielenia się własnym doświadczeniem i poznawania ambitnych historii projektantów, to wspaniała okazja do wzajemnego poszerzenia wiedzy. – mówi Ewa Kryszkiewicz, Manager Działu Rozwoju i Współpracy z Architektami Grupy Tubądzin. – Chcemy zaprezentować twórcom najnowsze rozwiązania designerskie, zarówno od strony wizualnej, jak i technologicznej, aby znacząco poszerzyć możliwości działania uczestników w codziennej pracy. Łączymy tematy designu, technologii oraz kultury przestrzeni, którą my sami kształtujemy a ona kształtuje nas.– podsumowuje.
Ze względu na dużą liczbę spotkań, zapisy na poszczególne wydarzenia są uruchamiane stopniowo, z miesięcznym wyprzedzeniem. Pełna agenda oraz formularze rejestracyjne są dostępne na stronie:
https://cad-projektdesign.grwebsite.pl
Szkolenia odbędą się:
23.02.2023 Gdynia, Courtyard by Marriott Gdynia
10.03.2023 Lublin, Lubelskie Centrum Konferencyjne
24.03.2023 Kraków, Grand Ascot
28.04.2023 Bydgoszcz, RES Campanile Bydgoszcz
14.04.2023 Białystok, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
12.05.2023 Warszawa, Arche Hotel Krakowska
26.05.2023 Wrocław, Concordia Design Wrocław
16.06.2023 Olsztyn, Hotel HP Park
23.06.2023 Łódź, Vienna House Andel’s Łódź
22.09.2023 Opole, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu
8.09.2023 Poznań, LAB 150
6.10.2023 Częstochowa Arche Hotel Częstochowa
20.10.2023 Zielona Góra, Qubus Hotel
3.11.2023 Kielce, Grand Hotel Kielce
24.11.2023 Toruń, CKK Jordanki
8.12.2023 Rzeszów, Hotel Rzeszów

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.