Komunikaty PR

PowerWalker VI MS - funkcjonalne źródło energii i dla domowego PC, i dla biurowe

2020-09-28  |  11:00
Biuro prasowe

PowerWalker VI MS to nowa seria zasilaczy UPS do domów i małych biur. Urzekać ma przede wszystkim ich praktyczność. Oferują one osiem gniazdek, ochronę sieci LAN, port USB do ładowania urządzeń i pozwalają na łatwą wymianę ogniw. A to wszystko w kompaktowej obudowie z opcją montażu na ścianie.

Zasilacze awaryjne PowerWalker VI MS to konstrukcje typu line-interactive. Producent wyposażył je w osiem gniazdek. Cztery z nich oferują podtrzymanie zasilania dla kluczowego sprzętu, pozostałe można wykorzystać jako źródło energii dla mniej krytycznych urządzeń. UPS-y będą dostępne w wariantach o mocy od 360 W do 600 W, a każdy z nich ma moduł AVR automatycznie regulujący napięcie. Powinny więc sprawdzić się w roli źródła energii dla również mocniejszych PC i stacji roboczych wraz z peryferiami.

 

Zasilacze UPS PowerWalker VI MS posiadają gniazda LAN, dzięki którym mogą chronić domowe urządzenia sieciowe. Umieszczony na górnej ściance port USB (2.1 A) pozwala na ładowanie urządzeń, np. smartfonów czy tabletów. Drugie złącze USB, znajdujące się z boku obudowy, umożliwia monitoring parametrów pracy UPS-a. Dzięki wsparciu interfejsu HID, nie jest do tego celu potrzebne dodatkowe oprogramowanie. Jeśli jednak użytkownik zechce z takowego skorzystać, producent udostępnia aplikację ViewPower.

Według zapewnień producenta, zasilacze awaryjne PowerWalker VI MS pozwalają na łatwą wymianę ogniw na nowe. Dodatkowym udogodnieniem ma być możliwość montażu UPS-ów na blatach biurek i ścianach. Tym samym mogą one znaleźć się niemal wszędzie tam, gdzie listwy zasilające. Seria PowerWalker VI MS ma trafić do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni. Dostępne będą modele z gniazdami typu F (Schuko), E (francuskie) i G (UK). Ceny poszczególnych wariantów nie zostały na razie ujawnione.

 

Dane techniczne:

 

  • Moc pozorna / moc czynna: 
    • PowerWalker VI 600 MS: 600 VA / 360 W;
    • PowerWalker VI 800 MS: 800 VA / 480 W;
    • PowerWalker VI 1000 MS: 1000 VA / 600 W;
  • Czas przełączania w tryb podtrzymania: typowo 6 ms
  • Zakres napięcia wejściowego: 170 - 280 VAC 
  • Napięcie wyjściowe: 230 V (+/- 10%), 50/60 Hz
  • Porty: 
    • USB ze wsparciem HID - komunikacja
    • USB - do ładowania urządzeń (5 V / 2.1 A)
    • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Ethernet
  • gniazdka:
    • 8 x typu F (Schuko) lub E (francuskie) lub G (UK)
  • Zastosowane ogniwa:
    • PowerWalker VI 600 MS: 1 x 7 Ah / 12 V
    • PowerWalker VI 800 MS: 1 x 9 Ah / 12 V
    • PowerWalker VI 1000 MS: 1 x 9 Ah / 12 V
  • Czas ładowania: 6 - 8 godzin do 90%
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie IFA 2024: MSI wprowadza na rynek laptopy AI+ z procesorami nowej generacji Biuro prasowe
2024-09-04 | 10:00

IFA 2024: MSI wprowadza na rynek laptopy AI+ z procesorami nowej generacji

MSI z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowej generacji laptopów do gier oraz pracy biurowej z technologią AI+. Urządzenia wyposażone w procesory Intel® Core™ Ultra (Seria
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-09-04 | 09:45

SHEIN Rozwija Centrum Technologiczne w Europie

SHEIN – międzynarodowy sklep z modą oraz produktami lifestyle’owymi – poszukuje w Polsce talentów z obszarów technologii do swojego niedawno uruchomionego Europejskiego Centrum Technologicznego SHEIN
IT i technologie Brother rozbudowuje ofertę o 4 monochromatyczne lasery z serii TonerBenefit
2024-09-04 | 08:15

Brother rozbudowuje ofertę o 4 monochromatyczne lasery z serii TonerBenefit

Firma Brother wprowadziła do portfolio cztery kompaktowe i wydajne monochromatyczne drukarki laserowe z serii TonerBenefit – HL-B2180DW, DCP-B7620DW, MFC-B7800DN oraz MFC-B7810DW.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA Partnerem Medialnym Forum Ekonomicznego

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Firmy coraz odpowiedzialniej podchodzą do obrotu danymi i e-dokumentami. Rośnie popularność usług, które go zabezpieczają

W latach 2018–2023 zainteresowanie podpisem elektronicznym na polskim rynku zwiększyło się trzykrotnie – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie KIR i ZBP. Polscy przedsiębiorcy coraz powszechniej korzystają też z e-pieczęci, czyli kolejnego narzędzia do potwierdzania autentyczności  dokumentów elektronicznych. Rosnąca popularność tzw. usług zaufania wynika z faktu, że firmy aktywnie korzystające z rozwiązań cyfrowych są coraz bardziej świadome zagrożeń wyłudzeniami, oszustwami i atakami hakerskimi.

Edukacja

Poza systemem edukacji może być kilkadziesiąt tysięcy ukraińskich dzieci w Polsce. Od września duża część z nich trafiła do polskich szkół

W poprzednim roku szkolnym wśród 5,2 mln uczniów we wszystkich rodzajach polskich szkół 7 proc., czyli blisko 350 tys., stanowili cudzoziemcy. Zdecydowana większość z nich – 290 tys. – to Ukraińcy, a z tej grupy ponad połowa to dzieci i młodzież w wieku szkolnym – wynika z opracowania Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zdaniem ekspertów liczba ukraińskich dzieci, które pozostają poza systemem edukacyjnym, może się zawierać w przedziale od 20 tys. do nawet 80 tys. Przez zmiany legislacyjne od września zaczęły chodzić do polskich szkół.

DlaWas.info

IT i technologie

Centra danych odpowiadają za 2 proc. globalnego zużycia energii, a wkrótce ten udział może się podwoić. Operatorzy szukają sposobów na oszczędności

Sztuczna inteligencja czy uczenie maszynowe zużywają ogromne ilości energii. Wdrażanie ich w firmach na coraz większą skalę powoduje dynamiczny wzrost zapotrzebowania na usługi centrów danych, a co za tym idzie – również na ilość energii, jakiej potrzebują one do obsługi klientów. Tym bardziej że centra danych także wykorzystują te innowacyjne technologie do usprawnienia funkcjonowania. Duży wzrost zużycia energii powoduje, że centra danych szukają sposobów na jego optymalizację, co ma się przyczynić do zmniejszenia śladu węglowego. Jednym ze sposobów jest wykorzystywanie ciepła wytwarzanego pracą serwerów do celów grzewczych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.