Pactus.eu – nowa marka z doświadczeniem w odzyskiwaniu należności dla branży TSL


Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut
ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl
W dynamicznie zmieniającym się sektorze transportu, spedycji i logistyki efektywne zarządzanie finansami to klucz do sukcesu. Wieloletnia specjalizacja pracowników TC Inkasso w rozwiązywaniu problemów płatniczych w tym segmencie pozwoliła lepiej poznać i zrozumieć specyfikę branży transportowej. Nowa marka Pactus.eu – to powiew świeżości, wynikający z nowych produktów dostosowanych do specyfiki sektora TSL, wysoka skuteczność działań, ale przede wszystkim gwarancja zrozumienia potrzeb każdej ze stron zaangażowanych w spór płatniczy. Jej celem jest nie tylko ochrona biznesu transportowego przed opóźnionymi płatnościami – ale przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstw w tej branży.
Rebranding – nowe barwy, nowa energia, nowe produkty
Od 17 czerwca 2024 roku, TC Inkasso (wcześniej Transcash.eu) oficjalnie zmieniło nazwę na Pactus.eu. To symbol nowej tożsamości oraz odświeżonej misji i wizji firmy. Zmiany obejmują nowoczesne logo, całkowicie nową stronę internetową oraz intuicyjny Panel Klienta, który umożliwia wygodne zarządzanie sprawami online. W kolejnych miesiącach światło dzienne ujrzą nowe produkty szyte na miarę potrzeb branży TSL.
- Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy pozwalają nam skutecznie wspierać naszych klientów w odzyskiwaniu należności. Co ważne – odbywa się to przy równoczesnym zrozumieniu potrzeb zarówno strony czekającej na płatność, jak i jej kontrahenta. Zmiana nazwy na Pactus.eu to krok w stronę lepszej komunikacji i efektywności, ale nasze wartości, czyli profesjonalizm, uczciwość, transparentność i zaangażowanie, pozostają niezmienne – mówi Bartłomiej Socha, CEO Pactus.eu.
Jednym z priorytetowych działań spółki Pactus.eu jest także poprawa bezpieczeństwa na platformie Trans.eu, z którą jest ściśle związana. Jej użytkownicy powinni mieć poczucie spokoju i braku obawy o otrzymanie zapłaty za wykonaną pracę. Dzięki temu będą mogli skupić się na rozwijaniu i prowadzeniu swojej firmy. W przypadku pojawienia się problemu z płynnością finansową – niezbędnego wsparcia udzieli Pactus.eu – zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnością rozwiązywania problemów specyficznych dla branży transportowej.
Elastyczne możliwości współpracy
Pactus.eu oferuje dwa modele odzyskiwania należności:
- Na koszt dłużnika: po odzyskaniu należności głównej koszt windykacji pokrywa dłużnik.
- Na koszt wierzyciela: należność główna może być odzyskiwana wraz z ustawową rekompensatą 40/70/100 Euro
W obu przypadkach klient płaci prowizję tylko wtedy, kiedy odzyskiwanie należności jest zakończone sukcesem. Oznacza to, że prowizja jest naliczana jedynie od realnie odzyskanej kwoty zaległości. Dodatkowo, co ważne, w swoich działaniach pracownicy Pactus.eu dbają o relacje pomiędzy stronami zaangażowanymi w sprawę.
Pactus.eu? Yes, please!
Pactus.eu obszarem swojego działania obejmuje cały rynek europejski. Znajomość międzynarodowego prawa przewozowego, wiedza w zakresie przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach wspólnoty europejskiej, a przede wszystkim wieloletnia praktyka w prowadzeniu spraw z podmiotami zagranicznymi – to recepta na sukces Pactus.eu.
- Rozumiemy specyfikę branży TSL – nie tylko na rynku krajowym. Potrafimy się komunikować z klientami z całej Europy, a proponowane przez nas rozwiązania są dostosowane do potrzeb międzynarodowego klienta – podsumowuje Bartłomiej Socha.

DPD Mobile z kolejnymi państwami na mapie Europy. Wysyłki międzynarodowe z aplikacji już do 20 państw

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Polska produkcja rowerów wodorowych coraz bliżej - Groclin ogłasza plany
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.