Komunikaty PR

Rezydencja Winiary pozwala na zmiany w projekcie mieszkań

2021-03-02  |  15:00

W inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie mieszkań przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali 3-pokojowych.

 

Rezydencja Winiary to inwestycja, która pozwala na zmiany w projekcie mieszkania z uwagi na wczesny etap zaawansowania budowy. Możliwe jest dostosowanie lokali na wszystkich dostępnych kondygnacjach, począwszy od parteru aż do czwartego piętra. Do elementów zmian lokatorskich, które można wdrożyć, należy m.in.: przestawienie ścianek działowych, instalacja sanitarna (prysznic lub wanna) oraz instalacja elektryczna. - Możliwość modyfikacji projektu mieszkań jest atutem w rękach klientów, dzięki któremu wnętrze będzie mieć spersonalizowany charakter oraz maksymalną funkcjonalność. Wszystko to dla satysfakcji przyszłych mieszkańców, co wpływa na ich komfort życia. Jednakże, jeśli ktoś oczekuje zmian w mieszkaniach parterowych, to powinien podjąć sprawnie decyzję. Aktualnie trwają prace związane z budową podziemnej hali garażowej, ale przebiegają one zgodnie z planem i za jakiś czas, podczas stawiania pierwszej kondygnacji, może być za późno na jakiekolwiek zmiany. - powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

 

Ostatnie duże mieszkania

W pięciokondygnacyjnym budynku Rezydencji Winiary zaprojektowano 31 mieszkań o różnej powierzchni i ilości pomieszczeń. Aż 26 lokali jest obecnie sprzedanych bądź zarezerwowanych, natomiast ostatnich pięć czeka jeszcze na swojego właściciela. Wolne lokale mieszkalne składają się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz holu. Ich powierzchnia mieści się między 56 a 58,70 mkw. - Mieszkania 3-pokojowe cieszą się dużym zainteresowaniem, przez co jest ich z każdym tygodniem coraz mniej. Duże wnętrza oraz proponowane układy pozwalają na dogodne funkcjonowanie w obrębie własnej przestrzeni. Dodatkową zaletą ich przestronności jest współgranie ze zmianami możliwymi do wdrożenia w projekcie. Duży metraż oraz inwencja przyszłych mieszkańców łączy się w szerokie możliwości aranżacyjne. Wiem, że klienci mają dużą wyobraźnię, więc 3-pokojowe lokale mieszkalne po wprowadzonych udoskonaleniach zachwycą estetyką i funkcjonalnością - podsumował Marek Smogór. Inwestycja powstaje przy ulicy Wyłom w Poznaniu. Tuż obok, także na Winiarach, znajduje się ulica Piątkowska, gdzie deweloper Quadro realizuje swoje kolejne osiedle. W ramach projektu Piątkowska 103 jeszcze w tym roku powstaną 42 mieszkania, od kawalerek do 4-pokojowych. Osiedle będzie gotowe w drugiej połowie tego roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Z programów lojalnościowych w sklepach korzysta 85 proc. Polaków. Ważne są dla nich promocje, personalizowane oferty i zbieranie punktów na nagrody

Przy wyborze sklepu stacjonarnego Polacy zwracają uwagę na dogodną lokalizację, duży wybór produktów i atrakcyjne ceny. Istotne są dla nich również programy lojalnościowe, z których korzysta już 85 proc. konsumentów, a 40 proc. decyduje się na zakupy właśnie ze względu na oferowane w nim rabaty – wynika z badania SW Research na zlecenie sieci Carrefour. Przyszłością rozwoju takich programów są spersonalizowane oferty, które pomagają klientom oszczędzać pieniądze na produktach kupowanych przez nich najczęściej. W taką stronę swoją platformę rozwija również Carrefour. Ostatnio sieć połączyła siły z programem Payback, przez co zasięg programu lojalnościowego zwiększył się do 10 mln klientów.

Przemysł spożywczy

Polska marnuje potencjał bycia europejskim liderem w produkcji biometanu. Jak dotąd nie działa żadna taka instalacja

Biometan mógłby w przyszłości pokryć nawet połowę krajowego zapotrzebowania na paliwa gazowe oraz przyczynić się do wykreowania całego nowego łańcucha wartości w gospodarce. W Polsce potencjał produkcji tego gazu sięga nawet 16 mld m3 rocznie, przy czym realnie dostępne substraty do jego produkcji pozwalają na wytworzenie ok. 9 mld m3 biometanu rocznie – pokazuje nowy raport Polskiej Organizacji Biometanu. Eksperci wskazują, że Polska mogłaby się stać europejskim potentatem w produkcji tego gazu, ale jak dotąd nie działa jeszcze żadna taka instalacja.

Ochrona środowiska

Budownictwo powoli się zazielenia. Dziś podejmowane wysiłki przyniosą rezultaty ok. 2030 roku

Budownictwo, które jest jednym z sektorów mających największy wpływ na środowisko i klimat, kładzie coraz większy nacisk na zrównoważony rozwój. Trendy w branży ukierunkowane na ten cel skupiają się przede wszystkim na wykorzystaniu technologii oraz udoskonalaniu istniejących i tworzeniu nowych, inteligentnych materiałów budowlanych, które lepiej odpowiadają na wyzwania środowiskowe związane z efektywnością energetyczną czy jakością powietrza. – Wydaje mi się, że w okolicach 2030 roku powinniśmy już widzieć wyraźną zmianę. Natomiast pełne zrównoważenie, pełna cyrkularność to moim zdaniem najwcześniej 2040 rok – mówi Tomasz Bojęć, partner zarządzający ThinkCo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.