Nowe kompaktowe kamery Axis z funkcją rejestrowania dźwięku

Nowa kompaktowa kamera sieciowa AXIS M1134 Network Camera to ekonomiczne i łatwe w obsłudze urządzenie oferujące doskonałej jakości obraz w rozdzielczości HDTV (720p). Kamera posiada również wbudowany mikrofon oraz funkcję rejestrowania i nagrywania dźwięku na monitorowanym obszarze. Oferta niedrogich kompaktowych kamer sieciowych z serii M została także rozszerzona o cztery inne nowe urządzenia.
Kompaktowa kamera sieciowa AXIS M1134 Network Camera zapewnia stały kąt widzenia, pozwalając na rejestrowanie obrazu i dźwięku na ściśle zdefiniowanym obszarze. Oferuje rozdzielczość HDTV 720p przy 30 klatkach na sekundę, a dzięki technologiom Axis Lightfinder i Axis Forensic WDR zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, co eliminuje problemy z czytelnością i użytecznością obrazu na potrzeby postępowania wyjaśniającego.
Kamera jest wyposażona w mocowanie CS z wymiennymi obiektywami, co pozwala na łatwą zmianę obiektywu w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki możliwości łatwego i ekonomicznego montażu doskonale sprawdzi się na przykład w branży przemysłowej czy sektorze retail.
Najważniejsze funkcje kamery to:
- Kompaktowa i wszechstronna konstrukcja
- Technologie Lightfinder i Forensic WDR
- Wbudowany mikrofon do nagrywania dźwięku
- Wymienny obiektyw z mocowaniem CS
- Technolgia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265
W linii urządzeń M pojawiły się także cztery inne nowe modele:
- AXIS M1135 Network Camera oraz AXIS M1135-E Network Camera oferujące rozdzielczość 2MP
- AXIS M1137 Network Camera oraz AXIS M1137-E Network Camera o rozdzielczości 5 MP.
Kamery są już dostępne w ofercie Axis.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.