Komunikaty PR

Pierwszym gościem SOFTSWISS Excellence Talks w Poznaniu jest legenda Formuły 1

2024-12-06  |  08:00
Biuro prasowe
Kontakt
Daryna Mihdal
SmartContent

ul. Walecznych 5
50-341 Wrocław
press|smart-content.pro| |press|smart-content.pro
726127344
https://smart-content.pro/
Do pobrania Komunikat ( 0.03 MB )

4 grudnia 2024 roku w Poznaniu, w głównym biurze międzynarodowej firmy technologicznej SOFTSWISS, odbyło się inauguracyjne wydarzenie nowego projektu – SOFTSWISS Excellence Talks. Spotkania będą odbywać się co kwartał, a ich celem jest rozwijanie lokalnej społeczności specjalistów oraz budowanie wzajemnych stosunków firmy z wiodącymi instytucjami edukacyjnymi.

Andriej Starovojtov, Co-CEO SOFTSWISS, powitał gości na spotkaniu inauguracyjnym, a Rubens Barrichello, legenda wyścigów Formuły 1 i niezależny dyrektor SOFTSWISS w Ameryce Łacińskiej, wygłosił przemówienie dla pracowników firmy, a następnie odpowiedział na pytania publiczności i nagrodził osoby, które poruszyły najciekawsze tematy.


Andriej Starovojtov zauważył, że „SOFTSWISS nie tylko wyznacza standardy technologicznego lidera w obszarze rozrywki, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, ale również aktywnie wspierając rozwój lokalnych społeczności. Projekt SOFTSWISS Excellence Talks ułatwi nam dzielenie się zdobytym doświadczeniem i stanie się rozpoznawalną inicjatywą wspierającą otwarty dialog i pomagającą umocnić biznesowe kontakty lokalnych partnerów i młodych talentów”.


 

Podczas swojej przemowy Rubens Barrichello podkreślił, jak doświadczenie zdobyte w planowaniu strategicznym, podejmowaniu decyzji oraz pracy zespołowej w niezwykle konkurencyjnym środowisku wyścigów samochodowych może być wykorzystane do budowania efektywnych zespołów, wspierania dynamicznej ekspansji biznesu oraz rozwoju osobistego.


„Inauguracja projektu SOFTSWISS Excellence Talks w Polsce jest wyjątkowo inspirująca, ponieważ to tutaj pracuje jedna trzecia naszej firmy. W efekcie możemy zarówno dzielić się swoim doświadczeniem, jak i tworzyć nowe możliwości dla rozwoju, współpracować ze specjalistami i lokalnymi instytucjami. Jestem przekonany, że projekt stanie się przestrzenią do komunikacji i wymiany doświadczeń, a także wniesie znaczący wkład w rozwój regionu” – takimi słowami Rubens Barrichello podsumował spotkanie.


 

SOFTSWISS Excellence Talks będzie odbywać się regularnie, raz na kwartał, a tematyka spotkań będzie skupiona przede wszystkim na technologiach, innowacjach oraz kluczowych kompetencjach lidera. Firma planuje rozwijać projekt, uwzględniając nowe inicjatywy, a do tego liczy na współpracę z instytucjami edukacyjnymi i lokalną społecznością biznesową.

Działania firmy w Polsce już niejednokrotnie były wyróżnione licznymi tytułami i nagrodami. W 2024 roku firma SOFTSWISS otrzymała certyfikat Great Place To Work®. W ubiegłym miesiącu przyznano jej również nagrodę Honorary Award w kategorii „Pomagam, ile mogę” za wiele działań podjętych w Poznaniu w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

O firmie SOFTSWISS

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, będąca pionierem w tworzeniu kryptowalutowych rowiązań dla branży rozrywkowej online, która w 2024 roku świętuje swoje 15-lecie. Główne oddziały przedsiębiorstwa znajdują się w Warszawie i Poznaniu, a także na Malcie i w Gruzji. Łączna liczba pracowników, w tym również pracujących zdalnie, to ponad 2000 osób, z czego ponad 600 pracuje w Polsce. W 2024 r. firma otrzymała w Polsce certyfikat Great Place to Work®.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: SmartContent
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Wsparcie dla oszczędzających na wkład własny zamiast dla kredytobiorców. Eksperci proponują inne podejście do rządowych programów mieszkaniowych

Gigantyczne zainteresowanie Bezpiecznym Kredytem 2 proc., wprowadzonym przez poprzedni rząd w 2023 roku, wywindowało ceny mieszkań. Po roku obietnic związanych z wprowadzeniem zapowiadanego w kampanii wyborczej Kredytu na Start 0 proc. obecny rząd wycofał się z planów uruchomienia projektu, zapowiada jednak przedstawienie nowych rozwiązań. Zdaniem dr. Jacka Furgi z Centrum Procesów Bankowych i Informacji powinny one wspierać budowanie potencjału finansowego przyszłych kredytobiorców, zamiast zachęcać do sięgania po kredyt.

Transport

Obawy o serwis mogą zniechęcać do zakupu samochodów elektrycznych. W Polsce brakuje wyspecjalizowanych w tym warsztatów

Obawy o serwis i jego koszty sprawiają, że część osób odkłada zakup bezemisyjnego pojazdu na później. Wskazuje na to co 11. Polak – wynika z Barometru Nowej Mobilności. – Serwis samochodów elektrycznych w kontekście cen nie różni się aż tak bardzo od samochodu spalinowego, a jest nawet tańszy – ocenia Bartosz Jeziorański, założyciel i dyrektor generalny EV Repair.

Handel

Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń

W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.