Noworoczny Mieszkaniowy Dzień Otwarty w Grupie Murapol z dodatkowymi korzyściami
Początkiem stycznia ruszyła nowa promocja Grupy Murapol, z której mogą skorzystać zarówno osoby zdecydowane na zakup własnego mieszkania, jak i poszukujący bezpiecznego oraz sprawdzonego sposobu na ulokowanie i pomnażanie swoich oszczędności. Dla klientów, którzy chcą lepiej poznać noworoczne okazje inwestycyjne, deweloper organizuje 20 stycznia Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Odwiedzając w tym dniu wybrane biuro sprzedaży Grupy Murapol i wybierając lokal objęty noworoczną promocją mieszkaniową można liczyć na jeszcze więcej korzyści.
Styczniowa pula promocyjna obejmuje 329 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów o wartości nawet 177 tys. zł. Nowoczesne lokale dostępne są w 19 nieruchomościach zlokalizowanych na terenie Bielska-Białej, Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Wieliczki i Wrocławia. Co można otrzymać w cenie lokalu z pakietem bonusów? Wybierając mieszkanie lub apartament inwestycyjny w styczniowej promocji można zyskać rabat, nawet 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu.
- W związku z pierwszym w tym roku Mieszkaniowym Dniem Otwartym przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną niespodziankę. Jaką? Szczegółowe informacje na ten temat będzie można uzyskać u doradców, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia 20 stycznia wybranego biura sprzedaży w swoim mieście. Mogę tylko powiedzieć, że dla osób, które w tym dniu zdecydują się na zakup lokalu z naszej styczniowej promocji przygotowaliśmy jeszcze więcej mieszkaniowych korzyści. Warto zatem wejść w 2024 rok z nową energią, zrealizować odkładane do tej pory plany. Nasz Mieszkaniowy Dzień Otwarty to idealna okazja, by upolować okazje inwestycyjne oraz zyskać dodatkowe bonusy – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Sobotnie spotkania odbędą się biurach sprzedaży dewelopera w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach i Wrocławiu. Doradcy dewelopera będą do dyspozycji klientów jak zawsze od godz. 9.00 do 14.00. Promocyjną listę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w wybranym mieście można poznać jednak już dziś – wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej styczniowej kampanii Grupy Murapol.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie
Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.
Przemysł
Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.
Konsument
Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.