Victoria Dom sprzedaje 149 gotowych mieszkań w Miasteczku Nova Sfera
Miasteczko Nova Sfera jest coraz większe. W sprzedaży pojawił się 3 etap inwestycji z pulą 149 gotowych mieszkań zlokalizowanych w trzech budynkach tej warszawskiej inwestycji Victorii Dom.. 16-17 lutego będzie możliwość obejrzenia tych lokali.
Miasteczko Nova Sfera 3 położone jest przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce. Powstały tam funkcjonalne 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, w metrażach od 34 m2 do 98 m2. Lokale zostały zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń. Victoria Dom oferuje je w cenie od 534 tys. zł. Wizualizacje i rozkłady mieszkań dostępne są na stronie www.victoriadom.pl W dniach 16-17 lutego, w godz. 10.00 –16.00, podczas „Dni Gotowych Mieszkań” będzie można zobaczyć je „w realu”.
Mieszkania mają nowoczesne, przestronne loggie, a na parterze ogródki. Inwestycja ma podziemny garaż, a przed budynkiem są ustawione stojaki na rowery. Na osiedlu znajdą się również place zabaw dopasowane do różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży, a dla wszystkich mieszkańców strefy relaksu.
Nova Sfera to miejsce idealne dla wszystkich ceniących sobie zarówno dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic stolicy, jak i bliskość zielonego otoczenia. – Tym, na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę nasi klienci jest lokalizacja inwestycji. Dzięki przystankowi autobusowemu zlokalizowanemu tuż przy osiedlu mieszkańcy szybko dojadą do stacji metra na Bródnie oraz do centrum stolicy – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom.
Blisko Miasteczka Nova Sfera jest Las Bródnowski oraz Park Bródnowski, a kilkanaście kilometrów dalej Zalew Zegrzyński. W pobliżu inwestycji jest m.in. park linowy i place zabaw dla dzieci, klub tenisowy, centrum wspinaczkowe oraz tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe. Także zakupy nie stanowią problemu. Oprócz Centrum Handlowego przy Marywilskiej 44, szybko można dotrzeć do Galerii Północnej, Factory Annopol, Auchan oraz Atrium Targówek.
Generalnym wykonawcą Miasteczka Nova Sfera jest Unibep SA.
Victoria Dom to deweloper z 26-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. W 2023 r. Victoria Dom sprzedała ponad 2 tys. mieszkań, co stanowi najlepszy wynik w historii spółki. Deweloper obecnie prowadzi inwestycje w Warszawie i Krakowie oraz prowadzi przygotowania do rozpoczęcia inwestycji w Trójmieście. Rozwija też działalność w Niemczech w Berlinie oraz Lipsku.
Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Spółka była wielokrotnie nagradzana.
Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.