Komunikaty PR

Unidevelopment wprowadza do sprzedaży kolejny etap Osiedla Coopera

2021-03-08  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Dobry dojazd do centrum miasta, planowana w pobliżu stacja II linii metra i sześć stref rekreacyjnych na terenie inwestycji – z takich udogodnień korzystać mogą mieszkańcy Osiedla Coopera, które powstaje na warszawskim Bemowie. Spółka Unidevelopment uruchomiła właśnie sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie projektu.

Osiedle Coopera cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Posiada bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy, do którego można dojechać samochodem w niecałe pół godziny. W najbliższych latach mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać także ze stacji metra, która ma powstać przy ulicach Górczewskiej i Lazurowej w ramach rozbudowy II linii. Około 4 km mamy stąd do Lasu Bemowskiego i 20 minut jazdy samochodem od Puszczy Kampinowskiej.  Dogodna lokalizacja na mapie miasta, sąsiedztwo sklepów, punktów usługowych oraz przedszkoli i szkół sprawia, że mieszkania przy ulicy Coopera są często wybierane jako miejsce do życia.

Budowa Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie trwa od 2019 roku. Zakończone w tym czasie etapy inwestycji szybko znalazły nabywców. Obecnie deweloper wprowadził do sprzedaży kolejnych 89 mieszkań. Lokale powstaną w trzech kameralnych czterokondygnacyjnych budynkach.

Mieszkańcy na parterach budynków będą mieli do dyspozycji własne ogródki o powierzchni nawet 160 m2. Na pozostałych kondygnacjach mieszkania będą miały balkony oraz tarasy o powierzchni do 30 m2. Do dyspozycji osiedlowej społeczności przekazane zostaną także strefy rekreacyjne i strefy relaksu. Ceny lokali w aktualnym etapie zaczynają się od 10 990,00 zł  za m2.

- Chcemy by Osiedle Coopera było przestrzenią przyjazną dla każdego. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji aż sześć stref rekreacyjnych, w tym plenerową siłownię i boisko do gry w koszykówkę. Znajdzie się tu także sad owocowy, skwer oraz polana do organizacji pikników. Nie zapomnieliśmy oczywiście o najmłodszych. Z myślą o nich na osiedlu powstał oryginalny plac zabaw, którego centralnym punktem jest samolot i pas startowy. Tym samym nawiązujemy do patrona naszego osiedla - pilota Meriana Coopera. Wszystkie elementy, które wdrażamy mają sprzyjać tworzeniu sąsiedzkich więzi i zachęcać do wspólnego spędzania czasu – mówi Barbara Kunicka,  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment.

Osiedle Coopera zaprojektowane zostało jako zespół 15 niskich budynków o czterech kondygnacjach każdy. Budowa obecnej części inwestycji wystartowała pod koniec stycznia br. Prace związane z tym etapem mają zakończyć się w II kwartale 2022 roku.

Bemowo to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy, w której każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. O aktywizację lokalnej społeczności i rozwój wrażliwości na sztukę dba Bemowskie Centrum Kultury . Organizowane są tu rozmaite inicjatywy jak warsztaty, spotkania autorskie czy wystawy. Na terenie Bemowa znajdują się dobrze zaopatrzone biblioteki, funkcjonują kina - także w plenerowej odsłonie w okresie letnim. Liczne kafejki i restauracje, w których można miło spędzić czas, dopełniają klimatu dzielnicy. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą z kolei korzystać z tutejszego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który oferuje nie tylko siłownię i fitness, ale także boiska do gry w sporty zespołowe i basen. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność Galerii Bemowo, w której kompleksowo zrobimy zakupy.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania przy ulicy Coopera mogą odbyć spacer po zakończonej części inwestycji i obejrzeć architekturę powstałych budynków mieszkalnych. Szczegółowych informacji o lokalach, które trafiły do oferty dewelopera udziela Biuro Sprzedaży Unidevelopment.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Firma

Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.