Komunikaty PR

Jak deweloper wspiera klienta?

2020-10-26  |  16:30

Zakup mieszkania to dla wielu osób ważna kwestia. Dokonując wyboru różnych produktów, czy usług, często skorzystać możemy z pomocy sprzedawcy – nie inaczej jest w przypadku deweloperów, którzy pomagają swoim klientom w znacznie szerszym zakresie. Doradztwo w wyborze, usługi w zakresie kredytowania, zmiany aranżacyjne… Deweloperzy zapewniają: pomożemy!

 

Przed deweloperami stoi nie tylko zadanie sprzedaży nieruchomości, ale również ułatwienie tego procesu przyszłym mieszkańcom. Od chwili, kiedy klient kontaktuje się z biurem sprzedaży, aż po moment odebrania kluczy do lokalu, deweloperzy powinni służyć wszelką pomocą i radą, często nawet wykraczającą poza powszechne praktykimówi Agnieszka Banaszak, wiceprezes zarządu Oddziału Poznańskiego PZFD. A zadowoleni mieszkańcy to wiarygodne potwierdzenie dobrej marki.

 

Klient pyta, deweloper doradza

Przed poszukującymi mieszkania ważne wyzwanie. Wybrać własne M, którego cena będzie zbieżna ze zdolnością kredytową, przejście przez transakcję, odbiór i wykończenie wnętrz – tak, by zmieścić się w budżecie. Na takie potrzeby odpowiada Agrobex, deweloper z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. - Klienci podczas wyboru swojego „M” pytają o ofertę wykończenia lokalu. Wiele osób chce w tej kwestii zaufać profesjonalistom. Mieszkania „pod klucz” zakupić można we wszystkich naszych inwestycjach: Kleszczewo Park, Radosna IV, Wilczak 20, Nowe Żegrze i Zielone Pobiedziska. W ramach projektu Wilczak 20 aktualnie mamy promocję. I tak, pakiet wykończeniowy Idea to 350 zł za mkw, a pakiet Perfect - 500 zł. – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Agrobex.

Choć wielu klientów już zapewne myśli, jak urządzą swoje wymarzone wnętrza, to najpierw trzeba sprawdzić zdolność kredytową. I w tym przypadku może pomóc deweloper. - Pracownicy naszego biura, razem z dedykowanym ekspertem finansowym, są do dyspozycji – zaznacza Piotr Łopatka, członek zarządu firmy Proxin Investment. Deweloper oferuje możliwość łączenia mieszkań z VI etapu inwestycji Nowe Ogrody – o ile taka chęć zostanie odpowiednio wcześnie zgłoszona.

Klient może wybrać mieszkanie i je zarezerwować, do czasu załatwienia formalności kredytowych.

- Pierwsza rezerwacja, na okres 3 dni, jest bezpłatna. Następnie ustalana jest data podpisania umowy rezerwacyjnej, która skutkuje wpłatą 5000 zł kaucji na poczet zakupu mieszkania. Tak wyglądają pierwsze kroki do własnego lokum, w których wspieramy naszych przyszłych mieszkańców - informuje Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

 

Mieszkanie na miarę potrzeb

Możliwość łączenia mieszkań w pionie i poziomie to rozwiązanie, które oferuje Grupa Partner w inwestycji  Śródka Od Nowa 2. Jednocześnie trwa promocja na komórkę lokatorską gratis przy zakupie mieszkań 2-,3- i 4-pokojowych. Z kolei osoby celujące w inwestowanie w nieruchomości, mogą skorzystać z wiedzy eksperckiej i zarezerwować smart apartament w Nadolnik Compact Apartments.

Inwestor osiedla Leonarda 8, DRN Concept Deweloper, jest gotowy pomóc przyszłym mieszkańcom w aranżacji przestrzeni. Ostatnie wolne lokale oferuje również inwestor Enklawy Winogrady. - Spora część naszych klientów wybierała mieszkanie tuż przed bądź tuż po rozpoczęciu prac budowlanych. Dzięki temu wiele zyskali, ponieważ zmiany aranżacyjne nasze ekipy wykonały w cenie lokalu. Dzięki temu mieszkanie nabiera spersonalizowanego charakteru, zgodnego z oczekiwaniami przyszłych domowników -mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

- Nasze najnowsze propozycje to Horyzont Naramowice i Wilda Corner, zaprezentowane premierowo na Targach Mieszkań i Domów pod koniec września. Klienci, którzy kontaktują się z nami już teraz, mają większy wybór wolnych mieszkań. Ponadto mogą zgłosić wiele zmian w instalacjach elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, czy nawet ustawienia ścianek działowych – zaznacza Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.

