NOWY MONITOR PROFESJONALNY LED FIRMY PANASONIC DOSTĘPNY JUŻ NA RYNKU
Użytkownicy mogą korzystać z łączności AVoIP, wysokiej jakości obrazu, prostej instalacji i konfiguracji oraz wsparcia firmy Panasonic.
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś swój pierwszy monitor profesjonalny LED, który jest najnowszym dodatkiem do oferty monitorów profesjonalnych. Model LED TL-110AD12AW o przekątnej 110 cali jest idealny do zastosowania w szkolnictwie wyższym, salach wykładowych, akademickich oraz środowiskach korporacyjnych. Zapewnia wyjątkową wydajność i łatwość konfiguracji zaraz po rozpakowaniu, oferując większą elastyczność instalacji oraz łączność.
Uniwersalny monitor LED wykorzystuje wieloletnie, niezrównane doświadczenie firmy Panasonic w zakresie łączności i konfigurowalności opartej na protokole IP, jednocześnie spełniając najważniejsze oczekiwania klientów wobec monitora profesjonalnego. Charakteryzuje się jasnością 700 cd/m² oraz rozstawem pikseli 1,27 mm, zapewniając wysoką jakość obrazu bez zniekształceń kolorów, nawet w jasnym otoczeniu.
Uwolnienie pełnego potencjału AVoIP
Po raz pierwszy w przypadku monitora LED, 110-calowy model firmy Panasonic jest wyposażony w liczne gniazda Intel® SDM, co umożliwia bezproblemową integrację AVoIP z różnymi zastrzeżonymi kartami funkcyjnymi lub kartami innych producentów. Dzięki temu klienci mogą w pełni wykorzystać potencjał AVoIP, poprawiając komunikację i współpracę między wieloma urządzeniami w różnych lokalizacjach.
Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na monitory wielkoekranowe, które oferują wysoką jakość obrazu oraz są łatwe w obsłudze i instalacji. Większość dostępnych na rynku produktów tego typu posiada złożone systemy, które są trudne i czasochłonne w obsłudze, a jednocześnie nie są kompatybilne z innymi urządzeniami. Nasz 110-calowy monitor LED typu "wszystko w jednym" z technologią Intel® SDM jest odpowiedzią na te wyzwania, zapewniając zwiększoną interoperacyjność, ponieważ klienci poszukują kompleksowych rozwiązań opartych na protokole IP, które spełnią złożone wymagania projektowe — powiedział Hartmut Kulessa, European Marketing Manager for Visual System Solutions w Panasonic Connect Europe.
Wzrost zrównoważonego rozwoju i efektywności
Monitor LED firmy Panasonic wyróżnia się ekologiczną konstrukcją oraz opatentowaną technologią APL (Average Picture Level), która dostosowuje jasność i moc w zależności od środowiska instalacji. Dzięki temu możliwa jest ciągła praca urządzenia przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii. Wyposażony w technologię zapobiegającą wypaleniu i oferującą korekcję, rozwiązuje problemy związane z długotrwałym wyświetlaniem, zapewniając stałą, wysoką jakość obrazu.
Nowy produkt od Panasonic z dostępem z przodu ułatwia wymianę czy naprawę części w razie potrzeby. Jego kompatybilność ze zdalnymi usługami zarządzania umożliwia monitorowanie stanu urządzenia w czasie rzeczywistym, co pozwala na zaplanowanie działań konserwacyjnych z wyprzedzeniem, zapewniając spokój ducha i minimalizując niepotrzebne przestoje.
Szybka i elastyczna instalacja od razu po wyjęciu z pudełka
110-calowy monitor LED typu all-in-one firmy Panasonic jest lżejszy i cieńszy niż tradycyjne urządzenia, co znacznie ułatwia jego instalację. Jest wysyłany w stanie częściowo zmontowanym, co skraca czas konfiguracji. Dzięki dołączonym elementom montażowym można go szybko zainstalować i rozpocząć użytkowanie, podłączając do urządzenia odtwarzającego za pomocą HDMI™. Dzięki łączności opartej na protokole IP, okablowanie jest znacznie zredukowane, co dodatkowo zwiększa skalowalność.
Model LED TL-110AD12AW będzie dostępny w sprzedaży od 4 kwartału 2024 roku.
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
AI w służbie analityki danych: nowe rozwiązania dla firm
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.