Komunikaty PR

Nowe możliwości na Rodzinnym Zakątku

2021-06-01  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania Zdj. Bud. ( 3.37 MB )

Trwa budowa V etapu Rodzinnego Zakątka. Wraz z nim, deweloper KM Building odda do rąk właścicieli większe niż we wcześniejszych etapach, domy w zabudowie szeregowej. Będzie system indywidualnego sterowania ogrzewaniem oraz przygotowanie instalacji pod system fotowoltaiczny.

 

W Błażejewie k. Kórnika realizowana jest inwestycja dewelopera KM Building o nazwie Rodzinny Zakątek. Jest to projekt domów w zabudowie szeregowej, składający się aktualnie z czterech gotowych i w pełni sprzedanych etapów. Obecnie trwa budowa V etapu, w ramach którego powstaną 62 domy w zabudowie szeregowej. Na początek będą to dwa szeregowce po 10 domów każdy. - W pierwszym z nich wykonane zostały tynki wewnętrzne i posadzki, a rozpoczęte zostały prace wykończeniowe oraz elewacyjne. Z kolei w drugim wykonano tynkowanie wewnętrzne. W budowie jest także sieć wodociągowa wraz z przyłączami. Oba szeregi oddane zostaną do rąk właścicieli w III kwartale tego roku. - powiedział Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Wraz z tym etapem deweloper zaproponował nowe powierzchnie. I tak, mniejszy dom będzie miał 73,75 mkw., a większy – 92,10 mkw. Ponadto nowością jest także system indywidualnego sterowania ogrzewaniem - w każdym pomieszczeniu osobno. Takie rozwiązanie to oszczędności i wygoda w użytkowaniu. Pozwala zdalnie sterować ogrzewaniem np. za pomocą smartfona. - Jesteśmy świadomi potrzeby wprowadzania rozwiązań wpływających pozytywnie na środowisko. Dlatego proponujemy przygotowanie również instalacji pod system fotowoltaiczny. – dodaje Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Rodzinny Zakątek to kompleksowo zaprojektowane osiedle. Cechą charakterystyczną realizowanych domów jest dobrze przemyślany układ pomieszczeń. Umożliwia on podział domu na strefę dzienną i nocną. Parter składa się z przestronnego salonu i aneksu kuchennego, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego. Z kolei piętro to 2 lub 3 sypialnie oraz łazienka. Nabywca nieruchomości otrzymuje także m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. Istnieje również możliwość zainstalowania kominka i oddania domu w systemie „pod klucz”. Mieszkańcy mają zagwarantowane miejsca postojowe przed domem oraz przestronny taras z piaskowca i pergole. Mniejszy dom (73,75 mkw) kosztuje 349.000 zł. brutto, natomiast cena większego uwarunkowana jest od powierzchni działki i mieści się w przedziale od 398.000 do 430.000 złotych brutto.

Osiedle położone jest niecałe 20 kilometrów od Poznania, w spokojnej i bezpiecznej okolicy pozwalającej na życie z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dojazdem do wielu miejscowości. Jedną z nich jest pobliski Kórnik, który zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz dostęp do szkół, urzędów, drogi ekspresowej S11, komunikacji podmiejskiej czy dworca kolejowego. Lokalizacja Rodzinnego Zakątka to przede wszystkim tereny leśne pozwalające na aktywne spędzanie czasu wśród przyrody, dzięki licznym ścieżkom pieszo-rowerowym, jak i również tereny wodne za sprawą trzech okolicznych jezior. Położenie osiedla Rodzinny Zakątek zapewnia miejsce idealne dla każdego.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.

Polityka

Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.

Przemysł

Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.