OHAUS wprowadza na rynek nową generacją mieszadeł z płytą grzejną
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
OHAUS Corporation, czołowy światowy producent wag i urządzeń laboratoryjnych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej generacji mieszadeł z płytą grzejną Guardian 5000. Nowe mieszadła z płytą grzejną zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wszechstronności w codziennym użytkowaniu w zastosowaniach badawczych, akademickich i przemysłowych.
Mieszadła z płytą grzejną Guardian 5000 oferują wydajne funkcje podgrzewania i mieszania, osiągając temperatury do 550°C. Posiadają trzy tryby regulacji temperatury umożliwiające podgrzanie szybkie lub precyzyjne bez przegrzania. Do wyboru jest pięć modeli z trzema rozmiarami płyt, aby sprostać różnym potrzebom.
Funkcje SafetyHeat™ i SmartHeat™, z których znane są produkty OHAUS, w połączeniu z nowym systemem Run Dry Protection zapewniają najwyższe bezpieczeństwo podczas pracy. Ponadto system SmartRate™ obsługuje szeroki zakres intensywności podgrzewania i mieszania: od szybkiego i intensywnego po delikatne i precyzyjne, z szeroką gamą akcesoriów poszerzających wachlarz zastosowań.
Przyjazny dla użytkownika interfejs jest wyposażony w duży, jasny wyświetlacz LCD z przyciskami ułatwiającymi obsługę. Port RS-232 umożliwia zdalne sterowanie i rejestrowanie danych.
— Z przyjemnością przedstawiamy nową generację naszych mieszadeł z płytą grzejną, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach naszych klientów — powiedział Fangyuan Zhao, Product Manager Lab Equipment w OHAUS Corporation. — Te mieszadła z płytą grzejną oferują niezrównane bezpieczeństwo i wszechstronność, dzięki czemu idealnie nadają się do szerokiego zakresu zastosowań związanych z ogrzewaniem i mieszaniem.
Więcej informacji o mieszadłach z serii Guardian™5000 można znaleźć na stronie www.ohaus.com.
# # #
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey (USA) to firma produkująca szeroką gamę wag elektronicznych i mechanicznych o wysokiej precyzji, które spełniają wymagania niemal każdego zastosowania. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz w niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

Maksymalna wydajność, minimalne wymiary — Ohaus przedstawia wirówkę podłogową i

Medisept rozpoczyna milionowe inwestycje na Felinie

Jubileuszowa gala 10-lecia Fundacji Adamed.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.