Jak skutecznie inwestować w nieruchomości?
Jak efektywnie zainwestować powyżej 100 tysięcy złotych? Jak szybko zarobić na sprzedaży wyremontowanego mieszkania? Czy inwestycja we flipy może odmienić twoje życie? Odpowiedzi między innymi na te pytania poznają uczestnicy całodniowej konferencji online „Droga do miliona, czyli obudź w sobie olbrzyma nieruchomości”. Imprezę organizuje Wojciech Orzechowski - lider na rynku filipów w Polsce, inwestor, deweloper, pomysłodawca projektu 100Kamienic, twórca Maratonu WIWN®, książek nt. nieruchomości.
W obecnych czasach bardzo trudno o zaoszczędzenie pieniędzy. Wysoka inflacja, nieopłacalność lokat bankowych, niestabilność na rynkach finansowych czy kryzys gospodarczy, sprawiają, że wartość zarobionych pieniędzy topnieje w szybkim tempie. Niepewność jutra, brak stabilizacji, którą dziś odczuwają Polacy, może utrzymywać się jeszcze przez co najmniej kilka lat.
Ciekawym rozwiązaniem na pomnażanie zaoszczędzonych pieniędzy są inwestycje we flipy. Czym jest fliping? To zakup mieszkania do remontu, które po generalnym remoncie lub czasem szybkim odświeżeniu można sprzedać z dużym zyskiem. Jak to profesjonalnie zrobić opisuje Wojciech Orzechowski. Od 2016 r. prowadzi autorskie Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości® - Warsztaty WIWN®. Dzięki jego wiedzy i prowadzeniu każdego uczestnika szkolenia przez cały proces inwestycyjny, już ponad 700 inwestorów zrealizowało projekty, które przyniosły średni zysk inwestycji w wysokości 42 tys. zł.
- Inwestowanie w nieruchomości może być piękne, fascynujące. Dzięki niemu możesz nie tylko dobrze zarabia, zmienić swoje życie, ale także być po prostu wolnym, szczęśliwym człowiekiem – uważa Wojciech Orzechowski.
Kolejną okazją do zdobycia wiedzy ze skutecznego inwestowania w nieruchomości będzie całodniowa konferencja online „Droga do miliona, czyli obudź w sobie olbrzyma nieruchomości”. W trakcie wydarzenia wystąpi na scenie kilkunastu doświadczonych inwestorów - Absolwentów Warsztatów WIWN®, którzy opowiedzą, jak efektywnie lokować pieniądze w nieruchomości. Konferencja odbędzie się w niedzielę 28.03.2021. Szczegóły są dostępne na stronie: https://drogadomiliona.com/
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.