Premiera III etapu Osiedla Przy Jeziorach
More Place rozpoczął sprzedaż domów w III etapie Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu. Deweloper proponuje powierzchnię ponad 100 m kw. dla każdego domu, ale także dodatkowe, około 500 m kw. samego ogrodu. Klienci mogą wybrać układ 4- lub 5-pokojowy, a także skorzystać z różnorodnych opcji dodatkowych.
Osiedle Przy Jeziorach to nowa inwestycja, która powstaje w północno-zachodniej części Poznania, przy ulicy Golęczewskiej, a jednocześnie blisko trzech jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Realizacja projektu została podzielona na etapy. W pierwszym z nich powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali w dwóch wariantach metrażowych 109 i 112 m kw. Z kolei II etap osiedla obejmuje 8 budynków - 16 lokali, a wszystkie znalazły swoich nabywców. Trwa budowa tej części inwestycji.
Aktualnie firma More Place rozpoczęła sprzedaż domów w ramach III etapu Osiedla Przy Jeziorach przy ul. Golęczewskiej. Powstanie 28 lokali bliźniaczych, każdy położony na działce, o powierzchni 446 - 507 m kw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy. - Proponujemy sprawdzony projekt. Każdy klient ma do wyboru dwa warianty powierzchni, które obejmują cztery lub pięć pokoi. Na piętrze lokalu zaprojektowano dwie sypialnie, łazienkę, garderobę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na parterze oprócz salonu i kuchni będzie dodatkowo: pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Dzięki tak przygotowanej ofercie, a także możliwości zmian lokatorskich, nabywcy stworzą spersonalizowaną przestrzeń. Właśnie tak rozumiemy hasło, które towarzyszy nam od początku działalności: „Tworzymy wyjątkowe miejsca” – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Każdy z lokali bliźniaczych zostanie wybudowany na dużej działce, o powierzchni nawet powyżej 500 m kw., co stanowi dodatkowy atut. – Czas pandemii, pracy zdalnej oraz lockdownu uświadomił nas, że warto zagwarantować sobie większą przestrzeń do wypoczynku i rekreacji w otoczeniu domu – zauważa Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. W ofercie znalazły się opcje dodatkowe, np. rolety zewnętrzne, instalacja pod kominek, instalacja alarmowa z osprzętem, ogrzewanie podłogowe, instalacja inteligentnego domu. Ponadto deweloper umożliwia dodatkowe wyposażenie otoczenia domu i ogrodu. Trwa z rolki, instalacja automatycznego nawadniania, taras z deski tarasowej drewnianej lub z konglomeratu, wiata z bramą segmentową, betonowa obudowa śmietnika, ogrodzenie frontowe murowane z elementami drewnianymi to elementy, które można dodatkowo zamówić, a wpłyną pozytywnie na komfort zamieszkiwania.
Warto podkreślić, że deweloper razem z budowanymi domami tworzy pełną infrastrukturę, w tym między innymi szlabany przy wjeździe, wraz z kontrolą dostępu, a także domofony. Takie udogodnienia, podobnie droga wewnątrzosiedlowa, już powstały, a z pewnością będą też rozwijane wraz z kolejnymi etapami osiedla. – Komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców to priorytet. Właśnie to sprawia, że Osiedle Przy Jeziorach jest ich wymarzonym miejscem, a inwestycja cieszy się popularnością na rynku. Naszych klientów zapraszamy także do domu pokazowego z I etapu, który architektonicznie jest spójny z pozostałymi lokalami, które budujemy – zaznacza Tomasz Pietrzyński.
Przy Jeziorach i w obrębie miasta
III etap Osiedla Przy Jeziorach powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch pozostałych, tworząc w przyszłości spójną całość. Inwestycja przy ul. Golęczewskiej w Poznaniu, składa się z domów bliźniaczych i wyróżnia lokalizacją przy jeziorach: Strzeszyńskim, Kierskim i Kierskim Małym, a jednocześnie z dogodnym dostępem do centrum miasta. Można skorzystać z transportu publicznego, ponieważ tuż obok inwestycji jest przystanek autobusowy, a w pobliskich Złotnikach – węzeł Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Zmotoryzowani skorzystają z trasy szybkiego ruchu S11.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.