Komunikaty PR

Osiedle Przy Jeziorach. Powstają kolejne domy w II etapie

2021-05-04  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania Zdj. Bud. ( 0.63 MB )

Poznańskie Osiedle Przy Jeziorach regularnie się powiększa. Aktualnie trwają prace związane z II etapem inwestycji, gdzie finalnie powstanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej, z 16 lokalami mieszkalnymi. Wszystkie z nich znalazły już swoich nabywców, a deweloper More Place prowadzi sprzedaż etapu III.

 

Realizacja inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, została podzielona na trzy etapy. W pierwszym z nich powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali w dwóch wariantach metrażowych 109 i 112 m kw. Klucze do wszystkich domów trafiły już do nabywców. Z kolei II etap osiedla, który obejmuje 8 budynków - 16 lokali, właśnie powstaje. – Zaawansowanie prac na budowie jest zróżnicowane. W dwóch budynkach zostały wykonane elewacje, pokrycie dachowe oraz zamontowano stolarkę okienną i drzwi. Trwa docieplenie kolejnych dwóch domów, a jeszcze w dwóch następnych budowlańcy kończą stan surowy otwarty. Ponadto pod jeden dom dwulokalowy zostały wylane fundamenty. Wykonano także prace geodezyjne związane z ostatnim „bliźniakiem” w tej części osiedla – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Panująca aura i ustępująca zima pozwalają na pełen zakres robót, zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. Pierwsze lokale z II etapu zostaną oddane nabywcom niebawem, a kolejne będą sukcesywnie przekazywane aż do 2022 roku.

Jednocześnie trwa sprzedaż lokali z III etapu Osiedla Przy Jeziorach. W tej części inwestycji powstanie 28 lokali bliźniaczych, każdy położony na działce, 446 - 507 m kw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy. Projekt zakładający stworzenie strefy dziennej na parterze oraz wypoczynkowej na piętrze, spotkał się z dużym uznaniem klientów. – Przybywają kolejne rezerwacje. Przygotowaliśmy także dom pokazowy, który chętnie prezentujemy osobom zainteresowanym zakupem nieruchomości. Ten pomysł okazał się „strzałem w dziesiątkę”, ponieważ pozwala klientom zobaczyć, jakie możliwości aranżacyjne ma każdy lokal na naszym osiedlu – zauważa Tomasz Pietrzyński. Docelowo całe Osiedle Przy Jeziorach będzie się składać z 28 budynków, 2 – lokalowych. Deweloper tworzy nie tylko zabudowę mieszkalną, ale też pełną infrastrukturę, np. drogę wewnątrzosiedlową, szlabany przy wjeździe, wraz z kontrolą dostępu, a nawet domofony.

Inwestycja powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, prostopadłej do Złotnickiej. Lokalizacja wyróżnia się tym, że blisko są trzy jeziora: Strzeszyńskie, Kierskie i Kierskie Małe. Ponadto można łatwo dojechać do Poznania – komunikacją publiczną (autobus lub Poznańska Kolej Metropolitalna) lub autem.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej Biuro prasowe
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Świdnica. Kolejny etap budowy osiedla rozpoczęty. 10 minut spacerem od rynku
2024-07-31 | 17:00

Świdnica. Kolejny etap budowy osiedla rozpoczęty. 10 minut spacerem od rynku

  Fot. ignerhome.pl Vivant Home się rozrasta. Po podpisaniu umowy z nowym inwestorem, rozpoczął się III etap budowy osiedla położonego u zbiegu ulic Kosynierów,
Nieruchomości Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu
2024-07-31 | 12:30

Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/001fa58d1370123be7c95f6f444ad65520240730173555/7a552ca808be77ff2ba38b57a2a2228f20240730173645/507ce9   Zdrowa, drewniana placówka

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Z programów lojalnościowych w sklepach korzysta 85 proc. Polaków. Ważne są dla nich promocje, personalizowane oferty i zbieranie punktów na nagrody

Przy wyborze sklepu stacjonarnego Polacy zwracają uwagę na dogodną lokalizację, duży wybór produktów i atrakcyjne ceny. Istotne są dla nich również programy lojalnościowe, z których korzysta już 85 proc. konsumentów, a 40 proc. decyduje się na zakupy właśnie ze względu na oferowane w nim rabaty – wynika z badania SW Research na zlecenie sieci Carrefour. Przyszłością rozwoju takich programów są spersonalizowane oferty, które pomagają klientom oszczędzać pieniądze na produktach kupowanych przez nich najczęściej. W taką stronę swoją platformę rozwija również Carrefour. Ostatnio sieć połączyła siły z programem Payback, przez co zasięg programu lojalnościowego zwiększył się do 10 mln klientów.

Przemysł spożywczy

Polska marnuje potencjał bycia europejskim liderem w produkcji biometanu. Jak dotąd nie działa żadna taka instalacja

Biometan mógłby w przyszłości pokryć nawet połowę krajowego zapotrzebowania na paliwa gazowe oraz przyczynić się do wykreowania całego nowego łańcucha wartości w gospodarce. W Polsce potencjał produkcji tego gazu sięga nawet 16 mld m3 rocznie, przy czym realnie dostępne substraty do jego produkcji pozwalają na wytworzenie ok. 9 mld m3 biometanu rocznie – pokazuje nowy raport Polskiej Organizacji Biometanu. Eksperci wskazują, że Polska mogłaby się stać europejskim potentatem w produkcji tego gazu, ale jak dotąd nie działa jeszcze żadna taka instalacja.

Ochrona środowiska

Budownictwo powoli się zazielenia. Dziś podejmowane wysiłki przyniosą rezultaty ok. 2030 roku

Budownictwo, które jest jednym z sektorów mających największy wpływ na środowisko i klimat, kładzie coraz większy nacisk na zrównoważony rozwój. Trendy w branży ukierunkowane na ten cel skupiają się przede wszystkim na wykorzystaniu technologii oraz udoskonalaniu istniejących i tworzeniu nowych, inteligentnych materiałów budowlanych, które lepiej odpowiadają na wyzwania środowiskowe związane z efektywnością energetyczną czy jakością powietrza. – Wydaje mi się, że w okolicach 2030 roku powinniśmy już widzieć wyraźną zmianę. Natomiast pełne zrównoważenie, pełna cyrkularność to moim zdaniem najwcześniej 2040 rok – mówi Tomasz Bojęć, partner zarządzający ThinkCo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.