Komunikaty PR

Victoria Dom rozpoczęła II etap krakowskiej inwestycji Viva Piast

2021-11-26  |  11:30
Biuro prasowe

Ruszyła sprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Viva Piast budowanego przez Victorię Dom w krakowskich Mistrzejowicach. W ofercie w dwóch budynkach w szerokiej gamie metraży jest 126 lokali. Własne M można kupić już za 306 tys. zł. Victoria Dom zapewnia, że nie ulega inflacyjnej dynamice, a ceny mieszkań oferowanych na rynku pierwotnym w stolicy Małopolski wciąż należą do konkurencyjnych.

W dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach dostępne są 1,2,3 i 4-pokojowe funkcjonalne i nowoczesne mieszkania o powierzchni od 29 do 74 m2 zaspokajające oczekiwania różnych grup klientów. Satysfakcjonujące rozwiązania znajdą tu zarówno single, młode małżeństwa dopiero rozpoczynające samodzielne życie jak również rodziny z dziećmi. Zgodnie z planem pierwsi mieszkańcy osiedla Viva Piast 1 wprowadzą się do swoich mieszkań na przełomie roku. II etap inwestycji Viva Piast zostanie oddany do użytku w 2023 r.

– Osiedle wyposażyliśmy w szereg funkcjonalnych udogodnień: wewnętrzny dziedziniec, komórki lokatorskie, wózkownie i pomieszczenia dla rowerów, podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe, ale przede wszystkim plac zabaw dla dzieci mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom.   – Przyszli lokatorzy na pewno docenią także komfort wynikający z najbliższego sąsiedztwa lokali usługowych. Na parterze pierwszego etapu inwestycji zlokalizowane są punkty ułatwiające codzienne drobne zakupy oraz umożliwiające przyjemne spędzanie czasu wolnego w gronie bliskich i przyjaciół w kawiarniach i restauracjach. W pobliżu są także bezcenne dla rodzin – żłobki, przedszkola, szkoły, apteki, placówki medyczne i lokalne sklepy. Dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie aktywne formy spędzania czasu, atutem są pobliskie trasy biegowe i rowerowe, tereny zielone oraz Zalew Zesławice – dodaje E. Rathe-Głowacka.   

Viva Piast to dobrze skomunikowanie osiedle  

 

Osiedle Viva Piast znajduje się przy ulicy Piasta Kołodzieja w krakowskich Mistrzejowicach. Dzielnica ta jest ceniona za unikalną symbiozę bogatej infrastruktury z dobrodziejstwami płynącymi z bliskiego sąsiedztwa natury. Osiedle znajduje się około 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa, w pobliżu zlokalizowana jest pętla autobusowa, a niebawem w odległości około 5 minut od osiedla powstanie stacja Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. W niespełna 10 minut z osiedla dojeżdża się do Centrum Handlowego Serenada i centrum biurowego Buma.

 

Wykonawcą generalnym Viva Piast jest Unibep SA, jedno z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, znane w Krakowie z realizacji m.in. najnowocześniejszego akademika w kraju – LivinnX Kraków.

 

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

 

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana.  Ostatnio została wyróżniona m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej”, Diamentem Forbesa, a Osiedle Ursus Factory uznane przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku

Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty

W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.

Problemy społeczne

Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej

W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.

Zagranica

Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia

USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.