Nową inwestycję proponuje Quadro Development. – Niedługo rozpoczynamy budowę inwestycji Rezydencja Winiary. Trwa realizacja Piątkowskiej 103. Mieszkanie powinno podobać się nabywcy w każdym detalu. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, w celu omówienia szczegółów, w tym chociażby kwestii aranżacji lokali w naszych inwestycjach – podkreśla Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Często deweloper oferuje „coś więcej”, co stanowi swoistą zachętę dla klienta i pozwala ograniczyć niektóre koszty. - W inwestycji Nowa Murowana 2 do mieszkań proponujemy komórkę lokatorską gratis i ogólnodostępne, bezpłatne miejsca parkingowe. Służymy pomocą w wielu innych sprawach, o czym można się przekonać odwiedzając biuro na inwestycji - mówi Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana 2.

 

Wymarzone mieszkanie, wymarzony dom

Wśród klientów są też tacy, którzy myślą o domu i jest to druga, bądź jeszcze kolejna nieruchomość. Dzięki doświadczeniom z poprzedniego zakupionego lokum, mają większą świadomość swoich potrzeb. - Czasami spotykamy się z naszymi klientami, prezentując gotowe lokale z poprzednich etapów Rodzinnego Zakątka. Zdarza się, że przyszli nabywcy zaskakują nas swoimi pomysłami, oczywiście in plus, a my chętnie je realizujemy – zaznacza Maciej Bartczak, współwłaściciel firmy KM Building. – Na Osiedlu Przy Jeziorach mamy dostępne dwa warianty metrażu i rozmieszczenia powierzchni, ale pozostajemy otwarci w kwestii wprowadzania zmian na etapie budowy domu – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place.

Szeroką ofertę fachowego doradztwa oferuje również Sky Investments. – Dzięki nawiązaniu współpracy z partnerami biznesowymi proces urządzania wymarzonej przestrzeni w domu czy też w mieszkaniu może być szybszy i dużo wygodniejszy. Firma redNet Dom jest ekspertem w kompleksowej obsłudze z zakresu wykończenia wnętrz, co pozwala pomóc stworzyć mieszkańcom aranżacje, które spełnią ich oczekiwania - mówi Małgorzata Walczak-Łondka, manager rozwoju biznesu i sprzedaży w firmie Sky Investments.

Klient doceni też dewelopera, który dzieli się swoimi doświadczeniami. - Nasze portfolio to udane realizacje na terenie Poznania, w tym między innymi na Jeżycach i Grunwaldzie. Gwarantujemy wiedzę ekspercką i udzielamy wsparcia merytorycznego, a to przekłada się na spokój nabywców – mówi Michał Rozwadowski, współinwestor osiedla „Domy w Szczytnikach”.

 

Zadowoleni klienci z chęcią przekażą pozytywną opinię swoim przyjaciołom, rodzinie. A marka dewelopera to jedno z najważniejszych kryteriów. - Własny dom w jednej z naszych inwestycji wybrało już ponad 200 rodzin, co nas bardzo cieszy. Niedawno zaprezentowaliśmy premierowo II etap osiedla Nowy Jasin i już szósty inwestycji Zielone Rabowice II. Nasi klienci wiedzą, że gwarantujemy jakość i przemyślane projekty, dbając o nich od pierwszej wizyty w biurze - podsumowuje Hanna Brygier, specjalista ds. marketingu w firmie Greenbud Development.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Unidevelopment zakończył budowę Osiedla Ursa Home Biuro prasowe
2020-11-25 | 18:00

Unidevelopment zakończył budowę Osiedla Ursa Home

W listopadzie dobiegła końca budowa osiedla Ursa Home - trzeciego z czterech projektów mieszkaniowych prowadzonych w Ursusie przez Unidevelopment SA i CPD SA.  Budynki zostały
Nieruchomości 5 cech nieruchomości premium
2020-11-25 | 15:00

