Komunikaty PR

Ronson Development: szósty etap projektu Nova Królikarnia już w sprzedaży

2020-06-04  |  11:00
Biuro prasowe

Trzy kameralne wille miejskie liczące łącznie zaledwie 23 apartamenty – tak prezentuje się najnowszy, szósty etap prestiżowego osiedla Nova Królikarnia realizowanego przez Ronson Development w sercu warszawskiego Mokotowa. Etap ten właśnie trafił do oferty sprzedaży. Jego ukończenie planowane jest w połowie przyszłego roku.

– Niska, kameralna zabudowa, własny park z jeziorem, zaciszna okolica mimo lokalizacji niemal w centrum Warszawy – to tylko niektóre wyróżniki osiedla Nova Królikarnia. Nic dziwnego, że nowe apartamenty w tej inwestycji są zawsze bardzo wyczekiwane przez klientów, szczególnie tych poszukujących zieleni, luksusu i prywatności. W szóstym etapie Novej Królikarni oferujemy zaledwie 23 apartamenty o powierzchni już od 60 m2, każdy z przestronnym balkonem lub tarasem, a na nabywców lokali na parterze czekają ogródki o powierzchni do nawet 350 m2. Etap ten jest przedostatnim, w którym powstaną apartamenty, tak więc jest to już jedna z ostatnich szans, aby stać się właścicielem jednego z nich – wskazał Andrzej Gutowski, wiceprezes oraz dyrektor ds. sprzedaży Ronson Development.

Spośród 23 apartamentów oferowanych w szóstym etapie inwestycji, 11 to lokale 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 128 m2. Klienci mają ponadto do wyboru 7 apartamentów 5-pokojowych o powierzchni od 114 do 116 m2, a także 5 apartamentów 3-pokojowych o powierzchni od 60,8 do 77 m2. Ceny lokali w tym etapie zaczynają się od 12 490 zł za m2.

Ukończenie budowy szóstego etapu planowane jest już za rok – na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2021 r. Nieco wcześniej, odpowiednio w czwartym kwartale 2020 r. i w pierwszym kwartale 2021 r., gotowe będą realizowane równolegle etapy czwarty i piąty. Obejmują one łącznie 54 apartamenty w siedmiu willach miejskich. Połowa z nich została już sprzedana. 

We wszystkich dotychczasowych etapach Novej Królikarni Ronson Development sprzedał łącznie ponad 200 apartamentów i segmentów.

Luksusowe domy gotowe już latem

Osoby poszukujące jeszcze większej przestrzeni i prywatności będą mogły się wprowadzić na osiedle u podnóża Skarpy Warszawskiej już za około dwa miesiące. W sierpniu br. zakończy się bowiem budowa drugiego etapu domów – 18 luksusowych segmentów o powierzchni od 195 do 215 m2. Do każdego domu przynależny jest ogród o powierzchni nawet 400 m2.

 Nowoczesny dom z pięknym ogrodem, widokiem na park, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum to unikalna oferta na warszawskim rynku. Nie byliśmy więc zaskoczeni, gdy segmenty jednorodzinne zrealizowane w pierwszym etapie sprzedały się bardzo szybko. Na nabywców domów w Novej Królikarni czekają ponadto rozwiązania typu smart home czy stacja ładowania samochodów elektrycznych w przestronnym garażu podziemnym. A całość ze wszystkich stron otoczona będzie zielenią, zapewniając maksimum kameralności i prywatności – podkreśla Andrzej Gutowski

Bezpieczny zakup mieszkania 

Ronson Development zdaje sobie sprawę z tego, że wybór i zakup nieruchomości to jedne z ważniejszych decyzji w życiu, które każdy chciałby podjąć w spokoju i w sprzyjających warunkach. Aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa i jak najlepsze warunki do podjęcia tej decyzji również w nietypowych okolicznościach, z jakimi mamy obecnie do czynienia, spółka przygotowała wiele rozwiązań, które umożliwiły zapoznanie się z jej ofertą oraz zawarcie umowy rezerwacyjnej bez wychodzenia z domu. Biura sprzedaży Ronson Development przez cały czas pozostawały otwarte (choć przez pewien okres w ograniczonym zakresie), natomiast klienci mogli kontaktować się z konsultantami spółki również zdalnie, m.in. poprzez czat online. Ronson Development zorganizował też kilka edycji Wirtualnych Dni Otwartych, transmitowanych na żywo na Facebooku. Pierwsza edycja odbyła się właśnie na terenie Novej Królikarni. 

Przez cały czas trwania „społecznej kwarantanny” współpracujące z Ronson Development kancelarie notarialne były otwarte i dbały o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, by klienci mogli bez ryzyka zawrzeć umowę zakupu.

Wszystkie rozwiązania i środki bezpieczeństwa wdrożone przez spółkę zostały ujęte w Kodeksie Dobrych Praktyk Ronson Development, który dostępny jest na stronie internetowej spółki oraz w każdym biurze sprzedaży. 


Ronson Development

Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ronson tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie, w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty jak i lokale z segmentu popularnego.

Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Ronson jest również laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc

Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.

Prawo

ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.

Konsument

Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.