PANASONIC CONNECT NADAJE CERTYFIKATY URZĄDZENIOM TOUGHBOOK Z SYSTEMEM RED HAT EN
Nowy certyfikat przyspiesza innowacje dla pracowników w zadaniach krytycznych.
Dział Rozwiązań Mobilnych (TOUGHBOOK) firmy Panasonic Connect Europe ogłosiło dziś współpracę z Red Hat, światowym liderem w zakresie oprogramowania open source dla przedsiębiorstw, w celu certyfikacji urządzeń TOUGHBOOK w systemie Red Hat Enterprise Linux. Certyfikacja ta zapewnia elastyczność klientom potrzebującym bezpiecznych rozwiązań opartych na systemie Linux, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla agencji rządowych, wykonawców i integratorów systemów.
Wiele sektorów rządowych wymaga urządzeń mobilnych, które chronią wrażliwe dane i spełniają surowe standardy bezpieczeństwa. Dzięki wprowadzeniu certyfikowanych urządzeń TOUGHBOOK z systemem Red Hat Enterprise Linux, klienci zyskują większy wybór w zakresie bezpiecznego środowiska urządzeń. To pozwala agencjom dostosować swoje mobilne rozwiązania do konkretnych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, jednocześnie korzystając z odpornej trwałości i niezawodności urządzeń TOUGHBOOK.
„Współpraca z Red Hat w celu certyfikacji naszych urządzeń TOUGHBOOK z systemem Red Hat Enterprise Linux podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie zaawansowanych, bezpiecznych i elastycznych rozwiązań technologicznych dla najważniejszych branż na świecie” – powiedział Steven Vindevogel, szef TOUGHBOOK EU. „Ta współpraca pokazuje, że nasze urządzenia spełniają najwyższe standardy niezawodności i wydajności, oferując naszym klientom elastyczność i wsparcie potrzebne do zastosowań o krytycznym znaczeniu”.
Przejmując wewnętrznie proces certyfikacji, Panasonic Connect minimalizuje potrzebę inwestowania dodatkowego czasu i zasobów przez zapracowane zespoły IT w samodzielną certyfikację i testowanie. W branży, w której szybkość i wydajność mają kluczowe znaczenie, takie podejście umożliwia agencjom szybkie ustanawianie, wdrażanie i utrzymywanie swoich rozwiązań obliczeniowych.
"Dodanie TOUGHBOOKA do naszej oferty certyfikowanego sprzętu umożliwia klientom z sektora rządowego bezproblemowe dostosowanie swojej technologii zarówno do ich potrzeb operacyjnych, jak i wymogów zgodności" – powiedział Julio Guijarro, CTO EMEA w Red Hat. "Stawiając na pierwszym miejscu wyjątkowe wymagania klientów, wspieramy kluczowych pracowników w napędzaniu innowacji, zwiększaniu wydajności i wspieraniu sukcesu bardzo ważnych misji".
Modele TOUGHBOOK 55mk3 i TOUGHBOOK 33mk4 mają teraz certyfikat Red Hat Enterprise Linux, a wkrótce dołączą do nich kolejne modele. Najnowsze informacje można znaleźć na stronie www.toughbook.eu.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie MŚP otrzymają większe wsparcie w ekspansji międzynarodowej. To cel nowej inicjatywy sześciu instytucji
Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw otrzymają kompleksowe wsparcie na potrzeby zwiększania konkurencyjności na arenie międzynarodowej. Taki jest cel wspólnej inicjatywy instytucji zrzeszonych w Grupie PFR pod szyldem Team Poland. Obejmuje ona zarówno wsparcie kapitałowe, w postaci gwarancji, pożyczek czy ubezpieczenia, jak i doradztwo oraz wsparcie promocyjne i informacyjne, dzięki czemu mikro-, małym i średnim firmom łatwiej będzie podjąć decyzję o ekspansji zagranicznej. Pierwszy projekt dotyczy wsparcia dla firm zainteresowanych uczestnictwem w odbudowie Ukrainy.
Bankowość
RPP zgodna co do potrzeby obniżania stóp procentowych. Trwają dyskusje dotyczące tempa tych decyzji

W lipcu Rada Polityki Pieniężnej po raz drugi w tym roku obniżyła stopy procentowe, określając swój ruch mianem dostosowania. W kolejnych miesiącach można oczekiwać kolejnych obniżek, ale ich tempo i termin będą zależeć od efektów dotychczasowych decyzji i wzrostu płac. Docelowo główna stopa procentowa ma wynosić 3,5 proc. Te okoliczności sprzyjają kredytobiorcom.
Handel
Umowa z krajami Mercosur coraz bliżej. W. Buda: Polska nie wykorzystała swojej prezydencji do jej zablokowania

– Polska podczas prezydencji w Radzie UE nie wykorzystała szansy na obronę swoich interesów w sprawie umowy z krajami Mercosur – ocenia europoseł PiS Waldemar Buda. W jego ocenie polski rząd, mimo sprzeciwu wobec zapisów umowy, nie zbudował w UE sojuszy niezbędnych do jej odrzucenia. Porozumienie o wolnym handlu spotyka się przede wszystkim z protestami europejskich rolników, którzy obawiają się zalania wspólnego rynku tańszą żywnością z krajów Ameryki Południowej. Według europosła wszystko może się rozegrać w najbliższych tygodniach.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.