Komunikaty PR

Przemysław Fijałkowski dołączył do teamu MLP Group

2023-12-06  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Siwek
Tauber Promotion

Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl

MLP Group wzmacnia swój zespół sprzedażowy działający na rynku polskim. Przemysław Fijałkowski będzie pełnił funkcję Leasing Managera, odpowiadając za najem powierzchni w inwestycjach realizowanych w południowej części naszego kraju.

Przemysław Fijałkowski posiada kilkuletnie doświadczenie w najmie powierzchni komercyjnych. Ostatnio związany był z BNP Paribas Real Estate pełniąc funkcję konsultanta w departamencie przemysłowym i logistycznym.  Zajmował się m.in. pozyskiwaniem nowych najemców na rynku krajowym i zagranicznym. Aktywne wspierał klientów w całym procesie wynajmu, od poszukiwania optymalnej powierzchni do negocjowania umów. Wcześniej współpracował z firmami branży self storage i centrów handlowych angażując się m.in. w proces zakupu działek, uzyskiwanie pozwoleń na budowę i przeprowadzanie przetargów, zarządzanie dokumentacją projektową czy modelowanie finansowania projektów deweloperskich.

MLP Group obecnie rozwija się dynamicznie w czterech krajach w Polsce, Niemczech, Austrii i Rumunii. Zgodnie ze standardem Grupy wszystkie realizowane nowe inwestycje są obligatoryjnie objęte certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent lub Very Good, a na rynku niemieckim i austriackim certyfikatem DGNB Gold lub Platinum. Działania MLP Group mają na celu ochronę środowiska i osiągnięcie zerowej emisji CO2 do 2026 roku.

Zgodnie ze strategią „build & hold” MLP Group po zakończeniu budowy parków logistycznych utrzymuje je w swoim portfelu i samodzielnie nimi zarządza. Wszystkie projekty realizowane przez Grupę wyróżnia również bardzo atrakcyjna lokalizacja parków logistycznych, stosowanie rozwiązania typu built-to-suit oraz wsparcie najemcy w trakcie trwania umowy najmu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Czas na poznańskie Targi Mieszkań i Domów Biuro prasowe
2024-03-05 | 08:00

Czas na poznańskie Targi Mieszkań i Domów

W weekend 16 i 17 marca w Poznaniu odbędzie się wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów. Z pewnością firmy deweloperskie wiele sobie obiecują po tym wydarzeniu, pomimo
Nieruchomości Chemart International Trader dobiera 150% powierzchni magazynowej w Trójmieście
2024-03-04 | 14:00

Chemart International Trader dobiera 150% powierzchni magazynowej w Trójmieście

Niespełna cztery miesiące po decyzji o wejściu do Panattoni Park Tricity East I, firma Chemart International Trader, Sp. z o.o. (Chemart), zdecydowała się na ekspansję i zajęcie dodatkowych
Nieruchomości Najemcy wybierają The Park Warsaw
2024-03-04 | 13:22

Najemcy wybierają The Park Warsaw

W III i IV kwartale 2023 roku zauważono wzrost aktywności najemców biurowych w Warszawie. Potwierdzeniem tego jest proces komercjalizacji The Park Warsaw. Nowoczesny kampus biurowy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Polska odstaje od innych państw UE w leczeniu raka prostaty. Od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść kolejne nowoczesne terapie [DEPESZA]

W Polsce każdego roku rak prostaty diagnozowany jest u 18 tys. mężczyzn. Średnio 25 proc. z nich w momencie rozpoznania ma już przerzuty, a nowotwór jest w stadium zaawansowanym. Tacy pacjenci nie kwalifikują się do leczenia chirurgicznego. Jedyną opcją są dla nich nowoczesne leki, dzięki którym rak może się zamienić w chorobę przewlekłą, a nie śmiertelną. W Polsce dostęp do takich terapii w ostatnich dwóch–trzech latach znacznie się poprawił, ale organizacje pacjenckie obawiają się, że od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść dwa nowoczesne leki, co ograniczy im możliwości leczenia. Podkreślają też, że w naszym kraju konieczne jest ułatwienie dostępu do badań i wizyt u urologa, aby móc diagnozować raka prostaty na jak najwcześniejszym etapie.

Transport

Brak przepisów i odpowiedniej infrastruktury wstrzymuje rozwój autonomicznych pojazdów. Hamulcem są także obawy o bezpieczeństwo

Cyberzagrożenia, błędy w oprogramowaniu i konieczność dopasowania infrastruktury drogowej – to część barier, które stoją w tej chwili na drodze do rozwoju autonomicznego transportu. Jednak eksperci wskazują, że najistotniejsze są regulacje, które nie nadążają za rozwojem technologii. Obecnie część przepisów ruchu drogowego blokuje testowanie najnowocześniejszych systemów wspierających kierowców. Znowelizowanie prawa w tym obszarze resort infrastruktury zaplanował na I kwartał 2025 roku. Kolejnym wyzwaniem będzie przekonanie użytkowników do autonomicznego transportu.

Edukacja

Wpływ robotyzacji na rynek pracy będzie bardziej widoczny w ciągu dekady. To dobry czas na zaplanowanie zmian w systemie edukacji i zabezpieczenia społecznego

O automatyzacji i robotyzacji wiele mówi się w kontekście rynku pracy i zastępowania ludzi na niektórych stanowiskach, jednak obawy, że doprowadzą one do zapaści na rynku pracy i bezrobocia, wydają się przesadzone. Zdaniem ekspertów roboty częściowo odpowiedzą na problem niedoborów na rynku pracy związanych m.in. ze starzeniem się społeczeństwa, a ponadto wygenerują popyt na wiele nowych stanowisk. Pozytywne skutki automatyzacji są o tyle możliwe, że jest jeszcze sporo czasu, żeby przygotować się do zmian. Powinny one obejmować m.in. kwestie podnoszenia kompetencji cyfrowych i zabezpieczenia społecznego.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.