Komunikaty PR

Victoria Dom rozpoczęła II etap krakowskiej inwestycji Viva Piast

2021-11-26  |  11:30
Biuro prasowe

Ruszyła sprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Viva Piast budowanego przez Victorię Dom w krakowskich Mistrzejowicach. W ofercie w dwóch budynkach w szerokiej gamie metraży jest 126 lokali. Własne M można kupić już za 306 tys. zł. Victoria Dom zapewnia, że nie ulega inflacyjnej dynamice, a ceny mieszkań oferowanych na rynku pierwotnym w stolicy Małopolski wciąż należą do konkurencyjnych.

W dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach dostępne są 1,2,3 i 4-pokojowe funkcjonalne i nowoczesne mieszkania o powierzchni od 29 do 74 m2 zaspokajające oczekiwania różnych grup klientów. Satysfakcjonujące rozwiązania znajdą tu zarówno single, młode małżeństwa dopiero rozpoczynające samodzielne życie jak również rodziny z dziećmi. Zgodnie z planem pierwsi mieszkańcy osiedla Viva Piast 1 wprowadzą się do swoich mieszkań na przełomie roku. II etap inwestycji Viva Piast zostanie oddany do użytku w 2023 r.

– Osiedle wyposażyliśmy w szereg funkcjonalnych udogodnień: wewnętrzny dziedziniec, komórki lokatorskie, wózkownie i pomieszczenia dla rowerów, podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe, ale przede wszystkim plac zabaw dla dzieci mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom.   – Przyszli lokatorzy na pewno docenią także komfort wynikający z najbliższego sąsiedztwa lokali usługowych. Na parterze pierwszego etapu inwestycji zlokalizowane są punkty ułatwiające codzienne drobne zakupy oraz umożliwiające przyjemne spędzanie czasu wolnego w gronie bliskich i przyjaciół w kawiarniach i restauracjach. W pobliżu są także bezcenne dla rodzin – żłobki, przedszkola, szkoły, apteki, placówki medyczne i lokalne sklepy. Dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie aktywne formy spędzania czasu, atutem są pobliskie trasy biegowe i rowerowe, tereny zielone oraz Zalew Zesławice – dodaje E. Rathe-Głowacka.   

Viva Piast to dobrze skomunikowanie osiedle  

 

Osiedle Viva Piast znajduje się przy ulicy Piasta Kołodzieja w krakowskich Mistrzejowicach. Dzielnica ta jest ceniona za unikalną symbiozę bogatej infrastruktury z dobrodziejstwami płynącymi z bliskiego sąsiedztwa natury. Osiedle znajduje się około 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa, w pobliżu zlokalizowana jest pętla autobusowa, a niebawem w odległości około 5 minut od osiedla powstanie stacja Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. W niespełna 10 minut z osiedla dojeżdża się do Centrum Handlowego Serenada i centrum biurowego Buma.

 

Wykonawcą generalnym Viva Piast jest Unibep SA, jedno z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, znane w Krakowie z realizacji m.in. najnowocześniejszego akademika w kraju – LivinnX Kraków.

 

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

 

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana.  Ostatnio została wyróżniona m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej”, Diamentem Forbesa, a Osiedle Ursus Factory uznane przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Murapol Primo – nowa oferta mieszkań na mapie Lublina Biuro prasowe
2024-03-28 | 15:30

Murapol Primo – nowa oferta mieszkań na mapie Lublina

Grupa Murapol, działająca w kilkunastu polskich miastach, poszerza swoje portfolio o kolejną nowoczesną inwestycję mieszkaniową. Murapol Primo, pierwszy projekt dewelopera w Lublinie,
Nieruchomości Murapol Forum – wyjątkowy projekt mieszkaniowy w Nowym Centrum Łodzi
2024-03-28 | 15:00

Murapol Forum – wyjątkowy projekt mieszkaniowy w Nowym Centrum Łodzi

Przy ul. Targowej w Łodzi powstanie kolejna nowoczesna inwestycja Grupy Murapol, dewelopera dobrze znanego na tutejszym rynku nieruchomości. Przedsięwzięcie deweloperskie Murapol Forum
Nieruchomości Blisko 1,9 tys. nowych lokali w ofercie Grupy Murapol w 6 miastach
2024-03-28 | 14:00

Blisko 1,9 tys. nowych lokali w ofercie Grupy Murapol w 6 miastach

Grupa Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy, wprowadza do swojej oferty 1 860 nowoczesnych lokali w nowych projektach oraz kolejnych etapach realizowanych już przedsięwzięć. Nowa

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kongres MOVE

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Sektor ochrony zdrowia odpowiada za większe emisje CO2 niż lotnictwo. Zielone zmiany wymagają drastycznego przyspieszenia

Sektor ochrony zdrowia ponosi znaczące konsekwencje wynikające z rosnącej liczby ekstremalnych zjawisk klimatycznych, ale też poważnego zanieczyszczenia powietrza, a koszty z tym związane będą rosły. Z drugiej strony sam sektor też się przyczynia do zmian klimatycznych – odpowiada za 4 proc. emisji CO2, czym wyprzedza takie branże jak żegluga czy lotnictwo. O potrzebie przyspieszenia zielonych zmian w ochronie zdrowia coraz więcej się mówi, ale to wymaga konkretnych działań. Temu ma służyć powołana właśnie do życia Zielona Koalicja dla Zdrowia, w której uczestniczy prawie 30 podmiotów i której patronuje m.in. Narodowy Fundusz Zdrowia.

Ochrona środowiska

Nowa kadencja samorządów pod znakiem działań energetycznych i klimatycznych. 15 mld euro z UE może przyspieszyć zmiany w tym zakresie

Do wyborów samorządowych pozostał nieco ponad tydzień. Jak pokazuje nowy raport Fundacji Instytut na rzecz Ekorozwoju, na samorządowców nadchodzącej kadencji będzie czekać wiele wyzwań związanych z energetyką i polityką klimatyczną, które wynikają zarówno z regulacji UE, jak i oczekiwań społecznych. Jednak w praktyce możliwości aktywnego działania samorządów w tym obszarze są tak szerokie, jak umożliwiają im to regulacje prawne. – Tutaj pewnych rozwiązań po prostu nie ma albo są w dość dokuczliwy sposób szczegółowe i stwarzają samorządom duże trudności. Dlatego potrzebna jest interwencja rządu, żeby umożliwić samorządom aktywne działania – ocenia dr Wojciech Szymalski, prezes Fundacji Instytut na rzecz Ekorozwoju.

Prawo

Postęp technologiczny rewolucjonizuje pracę specjalistów ds. finansów. Stają się strategicznymi doradcami biznesu

Częste zmiany regulacyjne i postęp technologiczny wymuszają na specjalistach ds. finansów ciągłe nabywanie nowych kompetencji, doszkalanie i uaktualnianie swojej wiedzy. Ci, którzy potrafią się dostosować do szybkich zmian i wesprzeć swoimi umiejętnościami rozwój biznesu, mogą jednak liczyć na większe możliwości rozwoju kariery. – Finanse operują w świecie, który coraz szybciej się zmienia. To powoduje, że w przyszłości ludzie z obszaru finansów będą musieli poświęcać dużo więcej energii na to, żeby dotrzymać tempa – mówi Kuba Neneman, head of finance.ai, commercial data science manager w Shellu.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.