Nowy Area Sales Manager OnRobot w Polsce i krajach bałtyckich
Warszawa, 14.07.2021 - OnRobot powołał Wojciecha Kuchno na stanowisko Area Sales Managera w Polsce i krajach bałtyckich. Wojciech Kuchno będzie odpowiedzialny za rozwijanie sieci partnerskiej, współpracę z klientami i dalsze budowanie świadomości. Jego obowiązki obejmą także współpracę z innymi dostawcami w celu integracji produktów OnRobot z szeroką gamą rozwiązań robotycznych.
Aplikacje współpracujące – prosta i uniwersalna automatyzacja
„Firmy mają różne priorytety – zwiększanie produkcji, podnoszenie jakości, obniżanie kosztów czy spełnianie wymogów bezpieczeństwa, a nowoczesne rozwiązania robotyczne mogą w tym pomóc. W regionie, którym zarządzał będzie Wojciech Kuchno, największy potencjał wykorzystania aplikacji współpracujących widzimy w branży automotive, spożywczej, elektronicznej, farmaceutycznej i chemicznej oraz metalowej i maszynowej, ale możliwości są praktycznie nieograniczone. Elastyczność będąca rezultatem robotyzacji pozwala skalować działalność oraz uodpornić się na sytuację rynkową – firmy ze wszystkich segmentów dostrzegają te aspekty”– mówi Vikram Kumar, General Manager OnRobot w regionie EMEA.
Szybkie wdrożenie, elastyczność zastosowania, łatwe programowanie i przezbrojenie do nowego procesu – to kluczowe cechy rozwiązań OnRobot i aplikacji współpracujących – bezpiecznych, prostych w obsłudze zrobotyzowanych procesów realizowanych przez mniejsze roboty we współpracy z człowiekiem lub bez jego ingerencji.
„Mówimy o tak popularnych zastosowaniach jak pakowanie i paletyzacja, przenoszenie materiałów, obsługa maszyn, kontrola jakości, montaż czy wykańczanie powierzchni. Możliwość stosowania naszych narzędzi z większością dostępnych na rynku cobotów i lekkich robotów przemysłowych ułatwia wdrożenie, obniża koszty i przyspiesza proces automatyzacji” – mówi Wojciech Kuchno, Area Sales Manager OnRobot w Polsce i krajach bałtyckich.
Wojciech Kuchno dołączył do OnRobot 7 lipca 2021 roku. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechanika i Projektowanie Maszyn na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Od jedenastu lat zajmuje się automatyką przemysłową, ze szczególnym uwzględnieniem napędów i sterowania w dziedzinie robotyki – pracował na stanowiskach technicznych oraz sprzedażowych w firmach Parvalux oraz Ultra Robotics. Prywatnie interesuje się historią wojskowości, żużlem, piłką nożną oraz ligą NBA.
O OnRobot
Oferta OnRobot obejmuje szeroki asortyment rozwiązań do zastosowań współpracujących, m.in. chwytaki elektryczne, podciśnieniowe i magnetyczne, czujniki siły i momentu, wielokrotnie nagradzaną technologię chwytania Gecko, system wizyjny 2,5D, wkrętak, zestawy szlifierskie oraz zmieniarki narzędzi. Ta nowa kombinacja produktów od OnRobot umożliwia szybszą i prostszą automatyzację takich zadań jak pakowanie, kontrola jakości, przenoszenie materiałów, obsługa maszyn, montaż oraz wykańczanie powierzchni. Siedziba główna OnRobot znajduje się w duńskim Odense, a biura lokalne mieszczą się w Dallas, Soest (Niemcy), Barcelonie, Warszawie, Szanghaju, Tokio, Singapurze i Budapeszcie. Więcej informacji na stronie: www.onrobot.com/pl
Kontakt z firmą: OnRobot CEE, cee@onrobot.com, +36 70 881 9279
Więcej informacji: Omega Communication, Zofia Bielska, zbielska@communication.pl, +48 882 502 401

Nowy Prezes Związku Browary Polskie

CBAM - szansa czy zagrożenie dla polskiego przemysłu?

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Banki spółdzielcze coraz ważniejsze dla finansowania gospodarki. Współpraca z BGK ma pobudzić lokalne inwestycje
Banki spółdzielcze w coraz większym stopniu odpowiadają za finansowanie rozwoju gospodarki. Ich udział w ostatnich latach wzrósł, a kondycja sektora się poprawiła. Bank Gospodarstwa Krajowego chce wzmocnić współpracę z bankami spółdzielczymi na rzecz finansowania lokalnego rozwoju. To jeden z elementów nowej strategii BGK na lata 2025–2030. Narzędziami, które do tego służą, są gwarancje BGK.
Prawo
Przedstawienie projektu przez KE oznacza początek dyskusji nad nowym siedmioletnim budżetem. W PE zdania co do jego kształtu są podzielone

16 lipca br. Komisja Europejska przedstawi propozycję wieloletnich ram finansowych. To będzie dopiero początek wytężonych prac nad kształtem nowego budżetu i trudnych dyskusji na ten temat, bo wśród państw członkowskich, ale też w różnych frakcjach parlamentarnych jest wiele różnic dotyczących szczegółowych rozwiązań. Chodzi m.in. o podejście do wspólnego zadłużania się, nowych źródeł zasobów UE czy rozszerzania kompetencji UE.
Konsument
Konflikty i żywioły wpływają na wakacyjne plany Polaków. Bezpieczeństwo coraz ważniejsze przy wyborze letniej destynacji

Sytuacja geopolityczna i pogodowa sprawia, że Polacy coraz rozważniej podchodzą do wyboru wakacyjnych kierunków. Choć nieprzewidziane zdarzenia mogą się zdarzyć w każdym miejscu na świecie, to minimalizowaniu ryzyka służą m.in. sprawdzanie ostrzeżeń dla podróżnych na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych, rejestracja w systemie Odyseusz, który zadziała w razie kryzysowej sytuacji, a także wyjazd z ubezpieczeniem turystycznym. Koszty ewentualnego leczenia czy repatriacji znacząco przewyższają bowiem wysokość składki.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.