Komunikaty PR

Nowe mieszkania Bouygues Immobilier Polska „jak marzenie”

2023-12-06  |  09:20
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

85 mieszkań położonych niedaleko Alei Jerozolimskich – to właśnie Rêve, nowa inwestycja francuskiego dewelopera we warszawskich Włochach. Bouygues Immobilier Polska „wraca” po latach do tej dzielnicy. To właśnie tam powstała Camélia z międzynarodowymi „zielonymi” certyfikatami, takimi jak BiodiverCity® czy HQE™. Teraz przy ulicy Jutrzenki deweloper planuje inwestycję z zieloną strefą relaksu dla mieszkańców, ogrodami deszczowymi i systemem smart home.

Rozwijamy ofertę w stolicy, realizując nasze mieszkania nie tylko w dzielnicach, w których jesteśmy już dobrze znani, tak jak na Bemowie, ale eksplorujemy nowe atrakcyjne tereny, na których chcą mieszkać warszawiacy – blisko węzłów komunikacji miejskiej, z dobrym zapleczem infrastrukturalnym i w pobliżu terenów zielonych – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Mieszkania w pobliżu stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie

Rêve będzie charakteryzować oryginalna architektura. Styl inwestycji podkreślą ciekawie zaprojektowane loggie z płytką klinkierową na ścianach, zlokalizowane od strony ulicy. Autorami projektu są architekci z pracowni TZA – Aleksandra Targońska, Daniel Małek i Marcin Zadrożny, którzy w swojej pracy pod uwagę biorą przede wszystkim indywidualny charakter obiektu.

W Rêve znajdzie się 85 mieszkań. Będą to 1-, 2-, 3-, 4- jak i nawet 5-pokojowe lokale z ogródkami, balkonami, tarasami i charakterystycznymi loggiami. Najmniejsze mieszkanie będzie miało powierzchnię 28 mkw., a te największe – aż 122 mkw. W ofercie są również lokale dwupoziomowe. Mieszkańcy będą mogli skorzystać także ze sklepów i usług zlokalizowanych w budynku.

Inwestycja będzie też drugim, po Osiedlu Lumea 3, projektem dewelopera z systemem automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie. 

Na terenie Rêve znajdzie się hala garażowa, a także parkingi dla rowerów i stacja do ich naprawy. Deweloper zadbał też o miejsce do relaksu dla mieszkańców – zaplanowano je w formie zielonego dziedzińca z altaną i ozdobnymi roślinami. Pojawią się także domki dla owadów i karmniki dla ptaków oraz system retencji wody opadowej, na który składają się m.in. zielone dachy i ogrody deszczowe.

W częściach wspólnych inwestycji zdecydowano się na ciekawe rozwiązania kolorystyczne. Każda z klatek będzie miała swoją dominującą barwę – ceglastą czerwień lub zieleń awokado. Na ścianach pojawią się również modularne płytki w formie pikseli, które dopełnią całość.

Zaletą Rêve jest przede wszystkim lokalizacja. Mieszkania będą położone zaledwie 9 minut spacerem od stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie, skąd pociągami SKM, KM oraz WKD można w 15 minut dostać się do centrum Warszawy. W sąsiedztwie będzie również supermarket, a do Blue City można dojechać w 5 minut samochodem. Park ze Stawami Cietrzewia i Park Szczęśliwicki znajdują się w odległości odpowiednio 6 i 11 minut drogi rowerem. Dzięki bliskości Alei Jerozolimskich można szybko wyjechać ze stolicy, a także dotrzeć na lotnisko Chopina.

Rêve jest drugą inwestycją dewelopera wprowadzoną do sprzedaży w stolicy w IV kwartale tego roku. W październiku do oferty Bouygues Immobilier Polska wszedł kolejny etap Osiedla Lumea, czyli Osiedle Lumea 3 na Chrzanowie.  

 

Bouygues Immobilier jest wiodącą firmą deweloperską o zasięgu międzynarodowym, z prawie 70-letnim doświadczeniem w budownictwie. Polski oddział działa od 2001 roku, ciesząc się zaufaniem Klientów w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Bouygues Immobilier Polska wybudował do tej pory 63 projektów mieszkaniowych oraz oddał do użytku ponad 8700 mieszkań lokali usługowych, a 4 inwestycje firmy (Accent Eco, Accent Vert, Camelia oraz La Melodie) wyróżnione zostały prestiżowym certyfikatem HQE International, premiującym budownictwo wysokiej jakości przyjazne środowisku, zaś certyfikatem BREEAM wyróżniona została inwestycja Miasteczko Orange. Projekt Camelia, jako pierwszy w Polsce, uzyskał BiodiverCity® - międzynarodowy certyfikat wyróżniający rozwiązania wspierające różnorodność biologiczną w nowopowstałych budynkach oraz ich otoczeniu. Najwyższa jakość obsługi Klienta to nasz standard. Wiemy, że wybór i zakup mieszkania to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja, dlatego podstawą naszej pracy jest myśl o potrzebach i satysfakcji naszych Klientów.

