Mieszkaniowy Cashback 2024 w Sosnowcu
Osoby, którym zależy na jak najszybszym odbiorze kluczy do wymarzonego, własnego mieszkania w Sosnowcu, mogą skorzystać z nowej propozycji Grupy Murapol. Deweloper przygotował dla swoich klientów atrakcyjny program Mieszkaniowy Cashback – wybierając jedno z mieszkań, które już teraz są gotowe do odbioru, można uzyskać zwrot środków poniesionych na zakup lokalu w wysokości 3% jego ceny.
Jak skorzystać z programu? Wystarczy zapoznać się z sosnowiecką ofertą Grupy Murapol, wybrać mieszkanie gotowe do odbioru, uregulować płatność zgodnie z harmonogramem, a następnie odebrać do niego klucze jeszcze w tym roku. W ciągu 14 dni od podpisania aktu przeniesienia własności należy złożyć wniosek o wypłatę premii, by w ciągu 30 dni od momentu jego skutecznego doręczenia, Grupa Murapol wpłaciła na konto klienta 3% ceny brutto zakupionego lokalu (pomniejszone o ewentualny podatek).
- Najnowszy program Mieszkaniowy Cashback skierowany jest do osób szukających gotowego mieszkania. Premiujemy osoby, które sprawnie podejmują decyzje zakupowe i chcą jak najszybciej odebrać klucze do nowego lokalu. Oprócz spełnienia marzenia o przeprowadzce do własnego M, można zyskać dodatkową premię finansową. Każdemu właścicielowi nowej nieruchomości z pewnością przyda się zastrzyk gotówki, np. na wykończenie lokalu. Te środki są w zasięgu ręki – wystarczy, zgodnie z regulaminem, podpisać umowę jeszcze w październiku, uregulować płatność i odebrać klucze do końca roku. Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej wyjątkowej okazji – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Deweloper objął programem Mieszkaniowy Cashback inwestycję Murapol Apartamenty na Wzgórzu przy ul. Klimontowskiej w Sosnowcu. Osiedle usytuowane jest w najwyższym punkcie miasta. Z najwyższych kondygnacji budynków można oglądać sosnowiecką panoramę, a przy dobrej widoczności nawet malownicze pasmo Beskidu Śląskiego. Sąsiedztwo inwestycji stanowi przyjazna jednorodzinna zabudowa i zielone tereny. Dojazd do centrum miasta, galerii handlowych oraz miejskich zieleńców pełnych atrakcji zajmuje stąd tylko kilka minut. Lokale objęte Mieszkaniowym Cashbackiem znajdują się w dwóch zrealizowanych już budynkach. Gotowe do odbioru 2- i 3-pokojowe mieszkania dostępne są w metrażach od 45 do 54 mkw. Lokale wyposażone zostały w filtry antysmogowe zapewniające stały dopływ czystego powietrza. Budynki zaprojektowane w systemie HMS pozwalają stosować urządzenia smart home w mieszkaniach. Na terenie inwestycji znajduje się ponadto stacja ładowania samochodów elektrycznych i stojaki rowerowe.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.