Komunikaty PR

ROBYG zaprasza na Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

2022-09-23  |  11:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.04 MB )

Jeden z największych deweloperów budujących w Polsce nowoczesne i zielone osiedla mieszkaniowe zapowiada niespodzianki podczas najbliższych Targów Mieszkań i Domów. Odwiedzający Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 24 i 25 września powinni odwiedzić stoisko ROBYG nr E14. 

Targi Mieszkań i Domów to znakomita okazja zorientowania się w aktualnych i przyszłych ofertach z rynku pierwotnego. Deweloper ROBYG, który posiada jeden z największych banków ziemi w Polsce i jest obecny w Poznaniu od niedawna, zapowiedział również swoją obecność na stoisku nr E14 na MTP. Co przygotował dla odwiedzających?

Mieszkania z odbiorem w 2023

Początek Piątkowo, czyli pierwsze osiedle mieszkaniowe w stolicy Wielkopolski zaprojektowane przez dewelopera zgodnie z ideą 15-minutowego miasta już powstaje. Mieszkania w ramach pierwszego etapu inwestycji będą oddane do użytku w trzecim kwartale przyszłego roku, zatem dla tych, którym spieszy się ze zmianą lokum lub inwestycją oszczędności w nieruchomość, to szczególna okazja. W sprzedaży są jeszcze przestronne mieszkania wyposażone w standardzie w system Smart House by Keemple.

Rabaty i niespodzianki

Mieszkania dostępne w ofercie ROBYG będą z pewnością dostępne podczas targów w atrakcyjnych rabatach, ale deweloper zapewnia, że nie ma na co czekać i warto wybrać się już dziś do biura sprzedaży przy ul. Wojciechowskiego 7. Oferta specjalna przygotowana na targi obowiązuje przez cały wrzesień, a rabaty wynoszą nawet do 44 500 złotych. Wśród niespodzianek przygotowanych dla odwiedzających zarówno targi, jak i biuro sprzedaży, deweloper przygotował eko-upominki, które wpisują się w jego dotychczasową linię działań na rzecz wspierania bioróżnorodności i ukwiecania miast.

Kiedy i gdzie?

Targi Mieszkań i Domów czynne będą dla zwiedzających w sobotę od godziny 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 16.00.

Więcej informacji o zielonych akcjach ROBYG i rabatach targowych znajdą Państwo na stronie: www.robyg.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości OKAM podpisał kolejnych 5 umów najmu = 1.500 m2 na Żeraniu Biuro prasowe
2022-09-30 | 12:30

OKAM podpisał kolejnych 5 umów najmu = 1.500 m2 na Żeraniu

Na warszawskim Żeraniu, na terenie należącym do OKAM, przybywa najemców. Do grona dotychczasowych dołączyło pięć kolejnych m.in.: sklepMEDICUS.pl i Fresh Group, a także firmy z
Nieruchomości Mimo kryzysu gospodarczego architekci z Tremend nie zwalniają tempa
2022-09-30 | 10:45

Mimo kryzysu gospodarczego architekci z Tremend nie zwalniają tempa

Obecna sytuacja ekonomiczna, rosnące stopy procentowe i wojna za ukraińską granicą spowodowała spowolnienie gospodarki i znaczne zmniejszenie planowanych inwestycji. Dla branży budowlanej
Nieruchomości IIPROP DELIVERS PROJECT IN SPAIN AND LAUNCHES A NEW DEVELOPMENT IN WARSAW AREA
2022-09-29 | 16:00

IIPROP DELIVERS PROJECT IN SPAIN AND LAUNCHES A NEW DEVELOPMENT IN WARSAW AREA

IIProp (International Industrial Properties), an industrial and logistics platform owned by Madison International Realty and Griffin Capital Partners that is dedicated to investing in key European

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Ponad połowa sprzedawanych w T-Mobile smartfonów jest dostosowana do sieci 5G. Operator jako pierwszy na rynku wprowadza urządzenia własnej marki

Jeszcze dwa lata temu 1 proc. sprzedawanych przez T-Mobile Polska smartfonów był wyposażony w rozwiązania z zakresu 5G, dziś jest to 53 proc. – wynika z danych operatora. Firma chce wykorzystać dynamicznie rosnące zainteresowanie tą technologią i wprowadzi do sprzedaży dwa urządzenia własnej marki, które będą dostosowane do sieci nowej generacji. To pierwsza tego typu oferta operatora komórkowego na polskim rynku. T Phone’y 5G mają być jedną z najbardziej przystępnych cenowo ofert na polskim rynku, na którym wciąż koszt decyduje o posiadaniu telefonu lub dostępu do internetu. Chociaż do pełnego wdrożenia 5G wiele jeszcze w Polsce brakuje, operatorzy intensywnie się do tego procesu przygotowują.

Konsument

Prezes PGE: Węgla zimą nie zabraknie. Rozpoczynamy dystrybucję do klientów instytucjonalnych i samorządów

– Do końca września sprowadziliśmy drogą morską już 4 mln t węgla, a do końca sezonu grzewczego, czyli do kwietnia przyszłego roku, ta ilość wzrośnie do 10 mln t. To głównie węgiel z Ameryki Południowej, najbardziej zbliżony do rosyjskiego – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Należąca do niej spółka PGE Paliwa właśnie rozpoczęła dystrybucję tego surowca do przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych, czyli m.in. szpitali, szkół i ośrodków zdrowia. Apeluje też do gmin o zakup importowanego węgla w celu dalszej odsprzedaży gospodarstwom domowym.

Transport

Pomoc dla Ukrainy musi mieć charakter długoterminowy. Biznes deklaruje gotowość dalszego wsparcia inicjatyw pomocowych

Wybuch wojny w Ukrainie i napływ uchodźców z tego kraju wywołały wielki zryw pomocowy. – Na początku zawsze wszyscy się mobilizują, jest duża energia, wszyscy chcemy pomagać. Nasi partnerzy społeczni wiedzieli, że ta pierwsza fala energii się  zmniejszy, a być może wygaśnie. Dlatego od początku jasno mówili, żeby pomoc rozłożyć na etapy, bo ona będzie potrzebna również za kilka miesięcy, a nawet lat – mówi Bogdan Kucharski, prezes bp w Polsce. Jak wskazuje, po ponad pół roku wojny biznes nadal szeroko włącza się w działania pomocowe na rzecz uchodźców. Aby nie dopuścić do wygaszenia fali pomocy, koncern chce w nią zaangażować również klientów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.