O Grupie Bouygues

Bouygues to zdywersyfikowana Grupa przemysłowa z rozwiniętą kulturą korporacyjną, mająca swoją główną siedzibę w Paryżu. Jej działalność skupia się na dwóch sektorach: budownictwie – Bouygues Construction (budownictwo, prace publiczne oraz sieci elektryczne), Bouygues Immobilier (nieruchomości) i Colas (budownictwo drogowe), oraz branży telekomunikacyjnej i mediów – kanał telewizyjny TF1 oraz spółka Bouygues Telecom. Grupa jest częściowym udziałowcem firmy Alstom. Do największych osiągnięć Bouygues należy realizacja stadionu Stade de France w Paryżu, tunel pod kanałem La Manche oraz gmach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Grupa Bouygues prowadzi działalność w ponad 80 krajach, zatrudniając około 120 tys. pracowników. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu (Euronext: EN).

 

Więcej informacji

Adriana Kondratowicz

PR EXPERT

+48 502 332 358

akondratowicz@prexpert.com.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Czas na poznańskie Targi Mieszkań i Domów Biuro prasowe
2024-03-05 | 08:00

Czas na poznańskie Targi Mieszkań i Domów

W weekend 16 i 17 marca w Poznaniu odbędzie się wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów. Z pewnością firmy deweloperskie wiele sobie obiecują po tym wydarzeniu, pomimo
Nieruchomości Chemart International Trader dobiera 150% powierzchni magazynowej w Trójmieście
2024-03-04 | 14:00

Chemart International Trader dobiera 150% powierzchni magazynowej w Trójmieście

Niespełna cztery miesiące po decyzji o wejściu do Panattoni Park Tricity East I, firma Chemart International Trader, Sp. z o.o. (Chemart), zdecydowała się na ekspansję i zajęcie dodatkowych
Nieruchomości Najemcy wybierają The Park Warsaw
2024-03-04 | 13:22

Najemcy wybierają The Park Warsaw

W III i IV kwartale 2023 roku zauważono wzrost aktywności najemców biurowych w Warszawie. Potwierdzeniem tego jest proces komercjalizacji The Park Warsaw. Nowoczesny kampus biurowy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Polska odstaje od innych państw UE w leczeniu raka prostaty. Od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść kolejne nowoczesne terapie [DEPESZA]

W Polsce każdego roku rak prostaty diagnozowany jest u 18 tys. mężczyzn. Średnio 25 proc. z nich w momencie rozpoznania ma już przerzuty, a nowotwór jest w stadium zaawansowanym. Tacy pacjenci nie kwalifikują się do leczenia chirurgicznego. Jedyną opcją są dla nich nowoczesne leki, dzięki którym rak może się zamienić w chorobę przewlekłą, a nie śmiertelną. W Polsce dostęp do takich terapii w ostatnich dwóch–trzech latach znacznie się poprawił, ale organizacje pacjenckie obawiają się, że od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść dwa nowoczesne leki, co ograniczy im możliwości leczenia. Podkreślają też, że w naszym kraju konieczne jest ułatwienie dostępu do badań i wizyt u urologa, aby móc diagnozować raka prostaty na jak najwcześniejszym etapie.

Transport

Brak przepisów i odpowiedniej infrastruktury wstrzymuje rozwój autonomicznych pojazdów. Hamulcem są także obawy o bezpieczeństwo

Cyberzagrożenia, błędy w oprogramowaniu i konieczność dopasowania infrastruktury drogowej – to część barier, które stoją w tej chwili na drodze do rozwoju autonomicznego transportu. Jednak eksperci wskazują, że najistotniejsze są regulacje, które nie nadążają za rozwojem technologii. Obecnie część przepisów ruchu drogowego blokuje testowanie najnowocześniejszych systemów wspierających kierowców. Znowelizowanie prawa w tym obszarze resort infrastruktury zaplanował na I kwartał 2025 roku. Kolejnym wyzwaniem będzie przekonanie użytkowników do autonomicznego transportu.

Edukacja

Wpływ robotyzacji na rynek pracy będzie bardziej widoczny w ciągu dekady. To dobry czas na zaplanowanie zmian w systemie edukacji i zabezpieczenia społecznego

O automatyzacji i robotyzacji wiele mówi się w kontekście rynku pracy i zastępowania ludzi na niektórych stanowiskach, jednak obawy, że doprowadzą one do zapaści na rynku pracy i bezrobocia, wydają się przesadzone. Zdaniem ekspertów roboty częściowo odpowiedzą na problem niedoborów na rynku pracy związanych m.in. ze starzeniem się społeczeństwa, a ponadto wygenerują popyt na wiele nowych stanowisk. Pozytywne skutki automatyzacji są o tyle możliwe, że jest jeszcze sporo czasu, żeby przygotować się do zmian. Powinny one obejmować m.in. kwestie podnoszenia kompetencji cyfrowych i zabezpieczenia społecznego.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.