Komunikaty PR

Jak połączyć łazienkę z sypialnią? Niestandardowe wnętrze, które zachwyca

2020-05-28  |  07:00
Biuro prasowe
Do pobrania cersanit ( 0.38 MB )

Dom to miejsce, w którym pragniemy czuć się swobodnie i beztrosko. Na nasze samopoczucie w czterech kątach znacznie wpływa aranżacja jego wnętrza. Projektując mieszkanie szukamy przede wszystkim wygodnych rozwiązań, które zagwarantują nam komfort mieszkania. Coraz popularniejsze staje się połączenie sypialni z łazienką, zapewniające domownikom intymność oraz bliskość. Jakie jeszcze zalety płyną z połączenia obu przestrzeni?

Sypialnia z łazienką – czy to dobre rozwiązanie?

Zarówno łazienka, jak i sypialnia to pomieszczenia, w których zaczynamy i kończymy każdy dzień. Dlatego tak ważne jest, abyśmy dobrze się czuli w obu miejscach. Połączenie ich pozwoli stworzyć domową oazę, prawdziwą strefę odpoczynku i relaksu. Jednak pod warunkiem, że w domu znajduje się druga łazienka dla pozostałych domowników oraz gości. Co więcej, łazienka znajdująca się w pobliżu łóżka zapobiegnie nerwowemu krzątaniu między dwoma pokojami, czy to w piżamie, czy ręczniku. Łazienka we własnej sypialni umożliwi długie, relaksujące kąpiele o każdej porze oraz zapobiegnie tworzeniu się kolejek przy porannej lub wieczornej toalecie. Połączenie obu przestrzeni znacznie wpłynie na komfort psychiczny oraz sprawi, że będzie się po prostu lepiej mieszkało.

 

Nieskończone możliwości aranżacyjne

To, w jakim stopniu połączymy oba pokoje zależy jedynie od nas. Możemy dodać wyłącznie wannę lub prysznic, albo zainstalować również umywalkę. Jeśli chcemy w pełni zaaranżować łazienkę, warto pomyśleć o przesuwanych drzwiach lub szklanej ściance, która subtelnie zaznaczy granicę między pomieszczeniami oraz pozwoli zredukować dźwięki pochodzące z łazienki, co ma duże znaczenie podczas różnych godzin wstawania partnera. Chcąc zachować minimalistyczną stylistkę wnętrza, warto dobrze zastanowić się nad wyborem mebli łazienkowych. W kolekcji MODUO od Cersanit dostępne są m.in. szafki podblatowe, zestawy z szafką podumywalkową, słupki oraz szafki lustrzane. Różne rozmiary mebli pozwolą na stworzenie spójnych optycznie modułów, dokładnie dopasowanych do każdej przestrzeni.

 

Wizualna spójność

Jeśli zależy nam, aby oba wnętrza były spójne należy zwrócić uwagę w miarę możliwości na jednolitą kolorystykę. Jeśli zdecydujemy się na połączenie sypialni z łazienką, należy unikać różnych stylów aranżacyjnych i wybrać ten, który odpowiada nam najbardziej – np. klasyczny, loftowy lub minimalistyczny. Pozostanie w jednym stylu pozwoli zachować wizualną ciągłość, która połączy sypialnię i łazienkę w jedno pomieszczenie. Materiałem, który pasuje do obydwu wnętrz jest ponadczasowy beton. Marka Cersanit w swojej ofercie posiada stylową kolekcję płytek DIVENA. Matowa faktura oraz detale odbijające światło sprawiają, że nowoczesne gresy nadają do się do każdego rodzaju wnętrza. Oznacza to, że dopasują się zarówno do łazienki, jak i sypialni, a położone w obu pomieszczeniach zapewnią im spójną całość.

 

Zacisze własnego domu

Łazienka połączona z sypialnią stworzy osobiste miejsce relaksu, do którego żaden wścibski gość nie będzie mieć dostępu. Utworzenie takiej oazy spokoju w domu zapewni nie tylko dużą intymność, lecz również swobodę aranżacyjną. Aby nadać wnętrzu unikalnego charakteru możemy przyozdobić je różnymi dodatkami. Obrazy, pachnące świeczki, czy designerskie wazony z kwiatami – każdy taki element umożliwi aranżację wnętrza z duszą. To, w jaki sposób zostanie urządzone pomieszczenie zależy wyłącznie od naszej wizji. Najważniejsze jest to, aby zawsze czuć się we własnym mieszkaniu swobodnie i przyjemnie, pomimo mijających lat.


Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu
i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.

www.cersanit.com.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.