PANASONIC ROZSZERZA LINIĘ PRODUKTÓW INTEL® SDM
Projektory i wyświetlacze firmy Panasonic, które są zgodne ze specyfikacją Intel® Smart Display Module (SDM), współpracują z gamą płyt funkcjonalnych zarówno od producenta, jak i od firm trzecich
Firma Panasonic Connect Europe ogłosiła rozszerzenie swojej gamy produktów kompatybilnych z gniazdami spełniającymi specyfikację Intel® SDM podczas targów ISE 2024, potwierdzając swoje zaangażowanie w elastyczność i wybór poprzez swoje rozwiązania wizualne. Dzięki zastosowaniu specyfikacji Intel® SDM systemy wizyjne firmy Panasonic mogą ewoluować wraz z potrzebami klientów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie się do nowych trendów przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności, wydajności i zrównoważonego rozwoju.
Wdrażając korzyści z kompatybilności ze specyfikacją Intel® SDM
W sytuacji, gdy nie pojawił się jeszcze dominujący standard AVoIP, kompatybilność ze specyfikacją Intel® SDM przynosi wiele korzyści, w miarę jak przemysł przechodzi do rozgłaszania N-to-N za pomocą AVoIP.. Wybór płyt zgodnych ze specyfikacją Intel® SDM pozwala klientom wybrać standard AVoIP, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, co redukuje urządzenia konwersyjne, upraszcza złożoność systemu i umożliwia przesyłanie treści multimedialnych na duże odległości przy użyciu ekonomicznego kabla CAT5/6.
Zdobywanie zaufania dzięki rygorystycznym testom
Wizją firmy Panasonic Connect jest przyszłość, w której rozwiązania wizualne przekształcają się w wysokowydajne terminale na krawędzi sieci, zwiększając funkcjonalność przy jednoczesnym minimalizowaniu złożoności systemu. Projektory i wyświetlacze zgodne ze specyfikacją Intel® SDM współpracują z szeroką gamą zastrzeżonych kart funkcyjnych firmy, jak i osób trzecich. Rzetelna weryfikacja wewnętrzna tych płyt modułów potwierdza ich zdolność do współpracy i budzi zaufanie oraz pewność klientów.
Panasonic Connect będzie kontynuować weryfikację komponentów PC zawierających procesory nowej generacji oraz karty funkcjonalne zgodne z różnymi standardami AVoIP, takimi jak NDI,® SDVoE™, IPMX i inne. Pracuje także nad specjalnymi integracjami z platformą IT/IP KAIROS, które umożliwiają płynne nadawanie i przesyłanie strumieniowe na żywo od początku do końca.
Panasonic oferuje pełen zestaw produktów kompatybilnych z technologią Intel® SDM i będzie nadal rozwijać partnerstwa w celu wspierania zgodnych produktów firm trzecich, takich jak nowo uruchomiona platforma Crestron DM NVX dostępna na technologii Intel® DM, która będzie prezentowana na stoisku Panasonic podczas targów ISE, mówi Hartmut Kulessa, European Marketing Manager for Visual System Solutions w Panasonic Connect Europe. Ta zmiana zapewnia klientom dostosowane aplikacje, które upraszczają układy systemów i poprawiają niezawodność, zmniejszając zależność od serwerów multimediów, konwerterów sygnału, przełączników, szaf, i innych urządzeń peryferyjnych.
Korzyści dla zrównoważonego rozwoju
Korzyści zrównoważonego podejścia opartego na technologii Intel® SDM obejmują możliwość modułowej modernizacji punktów końcowych wyświetlacza bez konieczności całkowitej wymiany jednostki oraz elastyczność w zakresie łączności, przy jednoczesnym redukowaniu zużycia zasobów i emisji dwutlenku węgla. To podejście ogranicza konieczność korzystania z dodatkowego sprzętu peryferyjnego, co przyczynia się do obniżenia zużycia energii i jest zgodne z celami zrównoważonego rozwoju operatorów. Użytkownicy własnych kart funkcjonalnych mogą także korzystać z zoptymalizowanego procesu rozwiązywania problemów oraz zdalnego zarządzania urządzeniem za pomocą oprogramowania Multi Monitoring & Control. Wszystko to uzupełniane jest przez usługi serwisowe od wspólnego producenta.
Aby uzyskać więcej informacji na temat systemów wizyjnych firmy Panasonic obsługujących technologię Intel® SDM i ich zgodności z zastrzeżonymi kartami i płytami funkcyjnymi innych firm, kliknij tutaj.
Na stoisku Panasonic na targach ISE prezentowane są rozwiązania następujących partnerów:
- Crestron
- Matrox
- Apantac
- Birddog
- Hive
- FRAMR
- Spinetix
- Sedna
- ETC Onlyview
- Advantech
- Giada
- Aaeon
- Axiomtek
- GigaIPC

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.