5 cech nieruchomości premium

Co sprawia, że wnętrze może być określane jako luksusowe? Co nadaje im niecodziennego, wyjątkowego charakteru? Architekci wnętrz stawiają przede wszystkim na światowej sławy marki i
Nieruchomości Największy polski producent kostek lodu kolejnym najemcą w MLP Pruszków II
2020-11-25 | 10:10

Największy polski producent kostek lodu kolejnym najemcą w MLP Pruszków II

Największy polski producent i dystrybutor kostek lodu do celów spożywczych Pure Ice Sp z o.o. wprowadzi się do kompleksu logistycznego MLP Pruszków II i otrzyma ponad 3,5 tys.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biogen

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Konsument

Na Śląsku stawiają na innowacje społeczne i zielone technologie. Duże inwestycje klimatyczne czekają wszystkie polskie miasta

W najbliższych kilkunastu latach polskie miasta czekają duże inwestycje związane z potrzebą dostosowywania do europejskiej polityki klimatycznej i z przeciwdziałaniem zmianom klimatu. Środki potrzebne są przede wszystkim na nowe technologie, poprawiające jakość życia w długoletniej perspektywie. Sytuację skomplikowała jednak pandemia, w wyniku której samorządy tracą miliony złotych m.in. przez koszty walki z wirusem i mniejsze wpływy z podatków. W trudnych czasach potrzebne jest innowacyjne podejście do zarządzania, zwłaszcza w miastach, których gospodarka opiera się na kopalniach. W ramach projektu Rybnik360 śląskie miasto do 2035 roku chce zastąpić wygaszane stopniowo górnictwo, opierając się m.in. na zielonych technologiach i odnawialnych źródłach energii.

 

Finanse

Tarcza branżowa trafi pod obrady Senatu. Możliwe rozszerzenie listy sektorów uprawnionych do pomocy

Zgodnie z zapowiedziami rządu od 28 listopada ponownie zaczną działać sklepy i usługi w galeriach handlowych, choć w bardziej rygorystycznym reżimie sanitarnym. Na większe luzowanie obostrzeń na razie nie pozwala wciąż wysoka liczba zakażeń i zgonów. Firmy z określonych branż, które pozostają zamknięte, będą mogły liczyć na pomoc z tarczy branżowej, przyjętej w ubiegłym tygodniu przez Sejm. Problem w tym, że lista PKD jest niewystarczająca i z tym najczęściej przedsiębiorcy zgłaszają się dziś do Rzecznika MŚP. Wicepremier Jarosław Gowin zapowiedział, że na etapie prac Senatu wsparcie to może zostać rozszerzone na innych beneficjentów.

Farmacja

Pacjenci z ciężkimi chorobami jelit muszą przerywać terapię po 1-2 latach ze względów administracyjnych. Lekarze apelują o zmiany

Na nieswoiste zapalenia jelit choruje około 50 tys. Polaków, głównie młodych osób przed 35. rokiem życia. Pacjenci z ciężkim przebiegiem choroby potrzebują terapii biologicznej, która w Polsce jest dostępna w ramach programów lekowych. Te ze względów administracyjnych są jednak ograniczone czasowo do 1–2 lat. Po tym okresie pacjenci nie mogą już kontynuować leczenia, a do programu lekowego mogą zostać włączeni ponownie dopiero, kiedy nastąpi nawrót choroby i ciężkie nasilenie jej objawów. Lekarze apelują o zmianę tych kryteriów. – Przerywanie terapii, które może doprowadzić do utraty jej skuteczności, powinno być uznane za błąd. To ryzykowne dla pacjentów – podkreśla prof. Jarosław Reguła, krajowy konsultant w dziedzinie gastroenterologii.

 
 

Problemy społeczne

Pandemia zwiększyła zainteresowanie ubezpieczeniami na życie. Klienci częściej szukają ochrony na wypadek nagłego zachorowania i pobytu w szpitalu

W ostatnich miesiącach widać większe zainteresowanie ubezpieczeniami na życie. Po wiosennym spowolnieniu spowodowanym lockdownem w III kwartale wzrósł popyt na ubezpieczenia, mimo wakacji, które zazwyczaj są spokojniejszym okresem w sprzedaży. W Unilinku od stycznia do września dynamika sprzedaży wzrosła o 120 proc. r/r, a w samym wrześniu – o 136 proc. To nie tylko efekt wzrostu świadomości ubezpieczeniowej, ale też przesunięcia w czasie decyzji o zakupie polisy.