Komunikaty PR

Pierwsze odbiory w II etapie Osiedla Przy Jeziorach

2021-06-30  |  16:00
Biuro prasowe

Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowane przy ul. Golęczewskiej w Poznaniu regularnie się rozwija. Przybywa nowych mieszkańców. W ostatnich dniach nastąpiły pierwsze odbiory w ramach II etapu inwestycji. Ponadto zainteresowani mogą rezerwować domy w trzeciej części osiedla.

 

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu od momentu startu cieszy się dużą popularnością. W I etapie powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Z kolei II etap osiedla, który obejmuje 8 budynków - 16 lokali, właśnie się kończy. Część z nich trafiła już w ręce nabywców, którzy mogą przeprowadzać prace wykończeniowe wewnątrz domów oraz w najbliższym otoczeniu. – Z radością przekazaliśmy klucze naszym klientom. Zostały również dopełnione niezbędne formalności, jak chociażby uzupełnienie protokołu odbiorczego. To bardzo pozytywny moment zarówno dla nas, jako inwestorów osiedla, jak i jego przyszłych mieszkańców. Mamy dużą satysfakcję, że dotrzymaliśmy umówionych terminów, ponieważ jest to jeden z elementów wyróżniających solidnego dewelopera - mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Aktualnie trwają ostatnie prace w kolejnych domach bliźniaczych w II etapie, które będą sukcesywnie przekazywane aż do 2022 roku. Deweloper wprowadził do sprzedaży lokale bliźniacze z III etapu Osiedla Przy Jeziorach. W tej części inwestycji powstanie 28 lokali, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy. – Dwa etapy inwestycji zostały szybko wyprzedane, co potwierdza atrakcyjność naszego osiedla. Propozycja bazująca na przestrzeni wnętrz, jak i otoczenia, lokalizacji blisko Jezior: Strzeszyńskiego, Kierskiego i Kierskiego Małego z pewnością wyróżnia się na rynku, a kolejne zapytania do naszego biura sprzedaży stanowią tego potwierdzenie – opisuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Każdy lokal na Osiedlu Przy Jeziorach wyróżnia się powierzchnią ponad 100 mkw. oraz projektem przestrzeni w układzie dwupoziomowym. Na parterze znajdą się: salon, kuchnia, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze (może być pralnią lub suszarnią). W tej samej kondygnacji zaplanowano osobną, dodatkową garderobę. Lokale na Osiedlu Przy Jeziorach posiadają łazienkę na każdym z poziomów. – Podział przestrzeni na parter i piętro, spadzisty dach, przestronny, zielony ogród, eleganckie furtki do każdej posesji i wiaty garażowe lub miejsca postojowe tuż przed każdym budynkiem to klasyczne rozwiązania dla zabudowy bliźniaczej, które nasi klienci bardzo sobie cenią – mówi Tomasz Pietrzyński z More Place.

W ramach osiedla deweloper proponuje szereg opcji dodatkowych, jak: instalacja inteligentnego domu, fotowoltaika, rolety zewnętrzne, czy wiata garażowa. - Każde z udogodnień cieszy się zainteresowaniem, które zależne jest od preferencji klientów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, zapewniając wiele możliwości dogodnych dla każdego – podsumowuje Tomasz Pietrzyński.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu Biuro prasowe
2024-07-31 | 12:30

Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/001fa58d1370123be7c95f6f444ad65520240730173555/7a552ca808be77ff2ba38b57a2a2228f20240730173645/507ce9   Zdrowa, drewniana placówka
Nieruchomości Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice
2024-07-31 | 10:00

Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice

Dostawca części do maszyn budowlanych wynajął 4,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w centrum logistycznym MLP Gliwice. Dostęp do nowego obiektu firma Cogito EU uzyska w listopadzie br. W
Nieruchomości City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let
2024-07-31 | 09:30

City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let

Spółka joint venture utworzona przez Partners Group, jedną z największych prywatnych firm inwestycyjnych działającą w imieniu swoich klientów oraz Peakside Capital Advisors,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zbiory czereśni zakończyły się o miesiąc wcześniej niż zazwyczaj. Z powodu szybszej wegetacji owoce przypominają te z południa Europy

Zmiany klimatyczne wpływają na uprawy i zbiory owoców. Drzewa czereśni zakwitły w tym roku o kilka tygodni wcześniej niż zazwyczaj. Ciepła i słoneczna pogoda już w marcu przyspieszyła kwitnienie. W efekcie, o ile w poprzednich latach czereśnie można było kupić jeszcze w sierpniu, w tym roku już w lipcu zbierano późne odmiany. – Sezon wegetacyjny był o wiele dłuższy, a temperatura była wysoka w trakcie dojrzewania owoców. To warunki porównywalne z włoskim klimatem, a owoce, które udało nam się wyprodukować, są doskonałej jakości – mówi Krzysztof Czarnecki, wiceprezes Związku Sadowników RP. Część upraw zniszczyły jednak kwietniowe przymrozki.

Prawo

Osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie czekają na ustawę o asystencji osobistej. Dzięki niej może wzrosnąć zainteresowanie pracą w tym zawodzie

Polska jest jednym z ostatnich europejskich krajów bez ustawy o asystencji osobistej. Tymczasem wspieranie osób z niepełnosprawnościami w różnych aspektach życia może mieć kluczowe znaczenie dla rynku pracy. Zatrudnienie będzie mogła znaleźć część osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie. Stworzy to też duże zapotrzebowanie na pracę asystentów. Dziś część z nich nie chce podejmować niepewnego zatrudnienia, nieuregulowanego w przepisach. – Jest przestrzeń dla tego nowego, bardzo prestiżowego w Europie zawodu asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością, który wesprze system ochrony zdrowia – przekonuje Małgorzata Szumowska, prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna.

Bankowość

Małe i średnie firmy czeka szereg wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem. Banki chcą im w tym pomagać

Hasła takie jak zrównoważony rozwój, ESG, taksonomia czy dekarbonizacja będą w nadchodzącym czasie dotyczyć nie tylko korporacji, ale też małych i średnich firm. Chcąc pozostać konkurencyjnymi uczestnikami łańcucha dostaw, także mniejsze podmioty  będą musiały wypełnić unijne wymogi i realizować proekologiczne projekty. To jednak oznacza dla nich szereg wyzwań, związanych chociażby z poznaniem wymogów unijnych, terminów ich realizacji i całym aspektem ich wdrożenia. Wydany właśnie przez Bank Ochrony Środowiska przewodnik, podsumowujący najważniejsze wyzwania legislacyjne, ma pomóc przedsiębiorcom się odnaleźć w gąszczu regulacji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.