Komunikaty PR

Nowe inwestycje: Normobaria

2020-03-30  |  13:08
Biuro prasowe
Kontakt

Andrzej Bromski
Bromo

ul. Płowiecka 4/189
00-585 Warszawa
materialy.prasowedszkodowania|gmail.com| |materialy.prasowedszkodowania|gmail.com
510 139 576
www.bromo.pl

Źródło: portal Businessman Today.  Wywiadu udziela pan Krzysztof Polasik-Lipiński, prezes grupy Ekonstal.

 

Wygląda na to, że zainteresowanie komorami normobarycznymi jako inwestycją biznesową stare rośnie. Otwierają się kolejne komory, jest coraz większe zainteresowanie także konsumentów. Jak Pan myśli z czego to wynika?

 

Myślę, że świadomość społeczeństwa dotycząca zdrowia stale się zwiększa. Ludzie żyją coraz dłużej i szukają sposobów na zapewnienie sobie jak najlepszej jakości życia. W ten sposób rośnie także świadomość efektów korzystania z normobarii i przebywania w komorze, coraz więcej ludzi jest w stanie i jest gotowa wydawać pieniądze na takie usługi. Warunki, w których dzisiaj żyjemy, pozostawiają wiele do życzenia. Zanieczyszczone powietrze i zaburzony stosunek ilości tlenu, dwutlenku węgla, azotu i wodoru w powietrzu mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, mimo że na co dzień tego nie odczuwamy. Terapia tlenowa w naszych komorach niesie za sobą wachlarz korzyści dzięki możliwości dotleniania organizmu na poziomie komórkowym, a już dwugodzinna sesja terapeutyczna w takich warunkach może być zbawienna dla zdrowia.

 

Dla kogo zakup komory normobarycznej może się okazać najlepszą inwestycją?

 

Na dzień dzisiejszy na komory normobaryczne decydują się głównie inwestorzy którzy zajmują się różnymi biznesami i szukają dróg dywersyfikacji swoich dochodów, stworzenia kolejnego segmentu biznesu na którym oprą dalszy rozwój swoich przedsięwzięć. Jednak naszym zdaniem komora normobaryczna jest szczególnie dobrym uzupełnieniem oferty takich przedsięwzięć jak hotele, spa, baseny, pływalnie, centra sportowe sanatoria. Dla ludzi przebywających w hotelach na wypoczynku sesja w komorze byłaby świetną dodatkową atrakcją, a do tego jeszcze zdrową! Centra sportowe i rehabilitacyjne też mogłyby o takiej inwestycji pomyśleć. Komora normobaryczna regeneruje nasz organizm i jest idealną opcją dla sportowców i ludzi, którzy cierpią na różnorakie choroby.

 

Czy komora normobaryczna może działać jako oddzielny biznes, czy raczej nad jej zakupem powinni się zastanawiać przedsiębiorcy, dla których byłby to dodatek dla już prowadzonego biznesu?

 

Jak już wspomniałem na tą działalność decydują się doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sprawdzili się wcześniej w innych gałęziach biznesu. Wydaje się jednak, że osoby z doświadczeniem zawodowym w takich branżach jak hotelarstwo, rehabilitacja, sport, kosmetologia, medycyna, którym udało się odłożyć pewien kapitał mogą śmiało spróbować swoich sił. Trzeba mieć pomysł, chęci i pozytywną energię do zarażania ludzi zdrowiem!

 

Skąd pomysł na produkcję komór normobarycznych także do użytku prywatnego? Czy jest wiele takich zamówień?

 

Mamy coraz więcej zapytań od osób świadomych działania komory nomobarycznej, które chciałyby korzystać z dobrodziejstw tej terapii w każdej wolnej chwili bez konieczności opuszczenia miejsca zamieszkania. Oczywiście tego typu urządzenie musi być mniejsze i tańsze niż standardowa komora przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej. W tej chwili dopracowujemy szczegóły techniczne tego projektu. Wierzę, że powinniśmy być gotowi w II połowie tego roku, ale już mamy sporo zapytań i myślimy, że w 2020 roku to będzie rozwijająca się gałąź tego biznesu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Zmiany formalno-prawne w Grupie Sanofi w Polsce Biuro prasowe
2024-04-17 | 12:30

Zmiany formalno-prawne w Grupie Sanofi w Polsce

Zmiany formalno-prawne w Grupie Sanofi w Polsce Grupa Sanofi w Polsce łączy dwie spółki, upraszcza nazwę prawną oraz przenosi się do nowego biura. Te inicjatywy są kolejnym
Zdrowie Ruszają poszukiwania beneficjentów Poland Business Run 2024
2024-04-17 | 08:00

Ruszają poszukiwania beneficjentów Poland Business Run 2024

Rozpoczął się nabór wniosków na beneficjentów tegorocznej charytatywnej sztafety biznesowej Poland Business Run. Każdy, kto potrzebuje dofinansowania do zakupu protezy
Zdrowie Z jakich powodów Polacy sięgają po catering?
2024-04-05 | 10:40

Z jakich powodów Polacy sięgają po catering?

Jak wynika z danych Maczfit, aż 69,9% osób decyduje się na wybór cateringu ze względu na chęć zrzucenia kilogramów[1]. Na górze tej listy znajduje się też m.in.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Padają kolejne rekordy generacji energii z OZE. Przez jakość sieci duży potencjał wciąż jest niezagospodarowany

W Polsce padają w ostatnim czasie kolejne rekordy generacji prądu z OZE. – Potencjał wzrostu wciąż jednak mamy bardzo duży – zauważa Krzysztof Cibor z Greenpeace Polska. W tej chwili ten potencjał pozostaje w dużej mierze niewykorzystany m.in. przez regulacje hamujące rozwój energetyki wiatrowej na lądzie i zły stan sieci elektroenergetycznych, który przekłada się na dużą liczbę odmów przyłączania nowych źródeł odnawialnych albo konieczność ich czasowego wyłączania. Ekspert wskazuje, że to dwa najważniejsze zadania dla nowego rządu, który na czerwiec br. zapowiedział już liberalizację tzw. ustawy wiatrakowej.

Edukacja

Polacy mało wiedzą o instytucji rodzicielstwa zastępczego. Dwie trzecie społeczeństwa nigdy nie spotkało się z tym pojęciem

Aż 64 proc. Polaków nigdy nie spotkało się z pojęciem rodzicielstwa zastępczego zawodowego – wynika z badania przeprowadzonego w marcu br. na zlecenie Fundacji Happy Kids. Najliczniejszą grupą, która nie zna tego pojęcia, stanowią respondenci między 18. a 22. rokiem życia. Co 10. badany nie wie, jaka jest różnica między rodzicem zastępczym a rodzicem adopcyjnym. Zdaniem ekspertów brak świadomości ma konsekwencje dla rozwoju instytucji pieczy zastępczej w Polsce.

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.