Odkurzacze marki Electrolux otrzymały nagrodę iF DESIGN AWARD 2020
iF Design Award to jeden z najważniejszych i najbardziej popularnych na świecie konkursów w dziedzinie designu, w którym co roku bierze udział kilka tysięcy firm. Od 67 lat certyfikaty iF Design Award uznawane są jako symbol doskonałości projektowej. W tegorocznej edycji, 78 niezależnych międzynarodowych ekspertów oceniało 7300 zgłoszeń z 56 krajów. Wśród nagrodzonych firm znalazła się marka Electrolux doceniona za dwa produkty: Odkurzacz bezprzewodowy Pure Q9 oraz odkurzacz workowy Pure D8.2.
Za nami wyniki jednego z najstarszych i najbardziej liczących się na świecie konkursów skupiających się na wyjątkowym designie – iF DESIGN AWARD 2020. Konkurs po raz pierwszy zorganizowany został w 1953 r. i od tej pory, co roku w jednej z siedmiu kategorii konkursowych, wyłania najlepiej zaprojektowane produkty gospodarstwa domowego.
W bieżącej edycji, niezależne międzynarodowe jury postanowiło uhonorować nagrodą iF Design Award dwa produkty Electrolux.
Docenione zostały odkurzacze marki, wyróżniające się designem i innowacjami technicznymi na najwyższym poziomie. Jednym z nich jest Pure Q9, czyli najcichszy bezprzewodowy odkurzacz 2w1. Gwarantuje doskonałą skuteczność, sprzątanie bez wysiłku i wygodę użytkowania. A to wszystko dzięki najnowszym technologiom zapewniającym ergonomię na najwyższym poziomie. Co więcej, PURE Q9 to nie tylko niezawodność, ale także wyjątkowy design i nowoczesny wygląd. Urządzenie Electrolux posiada aluminiową ramę ze skórzanym uchwytem, który świetnie sprawdza się jako delikatne wykończenie rączki odkurzacza. Ciekawe wzornictwo produktu powoduje, że może stać w dowolnym pomieszczeniu w domu, będąc zawsze pod ręką i w gotowości do pracy.
Drugi wyróżniony produkt to odkurzacz Pure D8.2, czyli najcichszy odkurzacz workowy
w portfolio Electrolux. Dzięki zaawansowanym technologiom, gwarantuje najwyższy poziom sprzątania, jednocześnie przy maksymalnej redukcji hałasu (jego maksymalny poziom wynosi 57 dB). Pure D8.2 wyróżnia też nowoczesny design, czyli matowe i gładkie wykończenie oraz elementy harmonijnie współgrające z tekstylną strukturą. Co więcej, 55% produktu wykonane jest
z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu iF DESIGN AWARD 2020 odbędzie 4 maja 2020 w Berlinie w legendarnym Friedrichstadt-Palast.
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.