Komunikaty PR

Premiera III etapu Osiedla Przy Jeziorach

2021-03-30  |  11:00

More Place rozpoczął sprzedaż domów w III etapie Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu. Deweloper proponuje powierzchnię ponad 100 m kw. dla każdego domu, ale także dodatkowe, około 500 m kw. samego ogrodu. Klienci mogą wybrać układ 4- lub 5-pokojowy, a także skorzystać z różnorodnych opcji dodatkowych.

 

Osiedle Przy Jeziorach to nowa inwestycja, która powstaje w północno-zachodniej części Poznania, przy ulicy Golęczewskiej, a jednocześnie blisko trzech jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Realizacja projektu została podzielona na etapy. W pierwszym z nich powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali w dwóch wariantach metrażowych 109 i 112 m kw. Z kolei II etap osiedla obejmuje 8 budynków - 16 lokali, a wszystkie znalazły swoich nabywców. Trwa budowa tej części inwestycji.

Aktualnie firma More Place rozpoczęła sprzedaż domów w ramach III etapu Osiedla Przy Jeziorach przy ul. Golęczewskiej. Powstanie 28 lokali bliźniaczych, każdy położony na działce, o powierzchni 446 - 507 m kw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy. - Proponujemy sprawdzony projekt. Każdy klient ma do wyboru dwa warianty powierzchni, które obejmują cztery lub pięć pokoi. Na piętrze lokalu zaprojektowano dwie sypialnie, łazienkę, garderobę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na parterze oprócz salonu i kuchni będzie dodatkowo: pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Dzięki tak przygotowanej ofercie, a także możliwości zmian lokatorskich, nabywcy stworzą spersonalizowaną przestrzeń. Właśnie tak rozumiemy hasło, które towarzyszy nam od początku działalności: „Tworzymy wyjątkowe miejsca” – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Każdy z lokali bliźniaczych zostanie wybudowany na dużej działce, o powierzchni nawet powyżej 500 m kw., co stanowi dodatkowy atut. – Czas pandemii, pracy zdalnej oraz lockdownu uświadomił nas, że warto zagwarantować sobie większą przestrzeń do wypoczynku i rekreacji w otoczeniu domu – zauważa Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. W ofercie znalazły się opcje dodatkowe, np. rolety zewnętrzne, instalacja pod kominek, instalacja alarmowa z osprzętem, ogrzewanie podłogowe, instalacja inteligentnego domu. Ponadto deweloper umożliwia dodatkowe wyposażenie otoczenia domu i ogrodu. Trwa z rolki, instalacja automatycznego nawadniania, taras z deski tarasowej drewnianej lub z konglomeratu, wiata z bramą segmentową, betonowa obudowa śmietnika, ogrodzenie frontowe murowane z elementami drewnianymi to elementy, które można dodatkowo zamówić, a wpłyną pozytywnie na komfort zamieszkiwania.

Warto podkreślić, że deweloper razem z budowanymi domami tworzy pełną infrastrukturę, w tym między innymi szlabany przy wjeździe, wraz z kontrolą dostępu, a także domofony. Takie udogodnienia, podobnie droga wewnątrzosiedlowa, już powstały, a z pewnością będą też rozwijane wraz z kolejnymi etapami osiedla. – Komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców to priorytet. Właśnie to sprawia, że Osiedle Przy Jeziorach jest ich wymarzonym miejscem, a inwestycja cieszy się popularnością na rynku. Naszych klientów zapraszamy także do domu pokazowego z I etapu, który architektonicznie jest spójny z pozostałymi lokalami, które budujemy – zaznacza Tomasz Pietrzyński.

 

Przy Jeziorach i w obrębie miasta

III etap Osiedla Przy Jeziorach powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch pozostałych, tworząc w przyszłości spójną całość. Inwestycja przy ul. Golęczewskiej w Poznaniu, składa się z domów bliźniaczych i wyróżnia lokalizacją przy jeziorach: Strzeszyńskim, Kierskim i Kierskim Małym, a jednocześnie z dogodnym dostępem do centrum miasta. Można skorzystać z transportu publicznego, ponieważ tuż obok inwestycji jest przystanek autobusowy, a w pobliskich Złotnikach – węzeł Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Zmotoryzowani skorzystają z trasy szybkiego ruchu S11.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Firma

Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.