Komunikaty PR

Nowa Murowana 2 – dostępne kompaktowe mieszkania pod Poznaniem

2020-10-26  |  17:30
Biuro prasowe

Na wielkopolskim rynku pierwotnym dużą popularnością cieszą się niewielkie, ciekawie zaprojektowane mieszkania 2-pokojowe i kawalerki. To idealna propozycja nie tylko dla klienta inwestycyjnego, ale także osób młodych, poszukujących własnego lokum na start. Zainteresowanie tego typu lokalami wykracza już poza Poznań, dlatego swoją ofertę wzbogaca inwestor osiedla Nowa Murowana 2.

 

Mieszkanie w centrum, a może dom na przedmieściach? Deweloperzy budujący nowe osiedla najczęściej umożliwiali wybór jednej z tych dwóch opcji. Natomiast wraz z rozwijającym się rynkiem, oferta zaczęła diametralnie się zmieniać. - Dziś na obrzeżach Poznania mamy szerokie spektrum możliwości. Oznacza to, że nabywcy mogą wybrać zarówno dom, jak i mieszkanie. A to drugie w pożądanym przez siebie metrażu. Zauważamy, że pod Poznań chętnie wyprowadzają się osoby młode, a dla części z nich przestronny dom to jednak zbyt wiele przestrzeni. Dlatego w projekcie Nowa Murowana 2, w budynku, który realizujemy, znajdzie się aż dziesięć mieszkań dwupokojowych – mówi Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży inwestycji Nowa Murowana 2. Wśród propozycji dewelopera są lokale o powierzchni około 40 m kw., ale też bardziej przestronne. Dostępne są dodatkowe opcje aranżacyjne, np. możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Ponadto do mieszkań na parterze przynależne są ogródki o powierzchni od 26 do 69 m kw., dlatego jeśli ktoś szuka własnego kawałka zieleni, to warto rozważyć ofertę. Na takie rozwiązanie dość często decydują się single, pary, czy młode rodziny. Mieszkania 2-pokojowe w inwestycji zaczynają się od 237 tys. zł brutto, co nie jest tak dużym zobowiązaniem, jak w przypadku domu. Przy optymalnym rozwiązaniu finansowym, rata kredytu będzie wynosić około 1000 zł miesięcznie, co najczęściej jest kwotą niższą, niż koszty wynajmu podobnego metrażu. - Oczywiście precyzyjną kalkulację klient powinien zweryfikować, ponieważ każdy przypadek jest indywidualny. Natomiast w tym zakresie możemy służyć pomocą i wiedzą – podkreśla Patrycja Pilarczyk.

 

Mieszkania sukcesywnie znikają z oferty, a jednocześnie trwa realizacja inwestycji. W tej części osiedla znajdzie w sumie 26 lokali w niedużym, trzykondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. - Wykonaliśmy wszystkie niezbędne przyłącza, a do końca października osiągniemy stan surowy. Trwa montaż konstrukcji i pokrycia dachowego, to zadanie zrealizujemy do końca listopada, razem z montażem stolarki okiennej – informuje przedstawiciel dewelopera. Inwestycja będzie gotowa w II połowie przyszłego roku.

 

Propozycja dewelopera zyskuje na atrakcyjności ze względu na lokalizację. Osiedle powstaje w Murowanej Goślinie, blisko ul. Tartacznej i Kolejowej, skąd odjeżdża szynobus do Poznania. Wystarczy nieco ponad 20 minut, by dotrzeć do stolicy Wielkopolski. Dzięki temu na wybór Nowej Murowanej decydują się także poznaniacy. Dziś Murowana Goślina to nowy kierunek wyprowadzki z miasta na obrzeża, ale z możliwością spędzania wolnego czasu w Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.