Kup teraz, taniej nie będzie – rusza nowa promocja Grupy Murapol
Dane dotyczące rynku mieszkaniowego pozostają niezmienne – popyt utrzymuje się na wysokim poziomie, liczba nowych ofert sprzedaży nieznacznie się zwiększa, a ceny lokali rosną w dwucyfrowym tempie. Grupa Murapol przygotowała nową promocję dla wszystkich osób, które zwlekają z decyzją zakupową w oczekiwaniu na atrakcyjną okazję. W lutowej puli deweloper oferuje 253 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów w 13 miastach. Wybierając lokal w promocyjnej cenie można zaoszczędzić nawet 232 tys. zł!
- Hasło naszej nowej promocji idealnie oddaje nastroje na rynku mieszkaniowym – „taniej nie będzie” – zgodnie z raportem Polskiego Instytutu Ekonomicznego, w najbliższych miesiącach ceny lokali będą nadal rosły[1]. Popyt utrzymuje się na wysokim poziomie, a oferta deweloperów została przetrzebiona przez beneficjentów programu Bezpieczny kredyt 2%. Choć końcem minionego roku wzrosła nieco liczba rozpoczynanych budów i inwestycji wprowadzonych do sprzedaży, to trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że realizacja projektu deweloperskiego trwa nawet kilka lat. A w ofercie Grupy Murapol można znaleźć lokal, do którego klucze odbiera się zaraz po zakupie. Choć oferta gotowych do odbioru mieszkań jest ograniczona, stąd nie warto dalej odkładać decyzji o zakupie nowego lokalu – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
W ramach lutowej promocji deweloper stawia do dyspozycji klientów 253 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów w 18 inwestycjach. Nieruchomości objęte lutową akcją są zlokalizowane na terenie 13 miast: Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów i Wrocławia. Część lokali objętych promocją jest gotowych do odbioru. W promocyjnej cenie mieszkania z pakietem bonusów można otrzymać rabat, nawet dwa miejsca postojowe naziemne lub w podziemnych halach garażowych, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Nowa promocja Grupy Murapol to idealna okazja, by kupić lokal dla siebie lub w celach inwestycyjnych z oszczędnością sięgającą nawet 232 tys. zł!
Akcja trwa do końca lutego br. By poznać listę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie internetowej dedykowanej kampanii.
[1] pie.net.pl/wp-content/uploads/2024/01/Rynek-mieszk-IV_kw-2023.pdf
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.