Komunikaty PR

Zamieszkać w luksusowym lofcie, jak Meg Ryan, Ashley Olsen, czy Scarlett Johanss

2021-04-09  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Iwona Wiśniewska - Lopez
Prestige PR

Włodarzewska 81C lok 81
02-393 Warszawa
i.wisniewska|prestigepr.pl| |i.wisniewska|prestigepr.pl
508 927 958
www.prestigepr.pl
Do pobrania docx ( 0.02 MB )

Ekskluzywne lofty przypominające te, w których mieszkają amerykańskie gwiazdy dostępne są także w Polsce. XIX wieczny budynek fabrycznej kuźni w Lesznie zmienił się w jedną z najbardziej stylowych, industrialnych przestrzeni do zamieszkania w naszym kraju  

Dawna kuźnia z fasadą o niezwykle ciekawym kształcie, wysokości 6 metrów i powierzchni 110 mkw. poddana została procesowi kompleksowej rewitalizacji. W jej wnętrzu, które zaaranżowane jest w kontrastowych kolorach zachowane zostały oryginalne elementy drewniane oraz metalowe i odsłonięta klinkierowa cegła. Niepowtarzalną ramę kompozycyjną dla historycznej tkanki ścian i podłóg stanowi tu neutralna, ale wytworna, matowa czerń.

Uwagę zwracają m.in. spiralne schody z lekką, metalową, oszczędnie zdobioną balustradą, prowadzące do sypialni na antresoli, które usytuowane zostały w centralnym punkcie strefy dziennej. A także granitowa wyspa kuchenna z okapem ze stali podwieszonym bezpośrednio do sufitu. Dwupoziomowy loft, wykończony w surowym i eleganckim stylu, wyposażony został w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację z rekuperacją.       

Koncepcję wykończenia oraz dobór elementów wystroju wnętrz w odrestaurowanej Kuźni można obejrzeć w specjalnie przygotowanym filmie. Został w nim opisany również proces rewitalizacji budynku i kluczowe założenia projektu aranżacji (https://wideo.wp.pl/niewiarygodna-przemiana-z-ruiny-zrobili-modny-loft-6621566316439681v). Gotowy do zamieszkania loft w budynku  Kuźni oraz 12 apartamentów w Loftach na Pompach weszło właśnie do oferty firmy ICC Real Estate, która prowadzi te niecodzienną inwestycję.

Po zakończeniu realizacji całego kompleksu w 2023 roku w odrestaurowanych zabudowaniach dawnej Fabryki Pomp, otwartej przez Phillippa Hannacha w 1868 roku przy ulicy Narutowicza w Lesznie, poza budynkami mieszczącymi luksusowe apartamenty oddana zostanie także przestrzeń biuro-usługowa i gastronomiczna.

Inwestor planuje stworzyć tu najbardziej nowoczesne i oryginalne w okolicy miejsce do zamieszkania z różnego rodzaju lokalami usługowymi, biurami, restauracjami i SPA oraz własnym, zamykanym parkingiem. Budynki zatopione będą w otoczeniu zieleni, urokliwych alejek i parku.

Szczegółowe informacje na temat inwestycji zamieszczone są na www.loftynapompach.pl   

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Prestige PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku

Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Prawo

Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.