Play2Chill ogłosiło datę premiery prologu Motorcycle Mechanic Simulator 2021
4 czerwca na platformie Steam dostępny będzie prolog Motorcycle Mechanic Simulator 2021, autorskiej gry z portfolio produkcyjnego notowanej na rynku NewConnect spółki Play2Chill. Propozycja jest przede wszystkim źródłem rozrywki dla fanów motoryzacji, a także wiedzy na temat funkcjonowania pojazdów jednośladowych oraz sposobach ich tuningu. Wishlista MMS 21 na platformie Steam wynosi obecnie ponad 80 tys. zapisów. Premiera pełnej wersji gry na PC trafi do sprzedaży w III kwartale 2021.
– Motorcycle Mechanic Simulator 2021 to aktualnie najważniejszy tytuł w naszym portfolio. Prolog gry udostępnimy na platformie Steam już w najbliższy piątek. Przygotowaliśmy istotną aktualizację graficzną i nowe funkcje, m.in. system ręcznego malowania części, nowe typy motocykli, w tym pojazd terenowy. W grze będzie również dostępna opcja swobodnej jazdy – mówi Tomasz Róziecki, prezes Play2Chill SA.
Punktem odniesienia dla koncepcji MMS 2021 jest Car Mechanic Simulator od Grupy PlayWay. Gra do tej pory zdobyła 94 proc. pozytywnych ocen użytkowników platformy Steam. Wersja na PC sprzedała się w nakładzie 1,6 mln sztuk.
- W Motorcycle Mechanic Simulator 2021 stawiamy na większą modularność pojazdów, każdy z nich będzie składał się z blisko 400 w pełni demontowalnych części. Wśród aspektów, nad którymi pracujemy, jest także customizacja. Gracz otrzyma szeroki zakres narzędzi do pracy z częściami, aby z dużą swobodą tworzyć swoje wymarzone motocykle. Warto podkreślić, że pełna wersja MMS 21 będzie cross promowana na Steam-ie w pakiecie z CMS. Jesteśmy przekonani, że przełoży sią to na zwiększoną widoczność naszego projektu wśród graczy – dodaje Tomasz Róziecki.
Premiera pełnej wersji Motorcycle Mechanic Simulator 2021 planowana jest w III kwartale 2021. W styczniu Play2Chill udostępniło demo gry. Celem takiego działania, poza aspektem marketingowym, było zbudowanie aktywnej społeczności, która jest zaangażowana w dopracowanie jej pełnej wersji. Od początku roku w demo zagrało ponad 70 tys. osób. Wishlista MMS 2021 na platformie Steam wynosi ponad 80 tys. zapisów. Współwydawcą tytułu jest PlayWay.
- Jedną z nowości MMS 21, którą zaoferujemy będzie możliwość urządzenia własnej przestrzeni do pracy. To rozwiązanie raczej przybliża MMS 21 do gry House Flipper, niż Car Mechanic Simulator. HF to kolejny sprzedażowy hit wydany przez PlayWay-a. W naszej grze planujemy kilka lokacji, w których będą mieściły się garaże, a w nich wiele ciekawych zadań – mówi Tomasz Róziecki.
Strategia biznesowa Play2Chill koncentruje się na produkcji średniobudżetowych gier z gatunku symulacyjno-strategicznych oraz symulacyjnych w wersji na komputery osobiste i konsole. W perspektywie długookresowej spółka planuje rozwój działalności w segmencie wydawniczym poprzez przejmowanie oraz portowanie gier od zewnętrznych deweloperów na konsolę Nintendo Switch, a także wsparcie wydawnicze podmiotów powiązanych ze spółką, takich jak FrogVille Games.
Do końca br. w portfolio Play2Chill mają ukazać się materiały demonstracyjne innych gier, takich jak Aztec Empire, czy przygotowywanej przez zespół FrogVille Games - Far North Survival.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.